Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2013 21:00
Updated:21:24
ICON PRESS/ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Οι παίκτες του Ολυμπιακού πανηγυρίζουν για το γκολ του Κ. Μήτρογλου (Δ)

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ στο Καραϊσκάκη στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκα.

21:24Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Αυτά από εμάς. σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για τη live γραπτή μετάδοση του αγώνα Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ. Καλό σας βράδυ.

21:23Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Ο Κάμπελ αναδείχθηκε ο MVP του αγώνα, με τον Κοσταρικανό να σκοράρει μία φορά και να σερβίρει άλλες δύο. Τα υπόλοιπα γκολ των «ερυθρόλευκων» σημείωσαν οι Μήτρογλου, Φουστέρ και Σαβιόλα

21:22Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Σπουδαία επικράτηση του Ολυμπιακού απέναντι στον ΠΑΟΚ με σκορ 4-0. Οι Πειραιώτες δεν απειλήθηκαν σχεδόν καθόλου από τους φιλοξενούμενους και πλέον αποσπάστηκαν ακόμη περισσότερο στην πρώτη θέση της βαθμολογίας του πρωταθλήματος

21:21Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Τέλος αγώνα

21:11Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Και δοκάρι ο Ολυμπιακός! Ο Χολέβας έκανε τη σέντρα, ο Φουστέρ δεν το σκέφτηκε στιγμή, σούταρε, αλλά η μπάλα δεν του έκανε τη χάρη

21:09Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

4-0 από τον Κάμπελ. Ένα γκολ και δύο ασίστ από τον Κοσταρικανό

21:07Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

ΓΚΟΛ για τον ΟΣΦΠ

79' Ωραία ατομική ενέργεια του Χολέβα, άουτ η μπάλα

21:02Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Φουστέρ έγινε ο τρίτος παίκτης του Ολυμπιακού που σκοράρει και ανέβασε κι άλλο τον δείκτη του σκορ

20:56Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Ο Κώστας Μήτρογλου (Δ) αποφεύγει το μαρκάρισμα του Κώστα Κατσουράνη.

Icon/ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
20:52Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

63' Στο παιχνίδι περνάει και ο Τσόρι και αποχωρεί ο Σαβιόλα

20:51Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

62' Ο Βούκιτς πέρασε στη θέση του Σαλπιγγίδη

20:50Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Στο 60' ο Κάμπελ σέρβιρε για ακόμη μια φορά σε συμπαίκτη του, με τον Χαβιέρ Σαβιόλα να κάνει το 2-0 μέσα από την περιοχή

20:32Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

20:29Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Η ατμόσφαιρα πριν την έναρξη του αγώνα

Μονομαχία των Τζόελ Κάμπελ (Α) και Κοστίν Λαζάρ (Δ)

20:15Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο στο «Καραϊσκάκης»

20:06Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Ο Κάμπελ βρήκε τον Έλληνα επιθετικό και εκείνος δεν δυσκολεύτηκε να κάνει το 1-0 εκμεταλλευόμενος την... κοιμώμενη άμυνα του ΠΑΟΚ

20:05Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

36' ΓΚΟΛ ο ΟΣΦΠ με τον Μήτρογλου

19:55Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

19:54Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

24' Σουτ από τον Χολέβα σε φάση διαρκείας, μπλόκαρε ο Χακόμπο

19:50Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

20' Σουτ από τον Μήτρογλου στην εστία, ο Χακόμπο απέκρουσε σταθερά

19:45Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

16' Μακρινό σουτ από τον Μανιάτη, άστοχο

19:44Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

15' Ο Σκόνδρας πρόλαβε να φτάσει στη μπάλα πιο γρήγορα από τον Μήτρογλου και έδιωξε σε κόρνερ

19:38Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Χωρίς ιδιαίτερες ευκαιρίες αυτά τα πρώτα λεπτά

19:29Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

1'Σέντρα με τον ΟΣΦΠ

19:28Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Μανιάτης και Σαλπιγγίδης οι δύο αρχηγοί. Το παιχνίδι είναι έτοιμο να αρχίσει

19:27Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Οι δύο ομάδες μπαίνουν στο γήπεδο

19:25Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Αυτήν την ώρα, ο Μάρκο Πάντελιτς βραβεύεται για ό,τι προσέφερε στον ΟΣΦΠ και γνωρίζει την αποθέσωη από τον κόσμο, με τον οποίο ανέπτυξε ιδιαίτερες σχέσεις κατά το πέρασμά του από τους Πειραιώτες

19:19Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια για να φορέσουν ρούχα... μάχης και να πάρουν τις τελευταίες οδηγίες από Μίτσελ και Στέφενς

19:18Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Πρώτος διαιτητής της συνάντησης θα είναι ο κύριος Παππάς (Αθηνών) και βοηθοί του θα είναι οι Ποντίκης (Πρέβεζας) και Ακρίβος (Αθηνών)

19:17Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Ενώ λύσεις από τον πάγκο ενδέχεται να δώσουν οι: Γλύκος, Βούκιτς, Λόπεθ, Νέτσιντ, Κίτσιου, Νίνης, Ολίσε

19:16Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Για την ενδεκάδα του φιλοξενούμενου ΠΑΟΚ, ο Χουμπ Στέφενς επέλεξε τους: Χακόμπο, Σκόνδρας, Λίνο, Κατσουράνης, Κατσικάς, Λάζαρ, Τζιόλης, Λούκας, Στοχ, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης

19:15Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Στον πάγκο των «ερυθρόλευκων» θα βρίσκονται οι: Μέγιερι, Μασάντο, Αβραάμ Παπαδόπουλος, Ντομίνγκες, Σέποβιτς, Γιαταμπαρέ, Μπονγκ.

19:14Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Με τους Κώστα Μήτρογλου και Χαβιέρ Σαβιόλα θα παραταχθεί στην επίθεσή του ο ΟΣΦΠ, ενώ η υπόλοιπη ενδεκάδα απάρτίζεται από τους εξής: Ρομπέρτο, Σαλίνο, Χολέμπας, Μανωλάς, Σιόβας, Μανιάτης, Σάμαρης, Κάμπελ, Φουστέρ

19:12Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2013

Καλησπέρα σας. Είμαι ο Τόλης Χριστοφοράκης και μαζί θα παρακολουθήσουμε το σπουδαίο ντέρμπι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης»