Πέμπτη, 16 Φεβρουαρίου 2017 20:00
Updated:21:52
INTIME SPORTS/ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα Ολυμπιακός - Οσμανλίσπορ, για τη φάση των «32» του Europa League.

21:52Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς: Ολυμπιακός-Οσμανλίσπορ 0-0. Η ρεβάνς την προσεχή Πέμπτη στην Άγκυρα

Βγαίνει και ο Κάρλος και μπαίνει ο Μαχέρ

Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τους Πειραιώτες, ο Ανσαριφάρντ στην θέση του Μάρτινς στο 89΄

21:38Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό στο 76΄ ο Ρομαό στην θέση του Καρντόσο

21:30Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Ο Βραζιλιάνος χτύπησε τον Κάρλος

Αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη ο Βιάνα στο 73΄

21:27Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό στο 71΄. Ο Μανθάτης στην θέση του Φορτούνη που κυμάνθηκε σε μέτρια επίπεδα

21:13Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Τρομερό σουτ του Μάρτινς και πάλι ο γκολκίπερ των Τούρκων διώχνει σε κόρνερ στο 57΄

20:43Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Μεγάλη ευκαιρία για τους Τούρκους στο 44΄ με τον Εντιαγέ να πιάνει το σουτ και να διώχνει ο Μποτία σε κόρνερ

20:41Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στο 42΄ με τον Καρντόσο να μη μπορεί να νικήσει από κοντά τον Λιθουανό τερματοφύλακα της Οσμανλίσπορ

Πρώτη καλή φάση για τον Ολυμπιακό στο 41΄. Ο Μποτία πιάνει το δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή κι αναγκάζει τον Καρσεμάρκας σε δύσκολη επέμβαση

20:31Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Ανακόπτεται λανθασμένα ως οφσάιντ ο Ανδρούτσος, που έφυγε από κανονική θέση

20:29Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Τριάντα λεπτά συμπληρώθηκαν στο Καραϊσκάκη και το 0-0 παραμένει. Παιχνίδι χωρίς... υποψία ευκαιρίας μέχρι τώρα

20:09Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Νέα κίτρινη σε παίκτη του Ολυμπιακού, αυτή την φορά στον Ρέτσο στο 10΄.

19:40Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Διαιτητής του αποψινού αγώνα θα είναι ο Γάλλος, Ρούντι Μπουκέ με βοηθούς τους συμπατριώτες του, Φρεντερίκ Κανό και Σιρίλ Γκρινγκορέ. Επιπρόσθετοι θα είναι οιι Νικολά Ρανβί, Αμάουρι Ντελερού και τέταρτος ο Ερίκ Ντανιζάν.

19:23Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Χωρίς δύο βασικά της στελέχη βρίσκεται στην Αθήνα η ομάδα της γειτονικής χώρας. Ο επιθετικός, Αμίνου Ουμάρ και ο αριστερός μπακ, Τιάγκο Πίντο, έμειναν εκτός αποστολής λόγω των τραυματισμών που αντιμετωπίζουν.

19:22Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Οι αναπληρωματικοί της Οσμανλίσπορ: Αρικάν, Σουκαλά, Γκουβέν, Γουεμπό, Ρουσέσκου, Μπαγίρ, Μαχέρ.

19:21Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Στον πάγκο των Πειραιωτών θα βρίσκονται οι: Χουτεσιώτης, Ρομαό, Μπουχαλάκης, Ανσαριφάρντ, Νικολάου, Παρέδες και Μανθάτης.

Οι Τούρκοι από την πλευρά τους θα παραταχθούν με τους: Καρσεμάρκας, Βράγιεβιτς, Εντιαγέ, Πίντο, Ρεγκατέν, Λουίζ Κάρλος, Προχάτσκα, Ντελάρζ, Τσαγκιράν, Μπιφουμά, Κουρουτσκού.

19:19Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Καμία απολύτως έκπληξη από τον Πάουλο Μπέντο, ο οποίος δεδομένων των απουσιών που υπάρχουν (Καπίνο, Ελιουνούσι και Ιντέγε) παρέταξε την ενδεκάδα που δοκίμασε στις δύο τελευταίες προπονήσεις.

19:18Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου 2017

Πριν από λίγο έγινε γνωστή η ενδεκάδα των Πειραιωτών: Λεάλι, Φιγκέιρας, Μποτία, Βιάνα, Σισοκό, Ρέτσος, Μάρτινς, Φορτούνης, Ανδρούτσος, Σεμπά, Καρντόσο.

Καλησπέρα σας, στις 20:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του πρώτου αγώνα των «32» του Europa League μεταξύ του Ολυμπιακού και της Οσμανλίσπορ