Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017 21:00
Updated:21:51
INTIME SPORTS/LATO KLODIAN

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τη ρεβάνς των «16» του Europa League, ανάμεσα στη Μπεσίκτας και τον Ολυμπιακό.

21:51Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

καλή σας νύχτα

21:50Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Τέλος στο ματς. Η Μπεσίκτας επικρατεί με 4-1 του Ολυμπιακού και παίρνει πανηγυρικά το εισιτήριο για τους «8» του Europa League

21:34Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Δυσκολεύουν πολύ τα πράγματα για τον Ολυμπιακό που, πλέον θέλει 2 γκολ για να προκριθεί

21:33Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ο Ρομαό δίνει την θέση του στον Μάρτινς στο 76΄

Με 10 παίκτες η Μπεσίκτας καταφέρνει να σκοράρει και πάλι με τον Μπάμπελ που κάνει το 3-1. Μεγάλη η ευθύνη και πάλι του Λεάλι

21:32Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

ΓΚΟΛ η Μπεσίκτας στο 75΄

21:27Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Κίτρινη κάρτα ο Ρομαό

Στο 70΄ το ματς, παραμένει το 2-1 υπέρ της Μπεσίκτας, αλλά ο Ολυμπιακός πιέζει πάρα πολύ

21:06Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στο 48΄ με τον Ελιουνούσι από κοντά να μη μπορεί να σκοράρει

21:02Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ξεκίνησε το παιχνίδι

Όλα έτοιμα για το δεύτερο μέρος

20:48Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Οι Τούρκοι προηγήθηκαν με 2-0, χάρις στα γκολ των Αμπουμπακάρ και Μπάμπελ, ο Ολυμπιακός μείωσε με τον Ελιουνούσι κι από το 40΄ παίζει και με αριθμητικό πλεονέκτημα μετά την αποβολή του Αμπουμπακάρ για χτύπημα εκτός φάσης στον Ντα Κόστα.

20:47Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ημίχρονο στο παιχνίδι: Μπεσίκτας-Ολυμπιακός 2-1

20:41Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Αλλάζουν εντελώς τα δεδομένα του αγώνα

20:40Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Σοκ για τη Μπεσίκτας καθώς ο κορυφαίος της επιθετικός παίρνει το δρόμο για τα αποδυτήρια, καθώς χτύπησε εκτός φάσης τον Ντα Κόστα

20:30Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ημίωρο στο «Μπεσίκτας Αρένα» και οι Τούρκοι προηγούνται με 2-0. Ο Ολυμπιακός θέλει, πλέον, δύο τέρματα για να προκριθεί.

20:23Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ο Μπάμπελ έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή και πέτυχε το 2-0. Φέρει ευθύνη και ο Λεάλι καθώς η μπάλα πήγαινε πάνω του κι αιφνιδιάστηκε

20:22Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

ΓΚΟΛ η Μπεσίκτας στο 22΄

20:21Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Συμπληρώθηκαν 20 λεπτά στο ματς και η Μπεσίκτας προηγείται από το 10΄ με 1-0 από την κεφαλιά του Αμπουμπακάρ

20:11Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Από σέντρα του Ταλίσκα ο Αμπουμπακάρ βρέθηκε εντελώς αμαρκάριστος και με κεφαλιά έγραψε το 1-0

20:10Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

ΓΚΟΛ η Μπεσίκτας στο 10΄

20:08Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Πρώτη καλή φάση στο ματς με τον Ιταλό πορτιέρε να βρίσκεται σε καλή θέση.

20:07Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Ο Λεάλι διώχνει σε κόρνερ το φάουλ του Κουαρέσμα στο 7΄.

20:06Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Το πρώτο 5λεπτο συμπληρώθηκε με τον Ολυμπιακό να δίνει χώρο στους Τούρκους και να ψάχνει την καλή αντεπίθεση.

19:26Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Η κλήρωση των προημιτελικών της διοργάνωσης είναι προγραμματισμένη γι΄ αύριο το μεσημέρι στις 2 στην ελβετική Νιόν.

19:19Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Οι δύο ομάδες είχαν συναντηθεί ξανά το περασμένο καλοκαίρι σε φιλικό προετοιμασίας με τη Μπεσίκτας να παίρνει τη νίκη με 1-0

19:18Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Οι Τούρκοι θα παίξουν με τους: Φάμπρι, Μίτροβιτς, Αντριάνο, Τόσιτς, Κουαρέσμα, Αμπουμπακάρ, Χάτσινσον, Οζιακούπ, Μπάμπελ, Γκιονούλ, Ταλίσκα.

19:17Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Μία έκπληξη από τον Βασίλη Βούζα, ο οποίος άφησε στον πάγκο τον Μποτία και ξεκινά με τον Ντα Κόστα και Ρέτσο στο κέντρο της άμυνας

19:16Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Η ενδεκάδα που θα παραταχθούν οι «ερυθρόλευκοι»: Λεάλι, Ρομαό, Ντα Κόστα, Φορτούνης, Ανσαριφάρντ, Ελιουνούσι, Καμπιάσο, Σισοκό, Ρέτσος, Μανθάτης, Φιγκέιρας

19:14Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Στη «Μπεσίκτας Αρένα» της Κωνσταντινούπολης ο Ολυμπιακός θα επιδιώξει να προκριθεί στους προημιτελικούς μετά το 1-1 της περασμένης Πέμπτης στο Καραϊσκάκη.

19:13Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017

Σε 45 λεπτά είναι προγραμματισμένη η σέντρα του δεύτερου μεγάλου αγώνα των «16» του Europa League ανάμεσα στη Μπεσίκτας και στον Ολυμπιακό

19:12Πέμπτη 16 Μαρτίου 2017