Πέμπτη, 17 Σεπτεμβρίου 2015 20:00
Updated:21:57
INTIME SPORTS/VILLA

Πέλκας.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα Καμπάλα-ΠΑΟΚ για την πρώτη αγωνιστική στον 3ο όμιλο του Europa League.

21:57Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Σαν συμπέρασμα, ο ΠΑΟΚ θα πρέπει να βελτιωθεί στην επιθετική λειτουργία και την αποτελεσματικότητα, καθώς οι απαιτήσεις του ομίλου είναι μεγάλες. Καληνύχτα σας...

21:56Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Στη Γερμανία η Ντόρτμουντ έκανε μεγάλη ανατροπή νικώντας την Κράσνονταρ 2-1, με δεύτερο γκολ στις καθυστερήσεις, αυτή τη φορά από τον Τζο-Χο Παρκ. Επικεφαλής του 3ου ομίλου οι Γερμανοί.

21:53Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Το αποτέλεσμα δεν είναι επιτυχία για τον ΠΑΟΚ, ωστόσο με βάση την εικόνα του παιχνιδιού είναι δίκαιο. Οι Αζέροι έπαιξαν καλά και έδειξαν οργανωμένη ομάδα.

21:52Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Τέλος... Καμπάλα και ΠΑΟΚ έμειναν στο 0-0 στο Μπακού.

21:51Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Τρομερή απόκρουση του Μπεζοντόζνι σε σουτ του Μακ, ένα λεπτό πριν τη λήξη.

21:49Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Μεγάλη ευκαιρία για την Καμπάλα, μόλις άουτ η κεφαλιά του Αντόνοφ μετά από κόρνερ.

Σάμπο.

21:48Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Τέσσερα λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:44Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Δεν μετρά γκολ για τον ΠΑΟΚ στο 86΄, ο Ζάιρο έκανε ξεκάθαρο επιθετικό φάουλ.

21:42Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Στο 85΄ κλείνουν οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, με τον Ζάιρο αντί του Σάμπο.

21:41Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Αλλαγή στο 83΄: ο Ντοντό δεν μπορεί να συνεχίσει, ο Ζαργκάροφ στη θέση του.

21:39Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόβλημα στο αριστερό γόνατο έχει ο Ντοντό, που έπεσε στο έδαφος μόνος.

21:38Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Τελευταίο δεκάλεπτο...

21:35Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

77΄: ο Περέιρα λίγο έλειψε να σκοράρει, ελάχιστα άουτ δίπλα από το αριστερό δοκάρι η προσπάθειά του.

21:34Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

76΄: πρώτη φετινή συμμετοχή του Γκολάσα στον ΠΑΟΚ, πήρε τη θέση του Πέλκα που ήταν "φλύαρος" απόψε.

21:30Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

72΄: Νέα απόκρουση του Όλσεν στο σουτ του Γκάι. Δεύτερη απειλή για τον ΠΑΟΚ σε λίγα λεπτά.

21:27Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Η απόκρουση του Σουηδού τερματοφύλακα ήταν μάλιστα διπλή!

Ροντρίγκες.

21:26Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Τεράστια ευκαιρία για την Καμπάλα στο 67΄, με τον Όλσεν να αποκρούει το εξ επαφής πλασέ του... Κόστα, που παραλίγο να σημειώσει απίστευτο αυτογκόλ.

21:20Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

61ο λεπτό: πάσα του Μπερμπάτοφ στον Μακ, σουτ του Σλοβάκου και απόκρουση του Μπεζοντόζνι. Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για την ελληνική ομάδα.

21:18Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Να δούμε αν ο Βούλγαρος άσος μπορέσει να "ανοίξει" την αντίπαλη άμυνα. Ο Κλάους πάντως δεν τα κατάφερε.

21:17Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Σάμπο και Ζενγιόφ.

59ο λεπτό: ο Μπερμπάτοφ παίρνει τη θέση του Αθανασιάδη.

21:16Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Η Καμπάλα πιέζει στο μισό γήπεδο και δυσκολεύει την κυκλοφορία της μπάλας στον ΠΑΟΚ.

21:10Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Μεγάλη ευκαιρία για την Καμπάλα με τον Ζένιοφ να αστοχεί στο πλασέ που έκανε στο 52΄.

21:07Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

49ο λεπτό: κεφαλιά του Σάμπο στην αγκαλιά του Μπεζοντόζνι.

21:05Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Έναρξη στο β΄ ημίχρονο, με τον Φακούντο Περέιρα να έχει περάσει ως αλλαγή και να παίζει απέναντι στην ομάδα που ανήκει.

20:56Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Η προσπάθεια του Όλσεν.

20:48Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Στο Ντόρτμουντ η Μπορούσια ισοφάρισε την Κράσνονταρ στο 45΄ με τον Γκίντερ.

20:47Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ημίχρονο στο Μπακού: Καμπάλα-ΠΑΟΚ 0-0.

20:46Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πάνω από οριζόντιο δοκάρι η εκτέλεση του Ρικαρντίνιο, πέρασε ο κίνδυνος.

20:44Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Κίτρινη στον Τζαβέλλα στο 44΄ και φάουλ σε επικίνδυνη θέση για την Καμπάλα.

20:40Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

39ο λεπτό: επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Ντοντό πέφτει και μαζεύει στην κλειστή γωνία του ο Όλσεν.

20:32Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ο ΠΑΟΚ κινείται καλά περιφερειακά αλλά δεν μπορεί να βάλει την μπάλα στη μεγάλη περιοχή για να βρεθεί ο Αθανασιάδης.

20:30Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πρώτη κίτρινη στον αγώνα, τη βλέπει ο Ροντρίγκες στο 31΄ για φάουλ στον Ζένιοφ.

20:23Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ο ΠΑΟΚ είναι καλύτερος, η Καμπάλα δείχνει επικίνδυνη στην κόντρα γιατί έχει πολύ γρήγορους παίκτες.

20:19Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Στάνκοβιτς βάζει σωτήριο τάκλιν στον Μακ στο 19΄ και στη συνέχεια της φάσης ο Μπεζοντόζνι αποκρούει σε κόρνερ το σουτ του Ροντρίγκες. Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

20:16Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Αδύναμο σουτ του Βίτορ στο 17΄, δεν ανησυχεί ο αντίπαλος τερματοφύλακας.

Στο 16ο λεπτό το παιχνίδι...

20:12Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Στο άλλο παιχνίδι του 3ου ομίλου η Κράσνονταρ άνοιξε το σκορ με τον Μαμάγεφ στο 11΄, μέσα στην έδρα της Ντόρτμουντ.

20:10Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πολύ καλή στιγμή για την Καμπάλα με το σουτ του Ρικαρντίνιο στο 10΄, ο Όλσεν αντιδρά θετικά και παραχωρεί κόρνερ.

20:06Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, τη χάνει ο Πέλκας στο 6΄ που δεν βρήκε καλά την μπάλα με κεφαλιά στη σέντρα-"ξυραφιά" του Κίτσιου.

20:05Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Δεν είναι και στην καλύτερη δυνατή κατράσταση ο χλοοτάπητας στην "Bakcell Arena" και οι παίκτες δυσκολεύονται στην υποδοχή της μπάλας.

19:59Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ξεκίνησε ο αγώνας.

19:58Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Να θυμίσουμε ότι στην Καμπάλα έχει παραχωρηθεί δανεικός από τον ΠΑΟΚ ο Φακούντο Περέιρα, που βρίσκεται στον πάγκο.

19:56Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Διαιτητής του αγώνα είναι ο Ισπανός Εστράδα.

19:55Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Η μακεδονική ομάδα είναι αήττητη έως τώρα στη φετινή διοργάνωση και φυσικά έτσι θα ήθελε να συνεχίσει...

19:53Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Στον πάγκο για τους Αζέρους είναι οι: Πιετρτσκιέβιτς, Μιρζαμπέκοφ, Τζαμάλοφ, Σαντίγκοφ, Ζαβάντοφ, Ζαργκάροφ, Περέιρα.

19:52Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Οι 11 με τους οποίους ξεκινά η Καμπάλα: Μπεζοτόσνι, Στάνκοβιτς, Βερνιντούμπ, Ρικαρντίνιο, Ντασντεμίροφ, Ντόντο, Γκάι, Μέζα, Ζετς, Ζενγιόφ, Αντόνοφ.

19:51Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Αναπληρωματικοί για τον ΠΑΟΚ είναι οι: Γλύκος, Μαλεζάς, Κωνσταντινίδης, Γκολάσα, Χαρίσης, Ζάιρο, Μπερμπάτοφ.

19:50Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Η σύνθεση της ομάδας του Ιγκόρ Τούντορ: Όλσεν, Βίτορ, Κόστα, Τζαβέλλας, Κίτσιου, Τζιόλης, Σάμπο, Πέλκας, Ροντρίγκες, Μακ, Αθανασιάδης.

19:48Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Ο "Δικέφαλος" μετέχει στον 3ο όμιλο, μαζί με την Μπορούσια Ντόρτμουντ, την Καμπάλα που είχε αφήσει εκτός της διοργάνωσης τον Παναθηναϊκό και την Κράσνονταρ.

19:47Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2015

Καλησπέρα... Από το μακρινό Μπακού ξεκινά η προσπάθεια του ΠΑΟΚ για να διακριθεί στο φετινό Europa League.