Ο Λούκας του ΠΑΟΚ μάχεται για την κατοχή της μπάλας με τον Ζίγκιτς της Σαχτάρ Καραγκάντι.

Παρακολουθήστε Live την πρεμιέρα του ΠΑΟΚ στο Europa League κόντρα στην Σαχτάρ Καραγκάντι.

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν

ΑΠΕ-ΜΠΕ
23:58Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Αγχος στην πρεμιέρα και 2-1

Ο ΠΑΟΚ έκανε τα εύκολα δύσκολα αλλά τελικά χαμογέλασε. Η ομάδα του Χουμπ Στέφενς εξέτισε την τελευταία αγωνιστική της τιμωρίας της έδρας και κατάφερε να πανηγυρίσει την κατάκτηση των τριών βαθμών της νίκης με γκολ του Βούκιτς στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων. Οι Καζάκοι προηγήθηκαν έπειτα από αυστηρή υπόδειξη πέναλτι, γκολ, το οποίο ξύπνησε τον Δικέφαλο του Βορρά, ο οποίος είχε μπει νωχελικά στο δεύτερο μέρος. Η νίκη της Αλκμάαρ επί της Μακάμπι Χάιφα στο άλλο ματς του ομίλου, δείχνει πως ο ΠΑΟΚ και η ολλανδική ομάδα θα μονομαχήσουν για την πρώτη θέση, σε έναν όμιλο, ο οποίος δύσκολα θα στερήσει την πρόκριση στην ελληνική ομάδα. Επόμενο ματς αυτό στις 3 Οκτωβρίου με την Αλκμάαρ στην Ολλανδία

23:54Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Λήξη αγώνα.ΠΑΟΚ-Σαχτάρ Καραγκάντι 2-1

23:53Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Ο ΠΑΟΚ κατορθώνει να γυρίσει το ματς χωρίς να πείσει πάντως με την απόδοσή του στο 2ο ημίχρονο

23:52Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

23:51Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Σέντρα του Λίνο, κεφαλιά του Βούκιτς και 2-1 για τον ΠΑΟΚ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων

ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

Τέσσερα θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:50Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

23:49Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα του Λούκας, κεφαλιά του Στοχ, κόρνερ για τους γηπεδούχους

23:42Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Αλλαγή για την Σαχτάρ με τον Μπαϊζάνοφ να πέρνει τη θέση του Φινοντσένκο στο 81ο λεπτό

23:41Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

23:40Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

MOTIONTEAM/ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23:39Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Ο ΠΑΟΚ έχει μπροστά του 12 λεπτά συν τις καθυστερήσεις για να πετύχει την ολική ανατροπή στην αναμέτρηση

23:36Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

23:35Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

ΠΑΟΚ-Σαχτάρ Καραγκάντι 1-1

Ο Αθανασιάδης σκοράρει με κοντινή προβολή στο 75ο λεπτό έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Λούκας

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

23:32Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Η Αλκμάαρ σκοράρει και προηγείται 1-0 της Μακάμπι Χάιφα στο άλλο ματς του ομίλου

23:29Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

23:28Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Μπαίνουμε στο τελευταίο 20λεπτο της αναμέτρησης και το 1-0 υπέρ της Σαχτάρ παραμένει

23:13Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ στο 52 όμως ο Τζιόλης δεν κατάφερε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Νίνη

23:10Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

ΠΑΟΚ-Σαχτάρ 0-1

23:09Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Γκολ για την Σαχτάρ στο 49ο λεπτό με σκόρερ τον Κάνας

Ο Κατσουράνης βρίσκει ελάχιστα τον αντίπαλό του, ο οποίος «κερδίζει» έξυπνα το πέναλτι

23:08Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Πέναλτι για την Σαχτάρ

23:07Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Πρώτη προσπάθεια για τον ΠΑΟΚ όμως ο Λούκας δεν έπιασε το σουτ όπως θα ήθελε και η μπάλα έφυγε πολλά μέτρα άουτ

Ο Κοστιν Λάζαρ του ΠΑΟΚ και ο Σεργκει Μαλί της Σαχτάρ Καραγκάντι διεκδικούν τη μπάλα.

Ανούσια υπεροχή

Ο ΠΑΟΚ αν και προσπάθησε να ξεκινήσει δυνατά και να βρει δίχτυα νωρίς, αναλώθηκε σε μακρινές προσπάθειες για γκολ και ατομικές ενέργειες του Λούκας, ο οποίος είναι και ο πιο ορεξάτος παίκτης του Στέφενς. Δεν έχει βοηθήσει αρκετά ούτε ο Στοχ αλλά ούτε και ο Νίνης ενώ οι Καζάκοι δεν δείχνουν ιδιαίτερα απειλητικοί. Ίσως ο Ολλανδός τεχνικός χρειαστεί να ρισκάρει περισσότερο στο δεύτερο ημίχρονο καθώς μια πιθανή ισοπαλία με την Σαχτάρ στο σημερινό ματς, ίσως αποτελέσει τεράστιο βαθμολογικό πλήγμα για τη συνέχεια του ομίλου στο Δικέφαλο του Βορρά.

22:52Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

22:51Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Λήξη ημιχρόνου.ΠΑΟΚ-Σαχτάρ 0-0

22:50Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Νέα προσπάθεια για τον ΠΑΟΚ με τον Λούκας, το σουτ του οποίου μπλόκαρε ο Μόκιν στο 45ο λεπτό

22:49Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

22:48Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Ο Βίτορ προωθείται σε όλες τις στημένες φάσεις και γίνεται αρκετά επικίνδυνος για τις αντίπαλες άμυνες. Κόντρα στη Βέροια άλλωστε αυτός ήταν που άνοιξε το σκορ στη νίκη 2-1 του ΠΑΟΚ το περασμένο Σάββατο

22:47Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Κόρνερ του Λούκας, προσπάθεια του Βίτορ με την μπάλα εκτός στόχου.

22:45Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Καλή στιγμή για την Σαχτάρ στο 39 με τον Γκχαζαριάν!Παραμένει το 0-0

22:43Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Πρώτη κίτρινη κάρτα στην αναμέτρηση για τον Ποριβάεφ έπειτα από φάουλ στον Λάζαρ

22:42Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

22:40Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

22:39Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Νέα καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ στο 34. Ο Στοχ σούταρε, ο Μόκιν δεν συγκράτησε την μπαλα όμως ο Αθανασιάδης καθυστέρησε

22:37Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Στο 31ο λεπτό ο Νίνης σουτάρει, η μπάλα περνάει άουτ

22:35Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου 2013

Το 0-0 στην Τούμπα παραμένει όπως ακριβώς και στο Ισραήλ, στο άλλο ματς του ομίλου. Την παράσταση μέχρι στιγμής κλέβει ο Ζερμέν Ντεφό, ο οποίος σκόραρε και το 2ο τέρμα της Τότεναμ απέναντι στην Τρόμσο