LIVE: Ντιναμό Μόσχας - Παναθηναϊκός 2 - 1

Πέμπτη, 27 Νοεμβρίου 2014 19:00
Updated:17:52
REUTERS/MAXIM SHEMETOV

Βανκέρ και Μέντες.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Ντιναμό στη Μόσχα.

17:52Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς του Παναθηναϊκού κόντρα στην Ντιναμό, στην Μόσχα.

17:54Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Οι «πράσινοι» παίζουν για το γόητρο, καθώς έχουν αποκλειστεί από την συνέχεια της διοργάνωσης, ενώ οι Ρώσοι για να εξασφαλίσουν την πρωτιά του 5ου ομίλου

17:58Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Για τον Παναθηναϊκό ξεκινούν οι: Κοτσόλης, Μπούρμπος, Σίλντενφελντ, Τριανταφυλλόπουλος, Νάνο, Δώνης, Μέντες, Λαγός, Πέτριτς, Μπαϊράμι, Μπεργκ

18:00Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

1' Σέντρα στην αναμέτρηση

18:04Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

4' Ευκαιρία για την Ντιναμό με την κεφαλιά του Κοτσόλη μετά από σέντρα του Μπίτνερ να περνάει εκτός

18:05Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

5' Τεράστια ευκαιρία για την Ντιναμό. Μεγάλο λάθος της άμυνας του Παναθηναϊκού, ο Κουράνι έστειλε την μπάλα στο δοκάρι και στην συνέχεια στην αγκαλιά του Κοτσόλη

18:10Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

10' Ο Μπαϊράμι προτιμά να τελειώσει μόνος του την φάση και όχι να την δώσει στον Μπεργκ και έτσι χάθηκε η ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό

18:14Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

0-1 ο Παναθηναϊκός με τον Μπεργκ!

18:15Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

14' Ο Νάνο βρήκε ιδανικά τον Σουηδό και εκείνος με το κεφάλι έβαλε μπροστά την ομάδα του.

18:25Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Πέτριτς και Κουράνι.

REUTERS/MAXIM ZMEYEV
18:28Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Σχεδόν μισή ώρα συμπληρωμένη στο ματς, το γκολ του Μπεργκ χωρίζει τις δύο ομάδες

18:34Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

33' Ο Κοτσόλης κρατάει το μηδέν για την εστία του με πολύ ωραία απόκρουση

18:37Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Οι παίκτες του Παναθηναϊκού πανηγυρίζουν για το 0 - 1 που πέτυχε ο Μπεργκ.

EPA/MAXIM SHIPENKOV
18:39Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

38' Καλή ενέργεια του Ιόνοφ και γυριστό από τον Κουράνι, άουτ η μπάλα

18:44Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Μπεργκ να πασάρει ιδανικά και τον Μπαϊράμι να μην μπορεί να στείλει την μπάλα στην εστία από το ύψος της μικρής περιοχής!

44' Κίτρινη στον Μπούρμπο

18:46Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Ημίχρονο στην Ρωσία με τον Παναθηναϊκό να προηγείται με σκορ 1-0 χάρη στο τέρμα του Μπεργκ

18:48Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Δώνης και Μπούτνερ μάχονται για την κατοχή της μπάλας.

19:02Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στην Ρωσία.

19:05Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

48' Κίτρινη κάρτα στον Μπεργκ

19:10Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

52' Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Πέτριτς, το οποίο πέρασε εκτός εστίας

19:12Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

1-1 για την Ντιναμό Μόσχας

19:14Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

55' Αδύναμο πλασέ του Βενκέρ, που κοντράρει στον Τριανταφυλλόπουλο και καταλήγει στο βάθος της εστίας του Κοτσόλη. Αυτογκόλ για τον Έλληνα αμυντικό

19:15Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

56' Ο Κουτρουμπής πέρασε αντί του Μπούρμπου

19:18Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

2-1 για την Ντιναμό

19:19Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

61' Ο Μέντες έκανε το λάθος και ο Ιόνοφ ολοκληρώνει την ανατροπή για την ομάδα του.

19:20Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Αν μείνει έτσι το σκορ η Ντιναμό θα κλειδώσει την πρωτιά του ομίλου της, ένα παιχνίδι πριν το τέλος της φάσης των ομίλων

19:26Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Μπεργκ και Ντόουγκλας.

19:31Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

74' Δοκάρι για την Ντιναμό με τον Βαλμπουενά

19:36Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

79' Κλωναρίδης αντί Πέτριτς για τον Παναθηναϊκό

19:37Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

80' Χαμένη ευκαιρία με τον Κουράνι για την Ντιναμό, που θα μπορούσε να κάνει το 3-1

19:38Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

81' Ο Τζούτζακ παίρνει την θέση του Ιόνοφ

19:43Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

86' Πράνιντς αντί Μέντες

19:44Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Ο Ιόνοφ κάνει το 2 - 1 στο 61 ' και πανηγυρίζει.

19:47Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Ο Ιόνοφ κάνει το 2 - 1 στο 61'.

19:51Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Τέλος στο ματς. Ο Παναθηναϊκός έχασε με σκορ 2-1 κόντρα στην Ντιναμό Μόσχας και δεν μπόρεσε να ξεκολλήσει από τον ένα βαθμό ούτε την προτελευταία αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ. Στην πρώτη θέση του ομίλου τερμάτισαν οι Ρώσοι, λίγο πριν πάνε στην Ολλανδία για το ματς με την Αϊντχόφεν.

19:52Πέμπτη 27 Νοεμβρίου 2014

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για την περιγραφή του αγώνα. Καλό σας βράδυ.