LIVE: Ολυμπιακός - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 2 - 0 (τελικό)

Τρίτη, 25 Φεβρουαρίου 2014 23:00
Updated:18:09
Icon/ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα του Ολυμπιακού με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

18:09Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

18:10Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

18:15Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Δείτε τη χθεσινή συνέντευξη Τύπου των Μίτσελ και Μανιάτη εν όψει του σημερινού αγώνα με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Olympiacos FC - Official YouTube Channel
18:17Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

18:19Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

18:26Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Δείτε πλάνα από την τελευταία προπόνηση του Ολυμπιακού πριν τον αγώνα απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

18:46Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Οι νέοι ανακαινισμένοι χώροι εργασίας των δημοσιογράφων αλλά και η νέα αίθουσα συνεντεύξεων Τύπου του Γ. Καραϊσκάκης.

19:20Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

GRAPHIC NEWS
21:15Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Καλησπέρα σας, είμαι ο Τόλης Χριστοφοράκης και μαζί θα παρακολουθήσουμε τη μεγάλη μάχη του Ολυμπιακού με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για τη φάση των «16» του Τσάμπιονς Λιγκ

21:16Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Περνάμε αμέσως στις συνθέσεις των δύο ομάδων

21:18Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο - Σαλίνο,Μανωλάς, Μαρκάνο, Χολέμπας - Ντινγκά, Μανιάτης - Πέρες, Κάμπελ, Τσόρι - Ολαϊτάν

Μαν. Γιουν.: Ντε Χέα - Σμόλινγκ, Βίντιτς, Εβρά - Κάρικ, Κλέβερλι - Βαλένσια, Ρούνεϊ, Γιανγκ - Φαν Πέρσι

21:21Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Στον πάγκο για τον Ολυμπιακό: Μέγιερι, Α. Παπαδόπουλος, Μπονγκ, Φουστέρ, Μασάντο, Σάμαρης, Βαλντές

Στον πάγκο για τη Γιουνάιτεντ: Λίντεγκαρντ, Μπίτνερ, Γκίγκς, Καγκάβα, Φελαϊνί, Ερνάντες, Γουέλμπεκ

21:23Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Εκτός αποστολής έμεινε τελικά ο Αντνάν Γιανουζάι για την Γιουνάιτεντ ενώ από πλευράς Ολυμπιακού ήταν δεδομένη η απουσία του Ιμπαγάσα

21:24Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

21:28Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Ο Νεμάνια Βίντιτς πραγματοποιεί απόψε την 50η συμμετοχή του στο Τσάμπιονς Λιγκ

21:29Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Δείτε την αρχική ενδεκάδα του Ολυμπιακού στο αγώνα απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Η αγγλική ομάδα μετράει τέσσερις νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις με τον Ολυμπιακό στο παρελθόν με τέρματα 12-2

21:30Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Νωρίτερα στην Αγία Πετρούπολη, η Ντόρτμουντ επικράτησε 4-2 της Ζενίτ, αποκτώντας τεράστιο προβάδισμα πρόκρισης στην επόμενη φάση

21:31Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

21:41Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Τώρα γίνεται η επίσημη είσοδος των δύο ομάδων

Εντυπωσιακός ο κόσμος του Ολυμπιακού στις εξέδρες του «Γ.Καραϊσκάκης»

21:52Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Καλή στιγμή στο 8ο λεπτό με τον Τσόρι, ο οποίος καθυστερεί και κόβεται τελευταία στιγμή από τον Βίντιτς

22:10Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Καλό σουτ του Πέρες στο 26ο λεπτό, η μπάλα περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι της Γιουνάιτεντ

22:13Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

O Χολέβας και ο Βαλένσια σε στιγμιότυπο του αγώνα.

EPA/ORESTIS PANAGIOTOU
22:14Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Πέρασε το ημίωρο στο Φάληρο, ο Ολυμπιακός στέκεται εξαιρετικά απέναντι στη Γιουνάιτεντ

22:19Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

22:20Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Τα πρώτα 35 λεπτά έχουν κυλήσει χωρίς κάτι το ιδιαίτερο με το ρυθμό του αγώνα πάρα πολύ αργό

22:21Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ!!!!

22:22Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Ο Ολυμπιακός ανοίγει το σκορ στο 38ο λεπτό με τον Μανιάτη να σουτάρει και τον Ντομίνγκεζ να της αλλάζει πορεία με τακουνάκι, στέλνοντάς την στη γωνία του Ρομπέρτο

22:23Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Ολυμπιακός-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-0

22:25Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Ο Φαν Πέρσι είναι πεσμένος στο έδαφος έπειτα από άστοχη έξοδο του Ρομπέρτο

22:28Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Πλησιάζουμε στη λήξη του πρώτου ημιχρόνου

Ο Κάμπελ εναντίον των Κάρικ και Κλέβερλι.

22:30Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Τέλος πρώτου ημιχρόνου, Ολυμπιακός-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 1-0

22:31Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014

Καλύτερος ο Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με το τέρμα του Τσόρι Ντομίνγκεζ, ο οποίος πανέξυπνα άλλαξε την πορεία της μπάλας στο σουτ του Μανιάτη στο 38ο λεπτό. Η ομάδα του Μίτσελ χωρίς να είναι κλεισμένη στην άμυνά της έχει καταφέρει να εξουδετερώσει την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, η οποία πέρα από ένα σουτ του Κλέβερλι δεν είχε να επιδείξει κάτι καλό στο πρώτο μέρος.

22:37Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2014