LIVE: Ομόνοια - ΠΑΟΚ 1-1 (β΄ ημίχρονο)

Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020 21:00
Updated:23:53
INTIME NEWS/ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα του ΠΑΟΚ με την Ομόνοια στην Κύπρο, για την 5η αγωνιστική των ομίλων στο Γιουρόπα Λιγκ.

23:53Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Η Αϊντχόφεν νίκησε 1-0 στη Γρανάδα, η διαφορά της από τον ΠΑΟΚ έφτασε στους 4 βαθμούς και δεν καλύπτεται σε ένα παιχνίδι. Πρώτη νίκη για τον Ομόνοια στον 5ο όμιλο, καταποντίζεται η Ελλάδα στη βαθμολογία της UEFA. Καληνύχτα σας...

23:51Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

ΛΗΞΗ: Ομόνοια - ΠΑΟΚ 2-1. Μετά την ΑΕΚ, τέλος από την Ευρώπη για φέτος και ο δεύτερος «Δικέφαλος» με διαφορά δύο ωρών!

23:47Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:41Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

84΄ ΓΚΟΛ 2-1 η Ομόνοια από τα 11 βήματα με τον Ζόρντι Γκόμες.

23:40Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

83΄ Πέναλτι για την Ομόνοια, από τον Ελ Καντουρί στον Λοΐζου.

23:35Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

79΄ Ο Μπίσεσβαρ αντί του Τσιγγάρα για τον ΠΑΟΚ.

23:31Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

75΄ Κίτρινη κάρτα ο Γιαννούλης, που χάνει τον αγώνα με τη Γρανάδα.

23:23Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση μέχρι στιγμής, η Γρανάδα έχει 10 βαθμούς, η Αϊντχόφεν 9, ο ΠΑΟΚ 6 και η Ομόνοια 2. Αν παραμείνει ως τη λήξη των αγώνων, η Αϊντχόφεν θα χρειάζεται μόλις ένα βαθμό στην έδρα της με την Ομόνοια για να περάσει, άσχετα από το αποτέλεσμα του αγώνα ΠΑΟΚ-Γρανάδα, την τελευταία αγωνιστική.

23:20Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

64΄ Κίτρινη στον Ζίβκοβιτς.

23:16Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Στο ίδιο λεπτό, μέσα ο Γκόμες για τον Κούσουλο και ο Λέτσιακς στη θέση του Κίκο.

23:15Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

59΄ Δεύτερη αλλαγή για την Ομόνοια. Ο Ντούρις στη θέση του Σένε.

23:14Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

56΄ Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπο.

23:13Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

55΄ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μουργκ σούταρε, ο Φαμπιάνο έχασε την μπάλα αλλά ο Σβιντέρσκι δεν κατάφερε να τη στείλει στα δίχτυα.

23:12Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Εν τω μεταξύ, η Αϊντχόφεν προηγείται της Γρανάδα με 1-0 στην Ισπανία, με γκολ του Μάλεσν από το 38ο λεπτό. Κακή είδηση για τον ΠΑΟΚ.

23:09Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Η φάση για τους Κύπριους ξεκίνησε από «παιδικό» λάθος του Κρέσπο.

Ο Ζίβκοβιτς έβγαλε το τετ α τετ με τον Σένε, ο Τζιωνής πήρε το ριμπάουντ και σούταρε, ο Σέρβος γκολκίπερ βρήκε την μπάλα με τα ακροδάχτυλα κι εκείνη χτύπησε στο δεξί δοκάρι.

23:06Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

49΄ Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Ομόνοια, που είχε δοκάρι με τον Τζιωνή.

23:04Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

47΄ Κόρνερ από τον Ζίβκοβιτς στο δεύτερο δοκάρι, άουτ η προσπάθεια του Ελ Καντουρί.

23:03Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Το β΄ ημίχρονο στο ΓΣΠ ξεκίνησε με δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Μέσα Γιαννούλης και Μουργκ, έξω Ουαγκέ και Σβαμπ.

22:45Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ομόνοια - ΠΑΟΚ 1-1.

22:44Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις στο πρώτο ημίχρονο.

22:39Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρετική κυκλοφορία της μπάλας από τον «Δικέφαλο», με τον Τζόλη να γίνεται αποδέκτης της μπάλας και να τελειώνει με κλάση τη φάση για το 1-1.

22:38Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

39΄ ΓΚΟΟΟΟΟΛ 1-1 ο ΠΑΟΚ.

22:34Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

35΄ Πρώτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με την κεφαλιά του Κρέσπο ύστερα από κόρνερ να στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι.

22:29Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

30΄ Από μία κίτρινη σε Ελ Καντουρί και Σένε.

22:28Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Δεν είναι καλή η εικόνα του ΠΑΟΚ, λίγο πριν τη συμπλήρωση του πρώτου ημιώρου. Πρέπει να βελτιώσει αρκετά πράγματα ο Γκαρσία.

22:21Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

20΄ Αλλαγή (αναγκαστική) για την Ομόνοια, με τον Σέχου αντί του Κακουλή.

22:16Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Ο ρυθμός έχει πέσει, κάτι που σίγουρα εξυπηρετεί τους γηπεδούχους. Ο ΠΑΟΚ καλείται να βγάλει αντίδραση.

22:14Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

14΄ Μια πτώση του Κακουλή, από μαρκάρισμα του Βαρέλα, δεν συγκίνησε τον διαιτητή και σωστά. Δεν υπήρχε τίποτα.

22:09Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Κακή αρχή για τον «Δικέφαλο»...

Ο Σένε σούταρε έξω από την περιοχή, απέκρουσε ο Ζίβκοβιτς και στο ριμπάουντ ο Κακουλής άνοιξε το σκορ σε άδειο τέρμα.

22:08Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

9΄ ΓΚΟΛ 1-0 η Ομόνοια.

22:07Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Δεύτερο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:05Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Μια κεφαλιά του Σφιντέρσκι σε εκτέλεση κόρνερ, άουτ η μπάλα.

22:03Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Στον πρώτο αγώνα η Ομόνοια είχε φύγει με βαθμό (1-1) από την Τούμπα.

21:59Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Ξεκίνησε το ματς.

Φαμπιάνο, Λούφτνερ, Χουμποτσάν, Λανγκ, Κούσουλος, Κίκο, Λοϊζου, Τζιονή, Γκόμεθ, Κακουλή, Σένεθ εκείνη της Ομόνοιας.

Ζ. Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Κρέσπο, Βαρέλα, Βαγκέ, Τσιγγάρας, Ελ Καντουρί, Σβαμπ, Τζόλις, Α. Ζίβκοβιτς, Σφιντέρσκι η αρχική ενδεκάδα του ΠΑΟΚ.

21:51Πέμπτη 03 Δεκεμβρίου 2020

Καλησπέρα. Η ΑΕΚ δεν θα συνεχίσει στην Ευρώπη για φέτος και για να μην πάρει τον ίδιο δρόμο ο ΠΑΟΚ, θα πρέπει να φύγει νικητής απόψε από την Κύπρο απέναντι στην Ομόνοια.