LIVE: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2021 18:23
Updated:18:39
INTIME SPORTS/ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής της Super League, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

18:39Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Καλησπέρα σας

Στις 19:30 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του μεγάλου αγώνα

Γνωστές είναι εδώ και λίγη ώρα οι ενδεκάδες των δύο ομάδων

18:40Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζ.Ζίβκοβιτς, Βιεϊρίνια, Ίνγκασον, Κρέσπο, Περέιρα, Σβαμπ, Ελ Καντουρί, Ουάρντα, Α. Ζίβκοβιτς, Κρμέντσικ.

Στον πάγκο κάθονται οι: Πασχαλάκης, Ροντρίγκο, Βαρέλα, Τσιγγάρας, Αουγκούστο, Νινούα, Μουργκ, Λάμπρου, Σβιντέρσκι.

18:42Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Με τον Μάρκο Λιβάγια στην κορυφή και τους Ανσαριφάρντ και Ολιβέιρα στον πάγκο θα ξεκινήσει το ματς η ΑΕΚ.

Η ενδεκάδα που παρατάσσει ο Μανόλο Χιμένεθ είναι η ακόλουθη: Αθανασιάδης, Μπακάκης, Σβάρνας, Λάτσι, Λόπες, Σιμόες, Γαλανόπουλος, Σάκχοφ, Μάνταλος, Γκαρσία, Λιβάγια.

Στον πάγκο θα βρίσκονται οι: Τσιντώτας, Τσιγκρίνσκι, Ινσούα, Ραντόνια, Σιμάνσκι, Αλμπάνης, Τάνκοβιτς, Ανσαριφάρντ, Ολιβέιρα.

18:56Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Περίπου μία ώρα πριν την έναρξη του αγώνα υπήρξε πτώση της τάσης του ρεύματος στην Τούμπα, με αποτέλεσμα να μπουν μπροστά οι γεννήτριες του γηπέδου.

Λίγο αργότερα το πρόβλημα με τον φωτισμό αποκαταστάθηκε.

19:12Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

INTIME SPORTS/ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
19:26Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Το ντέρμπι ξεκινά

19:35Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Οι δύο ομάδες προσπαθούν να οργανωθούν στη μεσαία γραμμή, με την ΑΕΚ να... πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο

19:37Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ στο 10΄, με τον Ζίβκοβιτς να φεύγει από αριστερά και την ώρα που πήγε να πασσάρει στον αμαρκάριστο Κρμέντσικ παρενεβλήθη ο Σβάρνας

Σέντρα σουτ του Λιβάγια στο 11΄ αναγκάζει τον Ζίβκοβιτς σε δύσκολη απόκρουση

19:39Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Πρώτη κάρτα στο ματς, την βλέπει ο Ίνγκασον στο 13΄ για φράγμα στον Λιβάι Γκαρσία που έφευγε προς την περιοχή

19:40Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

19:44Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ στο 18΄

19:45Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Από εξαιρετική προσπάθεια του Λιβάι Γκαρσία και ασίστ στον Σάκχοφ, ο τελευταίος με πλασέ άνοιξε το σκορ (1-0) για την Ένωση.

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-1 στο 18΄ με σκόρερ τον Ουκρανό Σάκχοφ, πρώην παίκτη του «Δικεφάλου» του Βορρά

19:47Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ στο 20΄ με την κεφαλιά του Ίνγκασον μετά το φάουλ του Ζίβκοβιτς να περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

19:50Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Νέα καλή επίθεση για την ΑΕΚ στο 24΄, με Μάνταλο και Γαλανόπουλο να αλλάζουν τη μπάλα και τον τελευταίο να πιάνει το σουτ και να φεύγει η μπάλα κόρνερ

19:52Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΟΚ στο 25΄. Ο Κρμέντσικ πλάσαρε τον εξερχόμενο Αθανασιάδη και πριν η μπάλα περάσει την γραμμή ο Σβάρνας την απομάκρυνε

19:53Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Μετά το κόρνερ που εκετελέστηκε η μπάλα κατέληξε στον Σβαμπ το σουτ του οποίου από το ύψος του πέναλτι έφυγε άουτ

Πιέζει πολύ ο ΠΑΟΚ μετά το γκολ που δέχτηκε

19:55Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Στο 29΄ ο Σβάρνας απομάκρυνε σε κόρνερ την κάθετη πάσα του Ουάρντα προς τον Τζόλη

19:56Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Ημίωρο στην Τούμπα, η ΑΕΚ με το γκολ του Σάκχοφ στο 18΄ προηγείται με 1-0 του ΠΑΟΚ.

20:02Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

20:05Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Κίτρινη κάρτα στον Μπακάκη στο 40΄ για φάουλ στον Τζόλη

20:06Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ στο 40΄

20:07Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Από το φάουλ του Βιεϊρίνια και την πρώτη κεφαλιά του Ουάρντα, ο Αθανασιάδης απόκρουσε και στο «ριμπάουντ» της μπάλας ο Κρέσπο από πολύ κοντά με το πρώτο εφετινό του γκολ στο πρωτάθλημα «έγραψε» το 1-1.

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-1

20:11Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

20:12Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-1.

Προηγήθηκε η ΑΕΚ στο 18΄ με τον Σάκχοφ, ισοφάρισε ο ΠΑΟΚ στο 40΄ με τον Κρέσπο.

20:28Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Ξεκίνησε το β΄ μέρος

20:30Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Με μία αλλαγή ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ. Ο Ροντρίγκο πήρε την θέση του Περέιρα στο 46΄.

20:31Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Η κεφαλιά του Σάκχοφ στο 49΄ από σέντρα του Λόπες έφυγε άουτ.

20:35Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Το γκολ μετρά κανονικά κι έτσι η ΑΕΚ παίρνει και πάλι προβάδισμα στο 52΄ με το σουτ του Γαλανόπουλου, ενώ είχε προηγηθεί κι άλλο λάθος του Ίνγκασον

20:37Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Τεράστια ευκαιρία χάνει η ΑΕΚ στο 54΄.

20:38Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Από εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Γκαρσία που απέφυγε τέσσερις παίκτες και γύρσμα στη μικρή περιοχή, ο Λιβάγια πλάσαρε δίπλα από το αριστερό δοκάρι

20:39Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι παίκτες του ΠΑΟΚ στο 56΄.

20:53Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Ισοφαρίζει ο ΠΑΟΚ με το σουτ του Βιεϊρίνια μετά την πάσα του Ζίβκοβιτς.

Αλλαγή για την ΑΕΚ στο 71΄ φεύγει ο Μάνταλος και μπαίνει ο Σιμάνσκι

20:54Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Εκτός αγώνα και ο Λιβάγια και στην θέση του πέρασε ο Ανσαριφάρντ

20:56Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ. Ο Αουγκούστο παίρνει την θέση του Ζίβκοβιτς στο 73ο λεπτό

21:01Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Νέο πέναλτι ζήτησε ο ΠΑΟΚ στο 76΄ σε μαρκάρισμα του Ουάρντα από πίσω από τον Σάκχοφ, με την φάση να μην ελέγχεται από το VAR.

21:05Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021

Από μία κίτρινη κάρτα σε Ουάρντα και Λόπες δείχνει ο διαιτητής.

21:06Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2021