LIVE: Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1 - 1

Κυριακή, 04 Μαΐου 2014 22:00
Updated:22:46
ICON PRESS/ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ

Τέλος στο ματς. Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1-1, με τα γκολ των Πέτριτς και Σαλπιγγίδη. Η βαθμολογία των πλέι οφ: Αστέρας 4 (2 αγώνες), Παναθηναϊκός 4 (2 αγώνες), ΠΑΟΚ 4 (2 αγώνες), Ατρόμητος 3 (2 αγώνες)

22:36Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Ο Σαλπιγγίδης «παγώνει» την Λεωφόρο, καθώς μετά από σέντρα του Λίνο ο Έλληνας στράικερ κάνει το 1-1

22:33Κυριακή 04 Μαΐου 2014

80' Ο Μέντες αποχωρεί και ο Κλωναρίδης παίρνει την θέση του

22:31Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Ο «Σάλπι» κάνει φάουλ στον Καπίνο και η προσπάθεια του ΠΑΟΚ σταματά. Σωστή απόφαση

22:30Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Κίτρινη κάρτα στον Πράνιτς για μαρκάρισμα στον Σαλπιγγίδη

22:24Κυριακή 04 Μαΐου 2014

71' Ο Μπεργκ προσπάθησε να πετύχει ένα πανέμορφο γκολ από εξίσου όμορφη πάσα του Ζέκα, αλλά δεν τα κατάφερε με την λόμπα που επιχείρησε

22:19Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Ο Σαλπιγγίδης χάνει τεράστια ευκαιρία για το 1-1, με τον Καπίνο να πραγμοτοποιεί μεγάλη απόκρουση

22:16Κυριακή 04 Μαΐου 2014

22:14Κυριακή 04 Μαΐου 2014

22:13Κυριακή 04 Μαΐου 2014

61' Ακόμη μία αλλαγή, ο Λαγός παίρνει την θέση του Καρέλη

22:12Κυριακή 04 Μαΐου 2014

59' Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, ο  Λάζαρ βγαίνει, ο Σαλπιγγίδης μπαίνει και αποθεώνεται από τον κόσμο του Παναθηναϊκού.

22:08Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Ο Παναθηναϊκός πιέζει αλλά δεν μπορεί να απειλήσει ουσιαστικά

22:06Κυριακή 04 Μαΐου 2014

54' Ο Ατζαγκούν περνάει στην θέση του σκόρερ του Παναθηναϊκού, Πέτριτς

21:58Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

21:44Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Eπεισόδια πριν από την έναρξη του αγώνα

ICON PRESS/ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ
21:41Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο με τον Παναθηναϊκό να προηγείται του ΠΑΟΚ με 1-0 χάρη σε γκολ του Μλάντεν Πέτριτς

21:40Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Πλησιάζουμε στην λήξη του ημιχρόνου, χωρίς κάτι αξιοσημείωτο

21:31Κυριακή 04 Μαΐου 2014

36' Χτύπησαν Βίτορ και Πέτριτς, αλλά σηκώθηκαν αμφότεροι

21:25Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Ο Μπεργκ δεν μπόρεσε να κάνει επαφή με την μπάλα και ενδεχομένως να κάνει το 2-0. Μπλόκαρε ο Γλύκος

21:15Κυριακή 04 Μαΐου 2014

21' Ο Πέτριτς ανοίγει το σκορ και συγχρόνως λογαριασμό με την φανέλα του ΠΑΟ, κάνοντας το 1-0 με όμορφο σουτ, αφού η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο έπειτα από κεφαλιά του Σίλντενφελντ

21:14Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Παραμένει το 0-0 στην Λεωφόρο

21:09Κυριακή 04 Μαΐου 2014

14' Απαντάει ο Παναθηναϊκός με διπλή ευκαιρία. Ο Καρέλης είναι αυτός που θα ολοκληρώσει την φάση, στέλνοντας την μπάλα άουτ. Δευτερόλεπτα νωρίτερα ο Πέτριτς δεν μπόρεσε να φτάσει στην μπάλα.

21:07Κυριακή 04 Μαΐου 2014

13' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Βούκιτς που αστοχεί από πλεονεκτικότατη θέση

21:06Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Χωρίς φάσεις τα τελευταία λεπτά

21:02Κυριακή 04 Μαΐου 2014

8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό μετά από πλαγιοκόπηση του Καρέλη, ο Γλύκος έδιωξε σε κόρνερ

20:59Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟ

Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ έπειτα από ενέργεια του Σκόνδρα

20:55Κυριακή 04 Μαΐου 2014

1' Σέντρα στο ματς με την πρώτη κατοχή στον ΠΑΟΚ

20:52Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Γιάννης Αλαφούζος και Ιβάν Σαββίδης κατευθύνθηκαν προς τα αποδυτήρια για να δουν τι μέλλει γενέσθαι

20:48Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Αποχωρούν τα ΜΑΤ από τον αγωνιστικό χώρο

20:43Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Το παιχνίδι δεν έχει αρχίσει ακόμη. Η κατάσταση φαίνεται να ηρεμεί αλλά και πάλι αυτό δεν είναι αρκετό

20:42Κυριακή 04 Μαΐου 2014

20:35Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Αποχωρούν οι διαιτητές και καλούν τους παίκτες να κάνουν το ίδιο

20:33Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Πώς διαμορφώνεται η ειδική βαθμολογία

Με τη νίκη του Αστέρα Τρίπολης επί του Ατρομήτου, η κατάσταση στην ειδική βαθμολογία των πλέι οφ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

20:23Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Για τον ΠΑΟΚ οι: Γλύκος, Σκόνδρας, Βίτορ, Ινσαουράλδε, Λίνο, Λάζαρ, Κάτσε, Νάτχο, Βούκιτς, Στοχ, Αθανασιάδης.

20:20Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Για τον γηπεδούχο Παναθηναϊκό θα ξεκινήσουν οι: Καπίνο, Τριανταφυλλόπουλος, Κουτρουμπής, Σίλντενφελντ, Χουχούμης, Μέντες, Πράνιτς, Ζέκα, Πέτριτς, Καρέλης, Μπεργκ.

20:18Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Πάμε να δούμε τις δύο ενδεκάδες...

20:17Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Βέβαια, το παιχνίδι αυτήν την φορά γίνεται στην Λεωφόρο, όπου θα βρεθούν περίπου 300 οπαδοί των φιλοξενούμενων, και όχι το ΟΑΚΑ.

20:15Κυριακή 04 Μαΐου 2014

Καλησπέρα σας. Είμαι ο Τόλης Χριστοφοράκης και μαζί θα παρακολουθήσουμε την «μονομαχία» του Παναθηναϊκού κόντρα στον ΠΑΟΚ για τα πλέι οφ της Superleague, στο... ramake του τελικού για το Κύπελλο Ελλάδας.