Ο διευθύνων σύμβουλος Τζέρεμι Γουότς (Jeremy Watts) ανέλαβε και πρόεδρος της ΑΓΕΤ Ηρακλής, όπως ανακοίνωσε σήμερα η εταιρεία, στη θέση του πρόσφατα παραιτηθέντος Πέτρου Δούκα.
Επίσης ο Χρήστος Μεντζελόπουλος, γενικός διευθυντής του τομέα εξαγωγών, εισέρχεται πλέον στο διοικητικό συμβούλιο της τσιμεντοβιομηχανίας, στη θέση του κ.Δούκα.
Αντιπρόεδρος της ΑΓΕΤ παραμένει ο Θ.Πανταλάκης, υποδιοικητής της Εθνικής Τράπεζας.