LIVE: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0

Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017 19:00
Updated:17:43
SOOC/Andreas Papakonstantinou / Toure

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό το μεγάλο ντέρμπι της Super League, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

17:43Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Καλησπέρα σας

17:44Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Στις 19:30 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του ελληνικού clasico, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, στο «Απόστολος Νικολαΐδης» για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

17:45Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

«Δρακόντεια» είναι τα μέτρα ασφαλείας που υπάρχουν γύρω από το γήπεδο με εκατοντάδες αστυνομικούς να έχουν μετατρέψει σε φρούριο την Λεωφόρο Αλεξάνδρας.

17:46Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Πριν από λίγο έφτασε το πούλμαν με την αποστολή του Παναθηναϊκού, που έγινε δεκτή με χειροκροτήματα από τους λιγοστούς οπαδούς που βρίσκονται αυτή την ώρα εντός κι εκτός του γηπέδου

Ο διαιτητής Κομίνης και οι συνεργάτες του έφτασαν στο γήπεδο και μπήκαν στ΄ αποδυτήρια χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα

17:47Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

INTIME SPORTS/ΜΠΑΜΠΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17:59Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Στο «Απόστολος Νικολαΐδης» αφίχθη πριν από λίγα λεπτά και η αποστολή του Ολυμπιακού χωρίς κανένα παρατράγουδο. Οι παίκτες με το που κατέβηκαν από το πούλμαν μπήκαν κατευθύνθηκαν απευθείας στον αγωνιστικό χώρο, όπου αποδοκιμάστηκαν έντονα από τους περίπου 6.000 οπαδούς του Παναθηναϊκού που βρίσκονται αυτή την ώρα στο γήπεδο.

18:01Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18:14Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

18:15Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Πριν από λίγο έγινε γνωστή η ενδεκάδα του Ολυμπιακού. Οι «ερυθρόλευκοι» θα παραταχθούν με τους: Καπίνο, Φιγκέιρας, Μποτία, Ντα Κόστα, Σισοκό, Ρομαό, Μάρτινς, Ντομίνγκες, Ελιουνούσι, Σεμπά, Ανσαριφάρντ

18:16Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Οι 11 του Μαρίνου Ουζουνίδη: Ο.Βλαχοδήμος, Κουτρουμπής, Μολέδο, Κουλιμπαλί, Χουλτ, Ζέκα, Κουρμπέλης, Βιγιαφάνιες, Εμποκού, Κλωναρίδης, Μπεργκ

18:21Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Eurokinissi Sports/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
18:24Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

18:55Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Απόλυτη ηρεμία επικρατεί στο γήπεδο περίπου 30 λεπτά πριν την έναρξη του ντέρμπι

18:56Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Την αποθέωση από τους οπαδούς τους, που έχουν γεμίσει την Λεωφόρο γνώρισαν οι παίκτες του Παναθηναϊκού που βγήκαν για το καθιερωμένο ζέσταμα

18:58Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

19:20Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Σε επτά λεπτά η σέντρα στο ντέρμπι

19:25Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

58ο ντέρμπι με γηπεδούχο τον Παναθηναϊκό είναι το σημερινό απέναντι στον «αιώνιο» αντίπαλο

19:41Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Στο πρώτο 10λεπτο ο Παναθηναϊκός πιέζει πάρα πολύ ψηλά και προσπαθεί κυρίως από την αριστερή πτέρυγα με τους Χουλτ και Εμποκού. Καμία φάση μέχρι τώρα από τις δύο ομάδες

19:42Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19:45Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Πρώτη τελική στο ματς από τον Ανσαριφάρντ στο 14΄. Το σουτ του Ιρανού μέσα από την περιοχή έφυγε άουτ

19:46Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός στο 15΄

19:47Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Σκόρερ ο Μάρκους Μπεργκ με εξαιρετικό βολέ έξω από την περιοχή. Νωρίτερα ο Καπίνο είχε βγει νικητής στο τετ-α-τετ με τον Καπίνο. 1-0 ο Παναθηναϊκός

19:48Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Οι «πράσινοι» ανοίγουν το σκορ στην πρώτη τους επιθετική προσπάθεια στην εστία του Ολυμπιακού

19:49Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

INTIME SPORTS/LATO KLODIAN

Το 18ο γκολ του Μπεργκ στο πρωτάθλημα

19:50Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Τεράστια ευκαιρία ο Παναθηναϊκός στο 19΄. Ο Κλωναρίδης δε μπορεί να σκοράρει από τη μικρή περιοχή

19:53Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Ο Παναθηναϊκός κυριαρχεί στον αγωνιστικό χώρο. Οι «πράσινοι» κυρίως από τα πλάγια δημιουργούν πολλά προβλήματα στην άμυνα του Ολυμπιακού, οι παίκτες του οποίου δείχνουν να τα έχουν χαμένα.

Στο 22΄ το ματς, ο Παναθηναϊκός προηγείται με 1-0 από το 15΄ με το γκολ του Μπεργκ

19:54Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

20:01Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Πρώτη επικίνδυνη επίσκεψη του Ολυμπιακού στην περιοχή του Παναθηναϊκού στο 29΄. Ο Κουλιμπαλί πρόλαβε με κεφαλιά να απομακρύνει προ του Σεμπά

20:04Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Μεγάλη επέμβαση του Καπίνο στο απευθείας φάουλ του Εμποκού στο 33΄.

20:10Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Μποτία στο 39΄

Φάουλ σε επικίνδυνο σημείο για τον Παναθηναϊκό

20:11Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Μεγάλη επέμβαση του Καπίνο στη δεξιά του γωνία. Ο διεθνής γκολκίπερ με 4 σωτήριες αποκρούσεις κρατά «ζωντανό» τον Ολυμπιακό

20:13Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό στο 41΄ με τον Κουλιμπαλί να αστοχεί από πολύ καλή θέση

20:14Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

20:15Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

20:17Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος

20:18Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-0. Το γκολ ο Μπεργκ στο 15΄.

20:49Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ να μην πιάνει σωστά το σουτ πάνω στην κίνηση.

20:52Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Στο 60΄ το ματς πάντα στο 1-0 ο Παναθηναϊκός

20:53Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

20:54Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό στο 63΄. Ο Φορτούνης παίρνει την θέση του Ντομίνγκες

20:57Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες στο 65΄

20:59Κυριακή 19 Μαρτίου 2017

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς, με τον Παναθηναϊκό να έχει οπισθοχωρήσει κάπως γεγονός που δεν αρέσει καθόλου στον Ουζουνίδη