Πέμπτη, 02 Οκτωβρίου 2014 21:00
Updated:23:57
EPA/JOSE SENA GOULAO

Λόπες και Σίλντενφελντ.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα του Παναθηναϊκού ενάντια στην Εστορίλ στο πλαίσιο του 5ου ομίλου του  Europa League.

23:57Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για την Live μετάδοση της αναμέτρησης. Καλό σας βράδυ!

23:56Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Αυτό σημαίνει πως οι Αρκάδες πέρασαν μόνοι πρώτοι στον δικό τους όμιλο, αφού Τότεναμ και Μπεσίκτας έμειναν στο ισόπαλο 1-1, με πέναλτι του Ντεμπά Μπα στο φινάλε.

23:55Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Τέλος και στο άλλο ματς. Αστέρας Τρίπολης-Παρτιζάν 2-0.

Τέλος στο ματς. Η Εστορίλ κάνει την πρώτη της ευρωπαϊκή νίκη κόντρα στον Παναθηναϊκό με σκορ 2-0. Στην τελευταία θέση του ομίλου μένουν οι «πράσινοι».

23:53Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Κλέμπερ και Δώνης διεκδικούν την μπάλα.

23:52Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:50Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

86' Ο Ατζαγκούν δεν μπόρεσε να μειώσει το σκορ απέναντι από τον Βάγκνερ

Ο σκόρερ του δεύτερου τέρματος, Ντιόγκο Αμάντο πανηγυρίζει.

23:39Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

78' Ο σκόρερ του δεύτερου τέρματος, Ντιόγκο Αμάντο πέρασε εκτός αγώνα. Ο Γκονσάλβες στην θέση του

23:38Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

77' Ο Καρέλης πρόλαβε τον Βάγκνερ, αλλά δεν πρόλαβε να τελειώσει και σωστά την φάση αφού βρισκόταν σε πλάγια θέση

23:36Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

75' Τελευταίο χαρτί από τον Αναστασίου, περνάει τον Λαγό αντί του Πράνιτς

23:32Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Αμάντο και Ζέκα.

70' Ο Μπούρμπος έκανε το γύρισμα, αλλά ο Ζέκα και ο Πέτριτς δεν πρόλαβαν

23:30Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Στο άλλο παιχνίδι ο Αστέρας έκανε το 3-0 με τον Μπαράλες, αλλά το γκολ ακυρώθηκε για παράβαση οφσάιντ

23:29Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

66' Η άμυνα του Παναθηναϊκού έμεινε... ακίνητη, ο Κοτσόλης αδράνισε και ο Ντιόγκο Αμάντο διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του

23:27Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

2-0 για την Εστορίλ!

23:24Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

62' Ο Τοζέ έδωσε την θέση του στον Κούτσα

23:23Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

61' Μεγάλη ευκαιρία για την Εστορίλ, ο Πράνιτς έδιωξε πάνω στην γραμμή!

23:21Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

58' Σουτ του Καρέλη, μπλόκαρε ο Βάγκνερ

23:19Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Ο Δώνης πήρε την θέση του Ντίνα, με τον Αναστασίου να θέλει να αλλάξει αμέσως τα πράγματα

23:17Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Ο Κροάτης βγήκε τετ-α-τετ με τον Βάγκνερ αλλά δεν μπόρεσε να εκτιμήσει καλά την μπάλα και να κάνει το 1-1

23:16Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

54' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Πέτριτς.

23:15Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Θυμίζουμε πως ο σκόρερ πέρασε ως αλλαγή πριν την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

23:14Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

52' Ο Σεμπά σέντραρε για τον Κλέμπερ και εκείνος άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους

23:07Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Καρέλης αντί Μπαϊράμι για τον Πααθηναϊκό

22:51Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Τέλος ημιχρόνου στο Εστορίλ, σε ένα πολύ κακό παιχνίδι. Εστορίλ-Παναθηναϊκός 0-0. Εν αναμονή του δευτέρου μισού

22:49Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Ο τερματοφύλακας της Εστορίλ, Βάγκνερ σώζει την εστία του.

22:47Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Δώνης, Λαγός και Καρέλης έχουν σηκωθεί για ζέσταμα τρία λεπτά πριν το ημίχρονο

22:36Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Έχει συμπληρωθεί το μισάωρο, χωρίς φάσεις

22:27Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Ο Αστέρας Τρίπολης ανοίγει το σκορ στο παιχνίδι κόντρα στην Παρτιζάν με γκολ του αρχηγού του, Φερνάντο Ουσέρο

22:24Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

20' Ρισκάρουν οι παίκτες του Παναθηναϊκού, ο Κοτσόλης βγαίνει από την γραμμή του και μαζεύει την μπάλα για να απομακρύνει τον κίνυδνο

22:20Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

15' Σουτ του Λόπες, ψηλά άουτ

22:14Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Απομακρύνθηκε η μπάλα, κατοχή για τον ΠΑΟ

9' Τελευταία στιγμή ο Σίλντενφελντ προλαβαίνει τον Τοζέ και οι Πορτογάλοι κερδίζουν κόρνερ

22:01Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Στον πάγκο για τον Παναθηναϊκό έμειναν οι: Στιλ, Χουχούμης, Ρισβάνης, Κλωναρίδης, Λαγός, Δώνης, Καρέλης

21:58Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Και για τους γηπεδούχους: Βάγκνερ, Ταβάρες, Άντερσον, Λόπες, Είτι, Καμπρέρα, Σέμπα, Ράφαελ, Αμάντο, Νασιμέντο, Τόζε.

21:56Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Ο Γιάννης Αναστασίου που επέλεξε τους: Κοτσόλη, Μπούρμπο, Τριανταφυλλόπουλο, Σίλντενφελντ, Νάνο, Ατζαγκούν, Πράνιτς, Ντίνα, Ζέκα, Μπαϊράμι και Πέτριτς

Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες

21:53Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Νωρίτερα, στο άλλο παιχνίδι του ομίλου η Αϊντχόφεν ηττήθηκε από την Ντιναμό Μόσχας στην Ρωσία με σκορ 1-0.

21:49Πέμπτη 02 Οκτωβρίου 2014

Καλησπέρα σας. Είμαι ο Τόλης Χριστοφοράκης και μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στην Εστορίλ στην Πορτογαλία.