Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2016 21:00
Updated:19:15
INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Φωτογραφία του αγώνα.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την προσπάθεια του Παναθηναϊκού απέναντι στη Μπρόντμπι στη Δανία στη ρεβάνς των play off του Europa League.

19:15Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Καλησπέρα σας, στις 20:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα της αναμέτρησης, Μπρόντμπι-Παναθηναϊκός, με το «τριφύλλι» να έχει την... προίκα του 3-0 της περασμένης Πέμπτης

Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων

19:16Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Παναθηναϊκός θα ξεκινήσει με τους: Στιλ, Κουτρουμπή, Ιμπάρμπο, Μπεργκ, Ζέκα, Γουακάσο, Χουλτ, Λεντέσμα, Μέστο, Μολέδο, Ιβανόφ

19:18Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Η γηπεδούχος Μπρόντμπι με τους: Τόπελ, Ρέκερ, Χέρμανσον, Πούκι, Μουχτάρ, Χολστ, Λάρσον, Πίρι, Νόιργκααρντ, Βίλτσεκ, Χιουλσάγκερ

Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Αυστριακός, Όλιβερ Ντράχτα

19:20Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Παναθηναϊκός δεν αλλάζει σύστημα (3-4-2-1) ούτε ενδεκάδα και θα επιδιώξει να «χτυπήσει» στην κόντρα τους Δανούς, που είναι αναγκασμένοι να βγουν από νωρίς στην επίθεση μετά το εις βάρος του αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα.

20:10Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Πολλά φάουλ και κακό ποδόσφαιρο μέχρι τώρα στα πρώτα 10 λεπτά με τον Παναθηναϊκό να μη μπορεί να κρατήσει τη μπάλα στη μεσαία γραμμή

20:12Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Παναθηναϊκός, πάντως, μπορεί να μην είναι καλός μεσοεπιθετικά, αλλά στην άμυνα δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα παρά την πίεση που δέχεται από τους Δανούς. Το 0-0 παραμένει

20:17Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Μεγάλη ευκαιρία για τη Μπρόντμπι στο 16΄. Ο Στιλ κάνει λάθος στην έξοδο, ο Πούκι πλασάρει και ο Ιβανόφ πάνω στη γραμμή σώζει τον Παναθηναϊκό

20:19Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

20:27Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Στιλ μπλοκάρει το σουτ του Μουχτάρ στο 27΄.

20:30Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Μισή ώρα αγώνα στο «Μπρόντμπι Στάντιον» και το 0-0 παραμένει

20:33Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Στο 34΄ ο Στιλ αποκρούει στη γωνία του το σουτ του Νόργκααρντ

20:36Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

ΓΚΟΛ για τη Μπρόντμπι στο 35΄

Ο Μούχταρ ανοίγει το σκορ σαν σε προπόνηση με πλασέ και πλέον, τα πράγματα αρχίζουν να δυσκολεύουν για τον Παναθηναϊκό

20:38Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Παναθηναϊκός βρίσκεται μόνιμα σε θέση άμυνας από το ξεκίνημα της αναμέτρησης. Οι παίκτες του δεν μπορούν να κρατήσουν τη μπάλα και να επιτεθούν, υπάρχει σύγχυση σε όλες τις γραμμές, με αποτέλεσμα οι γηπεδούχοι να χάνουν ευκαιρίες

Δοκάρι για τον Παναθηναϊκό στο 38΄. Ο Ιμπάρμπο μόνος του απέναντι στον Τόπελ πλασάρει και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι

20:39Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Απίστευτη ευκαιρία για το «τριφύλλι» να ισοφαρίσει

20:40Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Κίτρινη κάρτα ο Γουακάσο στο 39΄

20:46Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Κίτρινη και ο Χιουλσάγκερ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

20:47Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ημίχρονο στο «Μπρόντμπι Στάντιον» με τη Μπρόντμπι να προηγείται 1-0 με το γκολ του Μουχτάρ στο 35΄.

21:02Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Παναθηναϊκός ξεκινάει το δεύτερο μέρος με μία αλλαγή. Ο Λέτο παίρνει την θέση του Ιμπάρμπο

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

21:05Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Κίτρινη στον Κουτρουμπή

21:10Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό στο 54΄ με τον Μπεργκ να αστοχεί απέναντι από τον Τόπελ

21:15Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Δεύτερη αλλαγή για το «τριφύλλι». Ο Λουντ παίρνει την θέση του Λεντέσμα στο 59΄.

21:17Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Νέα καλή φάση για τον Παναθηναϊκό από το απευθείας φάουλ του Μπεργκ η μπάλα έφυγε άουτ, ενώ στην πορεία της βρέθηκε ο Ιβανόφ

21:32Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Πίρι δίνει την θέση του στον Τσόρλου στο 74΄.

21:39Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Λουντ χάνει μεγάλη ευκαιρία στο 82΄, με το σουτ που επιχειρεί να αποκρούει ο Τόπελ

21:40Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Γιάκομπσεν στην θέση του Πούκι στο 83΄

21:42Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Ο Χουλτ εκτός αγώνα στο 85΄ και στην θέση του ο Βιγιαφάνιες.

21:50Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016

Τέλος στο ματς: Μπρόντμπι-Παναθηναϊκός 1-1. Οι «πράσινοι» μετά από... διάλειμμα ενός έτους επιστρέφουν στους ομίλους του Europa League και αύριο θα μάθουν τους αντιπάλους τους. Ο Ιβανόφ στο 65΄ το γκολ της ιοσφάρισης, ενώ οι Δανοί προηγήθηκαν στο 35΄ με τον Μουχτάρ.

21:51Πέμπτη 25 Αυγούστου 2016