ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ - Μπενφίκα 1-4

Τετάρτη, 29 Αυγούστου 2018 23:00
Updated:23:52
MotionTeam/MOTION TEAM

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τη ρεβάνς του ΠΑΟΚ με την Μπενφίκα στην Τούμπα, για μια θέση στους ομίλους του Champions League.

23:52Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

25 λεπτά κράτησε ζωντανό το όνειρο για τον ΠΑΟΚ, δηλαδή στο σημείο που ο Σάλβιο έγραψε από τα 11 μέτρα το 1-2. Ο «Δικέφαλος» δεν κατόρθωσε να κάνει την υπέρβαση απέναντι στη σπουδαία Μπενφίκα, γνώρισε την ήττα με 1-4 αλλά δεν εγκαταλείπει την Ευρώπη, αφού θα συνεχίσει στους ομίλους του Europa League. Καληνύχτα σας.

23:51Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

23:49Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

ΛΗΞΗ: ΠΑΟΚ - Μπενφίκα 1-4.

23:48Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:45Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

87΄ Γέμισμα του Ουάρντα, κεφαλιά του Σάκχοφ στο δεύτερο δοκάρι και νέα μεγάλη απόκρουση του Βλαχοδήμου.

23:44Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

86΄ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να μειώσει. Ο άσος του ΠΑΟΚ σούταρε από πολύ πλάγια, ο Βλαχοδήμος βρήκε την μπάλα και την έδιωξε σε κόρνερ.

23:42Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

85΄ Ο 18χρονος Ζοάο Φέλιξ αντί του Σεφέροβιτς.

84΄ Κίτρινη και στον Σάκχοφ.

23:38Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Τελευταίο δεκάλεπτο στην κανονική διάρκεια.

23:34Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

76΄ ΚΟΚΚΙΝΗ στον Λέο Μάτος.Αδιόρθωτος ο Βραζιλιάνος, έπαιζε με κάρτα από το πρώτο ημίχρονο και είδε τη δεύτερη για φάουλ στον Σέρβι. Θα τον στερηθεί για κάποια παιχνίδια στους ομίλους του Europa League ο ΠΑΟΚ.

23:33Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

76΄ Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ με τον Ακπόμ να αλλάζει το Ελ Καντουρί.

23:32Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

75΄ Ο Ζίφκοβιτς στη θέση του Πίτσι.

75΄ Κίτρινη στον Πέλκα για φάουλ στον Γκριμάλντο.

23:29Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

23:27Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

69΄ Φώναξαν για σπρώξιμο του Αλμέιδα στον Ουάρντα εντός περιοχής οι παίκτες του ΠΑΟΚ, «παίζετε» ο Μπριχ.

23:24Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

66΄ Ο Ουάρντα βρήκε τον Πέλκα με αλλαγή παιχνιδιού από αριστερά στα δεξιά, ο Πέλκας στόπαρε με το στήθος και μπήκε στην περιοχή αλλά σούταρε πολύ άστοχα.

23:21Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

64΄ Σουτ του Πέλκα, μπλόκαρε ο Βλαχοδήμος.

63΄ Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, με τον Σάκχοφ στη θέση του Κάνιας.

23:20Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

63΄ Ο 20χρονος Σεμέδο στη θέση του Σάλβιο.

23:19Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Η κατοχή της μπάλας είναι στο 53% - 47% για τον ΠΑΟΚ, αλλά...

23:17Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Αν ο ΠΑΟΚ χάσει, που είναι και το πλέον πιθανό, θα πρόκειται για την πρώτη ήττα του στη φετινή διαδρομή των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ.

23:16Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

59΄ Μακρινό σουτ του Σέρβι, άστοχο.

23:15Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Η συνέχεια του αγώνα είναι μια τυπική διαδικασία.

23:08Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

51΄ ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ σε κεφαλιά του Πρίγιοβιτς, από κόρνερ του Πέλκα.

Ο «Δικέφαλος» της Μακεδονίας θα συμβιβαστεί με τους ομίλους του Europa League.

23:07Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

INTIME SPORTS/VILLA
23:06Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

49΄ ΓΚΟΛ 1-4 πάλι ο Σάλβιο.

Το έκανε ο Βαρέλα στον Ζαρντέλ, πήρε και κίτρινη κάρτα.

23:05Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

48΄ ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπενφίκα.

23:02Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Ξεκίνησε το 2ο μισό του αγώνα.

Ο Ουάρντα θα είναι στη θέση του Λημνιού στο β΄ ημίχρονο.

22:54Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

INTIME SPORTS/ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
22:47Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: ΠΑΟΚ - Μπενφίκα 1-3.

22:46Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Ο Βιεϊρίνια εκτέλεσε απευθείας το... κόρνερ, η μπάλα ελάχιστα πάνω από το δοκάρι του Βλαχοδήμου.

22:45Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:42Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Στη φάση του τρίτου γκολ της Μπενφίκα οι Γκριμάλντο και Σέρβι «διέλυσαν» τη δεξιά πλευρά του ΠΑΟΚ, η μπάλα στρώθηκε στον άξονα στον Πίτσι κι εκείνος με συρτό σουτ νίκησε τον Πασχαλάκη.

22:40Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Ο Πίτσι, καλύτερος πασέρ με ποσοστό επιτυχίας 85% στο περυσινό πρωτάθλημα, είχε σκοράρει από τα 11 μέτρα και στο «Ντα Λουζ».

22:39Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Πολλές οι αδυναμίες του ΠΑΟΚ στη μετάβαση από την επίθεση στην άμυνα.

39΄ ΓΚΟΛ 1-3 ο Πίτσι.

22:36Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

36΄ Σέντρα του Σέρβι, κεφαλιά του Σεφέροβιτς και η μπάλα άουτ. Ο Πασχαλάκης, πάντως, δεν δείχνει σε καλή ψυχολογική κατάσταση.

22:34Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

35΄ Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Φάουλ του Πέλκα, κεφαλιά του Μάτος και ο Βλαχοδήμος απέκρουσε σε κόρνερ.

34΄ Κίτρινη και στον Ζαρντέλ, για φάουλ στον Πρίγιοβιτς.

22:33Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

34΄ Κίτρινη κάρτα στον Μαουρίσιο.

22:30Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Στη φάση του πέναλτι, σε γύρισμα προς αυτόν ο Πασχαλάκης καθυστέρησε να κινηθεί προς την μπάλα, δεν την πρόλαβε αλλά και δεν την άφησε να βγει κόρνερ. Ο Σέρβι έκλεψε την μπάλα κι ο Έλληνας γκολκίπερ υπέπεσε σε πέναλτι.

22:27Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Αν ο ΠΑΟΚ αποκλειστεί, θα ευθύνεται σε μεγάλο βαθμό ο τερματοφύλακάς του, που είχε κάνει μεγάλη εμφάνιση στη Λισσαβόνα.

22:26Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Η μπάλα βρήκε πρώτα στο αριστερό δοκάρι του Πασχαλάκη και στη συνέχεια κατέληξε στα δίχτυα.

22:25Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

25΄ ΓΚΟΛ 1-2 ο Σάλβιο.

22:24Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

24΄ ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπενφίκα. Τραγικό σφάλμα του Πασχαλάκη.

22:20Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Ο Πίτσι εκτέλεσε κόρνερ, ο Βαρέλα δεν πήδησε και ο Ζαρντέλ με κεφαλιά νίκησε τον Πασχαλάκη και ισοφάρισε.

22:19Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

20΄ ΓΚΟΛ 1-1 ο Ζαρντέλ.

20΄ Κόρνερ για την Μπενφίκα.

22:16Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

22:15Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Ο Πέλκας εκτέλεσε φάουλ περνώντας την μπάλα έξυπνα στον άξονα και στον Βιεϊρίνια, εκείνος βρήκε τον Μαουρίσιο που πέρασε στον Πρίγιοβιτς και ο Σέρβος από κοντά άνοιξε το σκορ.

22:13Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

13΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 1-0 ο Πρίγιοβιτς.

22:11Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

12΄ Έπεσε λίγο ο ρυθμός. Η Μπενφίκα αντιπαρήλθε και προσπαθεί να ηρεμήσει το παιχνίδι.

22:07Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Κίτρινη κάρτα και στον Μάτος.

22:06Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Πολύ έντονο το ξεκίνημα του ΠΑΟΚ.

22:04Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018

Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Εξαιρετική πάσα του Μαουρίσιο στον Πρίγιοβιτς, εκείνος στον Λημνιό που γύρισε στον άξονά του και σούταρε, με την μπάλα να βρίσκει και να καταλήγει κόρνερ.

22:01Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018