Παναθηναϊκός: Νίκη στο φιλικό πριν τη Μπριζ

Σάββατο, 01 Αυγούστου 2015 21:56
UPD:21:57
EPA/ORESTIS PANAGIOTOU

Οι ''πράσινοι'' επιβλήθηκαν της κυπριακής ομάδας 1-0 έχοντας σκόρερ τον Τριανταφυλλόπουλο, ο οποίος σημείωσε το μοναδικό γκολ του αγώνα στο 40ό λεπτό, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Καλτσά (φωτογραφία αρχείου).

Ο Παναθηναϊκός αναδείχθηκε νικητής στη φιλική συνάντηση με τον Απόλλωνα Λεμεσού, η οποία ήταν προπονητικού χαρακτήρα και διεξήχθη χωρίς θεατές στο ''Απόστολος Νικολαΐδης''.

Οι ''πράσινοι'' επιβλήθηκαν της κυπριακής ομάδας 1-0 έχοντας σκόρερ τον Τριανταφυλλόπουλο, ο οποίος σημείωσε το μοναδικό γκολ του αγώνα στο 40ό λεπτό, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Καλτσά.

Στα αξιοσημείωτα του παιχνιδιού η επανεμφάνιση των Νάνο και Κλωναρίδη μετά τους τραυματισμούς τους, τους οποίους ο Γιάννης Αναστασίου χρησιμοποίησε για 25 λεπτά.