Multimedia

Ισόπαλοι 1-1, Λεβαδειακός και Παναθηναϊκός

Κυριακή, 24 Αυγούστου 2014 23:54

Πρεμιέρα με το… αριστερό έκανε στη Σούπερ Λίγκα ο Παναθηναϊκός, που αναδείχθηκε ισόπαλος, 1-1, με τον-τυπικά-γηπεδούχο Λεβαδειακό στο ΟΑΚΑ.

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός . Πρεμιέρα με το… αριστερό έκανε στη Σούπερ Λίγκα ο Παναθηναϊκός.
ICON PRESS / ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πρεμιέρα με το… αριστερό έκανε στη Σούπερ Λίγκα ο Παναθηναϊκός.

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός - Γκολ. Ο πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού, Ηλίας Κώτσιος, με κεφαλιά μετά από κόρνερ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Κοτσόλη (1-0).
ICON PRESS / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός .
ΑΠΕ-ΜΠΕ / ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός - Κώτσιος . Ο παίκτης του Λεβαδειακού Ηλίας Κώτσιος πανηγυρίζει με τους συμπαίκτες του, το γκολ που πέτυχε.

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός . Στο 83΄ το «τριφύλλι» κέρδισε πέναλτι (ανατροπή του Ατζαγκούν από το Μαχαίρα), το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Πράνιτς (1-1).

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός - Μπεργκ. Ο Μπεργκ τραυματίστηκε στο ξεκίνημα του δεύτερου ημιχρόνου και δεν κατάφερε να συνεχίσει στο παιχνίδι.

ICON PRESS / ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ICON PRESS / NTOYNTOYMHΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Παναθηναϊκός - Παναγιώτης Σπυρόπουλος. Ο παίκτης του Παναθηναϊκού Παναγιώτης Σπυρόπουλοςσε στιγμιότυπο από τον αγώνα.

Ο παίκτης του Παναθηναϊκού Παναγιώτης Σπυρόπουλοςσε στιγμιότυπο από τον αγώνα.

Παναθηναϊκός. Οι παίκτες του ΠΑΟ παρατάσσονται στον αγωνιστικό χώρο λίγο πριν την έναρξη της αναμέτρησης.