EPA/ABIR SULTAN

Ο Σωτήρης Νίνης διεκδικεί την μπάλα από τον Μποκόλι.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα.

00:00Παρασκευή 08 Νοεμβρίου 2013

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για τη live μετάδοση του αγώνα. Καλό σας βράδυ

23:59Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Σε ένα μέτριο παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερες φάσεις, ο ΠΑΟΚ έμεινε στο 0-0 απέναντι στην Μακάμπι Χάιφα και πλέον απέκτησε συγκάτοικο στην πρώτη θέση του ομίλου, καθώς η Αλκμάαρ κέρδισε τη Σαχτιόρ Καραγκάντι και τον έπιασε στους 8 βαθμούς

23:58Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Τέλος της αναμέτρησης. Μακάμπι Χάιφα - ΠΑΟΚ 0-0

23:57Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Στο άλλο παιχνίδι η Αλκμάαρ επικράτησε της Σαχτιόρ με 1-0 και έφτασε τους 8 βαθμούς.

23:53Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Λούκας και Τουατά στο στιγμιότυπο.

Ο Λίνο παίρνει τη θέση του Λούκας και σχεδόν αμέσως την κίτρινη κάρτα

23:50Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

87' Ο Μπόκολι προσπάθησε να δώσει προβάδισμα στους γηπεδούχους αλλά δεν τα κατάφερε

23:49Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Χωρίς ιδιαίτερες συγκινήσεις το παιχνίδι, ενώ πλησιάζει στη λήξη του. το 0-0 παραμένει

23:47Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

O  Στέφανος Αναστασιάδης και ο παίχτης της Μακάμπι Χάιφα, Φαλάχ μάχονται για την κατοχή της μπάλας.

23:46Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

23:45Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

23:32Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

70' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με κεφαλιά του Αθανασιάδη, αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας

23:30Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

68' Ο Ολίσε παίρνει τη θέση του Στοχ

23:29Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

67' Δοκάρι για τη Μακάμπι!

23:26Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

65' Μακρινό σουτ από τον Στοχ, ο Σαράνοφ μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια

23:24Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

62' Ο Σαλπιγγίδης περνάει στη θέση του Νίνη

23:20Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Στο παιχνίδι για λογαριασμό της Μακάμπι περνάει και ο πρώην παίκτης του Αστέρα Τρίπολης, Ρούμπεν Ράγιος

23:19Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

56' Η Μακάμπι απαντά με τον Αμπουχατζίρα, σουτ του οποίου έφυγε σε κόρνερ μετά από απόκρουση του Χακόμπο

23:15Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

53' Ο Λάζαρ δοκίμασε την τύχη του από μακρινή απόσταση, αλλά η μπάλα κατέληξε στην αγκαλιά του Σαράνοφ

23:10Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Χωρίς αλλαγές στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ

23:07Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

46' Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

22:53Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Τέλος ημιχρόνου. Μακάμπι Χάιφα - ΠΑΟΚ 0-0. Μεγάλη ευκαιρία στο τέλος για την ελληνική ομάδα, αλλά ο Στοχ δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την πάσα του Νίνη και να ανοίξει το σκορ σε ένα παιχνίδι χωρίς μεγάλες ευκαιρίες μπροστά από τις δύο εστίες

22:52Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Σουτ από τον Στοχ λίγο πριν ολοκληρωθεί το ημίχρονο, απέκρουσε ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων

22:46Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

22:43Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

35' Πρώτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ στην αναμέτρηση με καλό σουτ του Τζιόλη

22:35Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης έχει σηκωθεί για ζέσταμα

22:34Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

28' Ευκαιρία με κεφαλιά του Κεϊνάν για τη Μακάμπι, η μπάλα πέρασε άουτ

22:29Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

22:27Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Εν τω μεταξύ Αλκμαάρ και Σαχτιόρ βρίσκονται στο 0-0 στην Ολλανδία

22:23Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

22:21Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

22:19Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

12' Παραλίγο γκολ για τον ΠΑΟΚ από απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Στοχ!

22:18Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

TWITTER/@PAOK_FC
22:15Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

Σχεδόν δέκα λεπτά στο παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερες φάσεις, εκτός του σουτ του Ντλοβού

22:08Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013

1' Πρώτη ευκαιρία για τους γηπεδούχους, άουτ η μπάλα

22:06Πέμπτη 07 Νοεμβρίου 2013