LIVE: Ολυμπιακός - Γιουνγκ Μπόις 1-1

Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016 23:00
Updated:23:54
INTIME SPORTS/LATO KLODIAN

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με τη Γιουνγκ Μπόις στο Γήπεδο «Γ. Καραϊσκάκης», για την πέμπτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου του Europa League.

23:54Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Τέλος στο παιχνίδι: Ολυμπιακός-Γιουνγκ Μπόις 1-1. Οι «ερυθρόλευκοι» με το βαθμό εξασφάλισαν την πρόκριση στους «32» του Europa League και την επόμενη αγωνιστική (τελευταία) θα επιδιώξουν στη Λευκωσία κόντρα στον ΑΠΟΕΛ να πάρουν και την πρώτη θέση του 2ου ομίλου.

Καλή σας νύχτα

23:44Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Βγαίνει από το ματς ο Ελιουνούσι και μπαίνει ο Μανθάτης στο 86΄.

23:41Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Απίστευτη ευκαιρία χάνει ο Ελιουνούσι στο 81΄. Ο Νορβηγός αστόχησε κυριολεκτικά σε άδεια εστία!

23:37Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Αποχωρεί ο Σανγκό στο 77΄ και στην θέση του ο Ντουά

23:31Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στο 70΄, μετά το γύρισμα του Φιγκέιρας ο Ιντέγε δεν μπόρεσε να σκοράρει με προβολή.

23:29Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Κίτρινη κάρτα στον Ντα Κόστα

23:24Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Σκοράρει ο Ιντέγε από κοντά στο 64΄ , αλλά ήταν σε θέση οφσάιντ και σωστά δε μέτρησε το γκολ.

23:21Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Κίτρινη κάρτα στον Μποτία, που χάνει το ματς με τον ΑΠΟΕΛ στη Λευκωσία

23:19Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Αλλαγή ταυτόχρονα για την ελβετική ομάδα. Ο Σουλεϊμάνι δίνει την θέση του στον Γκερνό στο 59΄.

23:14Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Κίτρινη κάρτα στον Φον Μπέργκεν και φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Ολυμπιακό στο 54΄.

23:11Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Το σουτ του Σεμπά από το ύψος της μεγάλης περιοχής έστειλε τη μπάλα ελάχιστα άουτ

23:07Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Χάνει μεγάλη ευκαιρία με τον Σεμπά ο Ολυμπιακός στο 47΄. Το πλασέ του Βραζιλιάνου απόκρουσε ο Εμβογκό σωτήρια

23:06Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

23:01Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

22:50Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Τέλος του πρώτου μέρους. Ολυμπιακός-Γιουνγκ Μπόις 0-0

22:49Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Ο Σεμπά πιάνει το σουτ στο 45΄ και μπλοκάρει με δύο προσπάθειες ο Εμβογκό.

22:44Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Άλλα πέντε λεπτά για τη λήξη του πρώτου μέρους, πάντα στο 0-0 το παιχνίδι

22:35Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Κίτρινη κάρτα στον Λέτσιακς στο 31΄.

22:27Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Πρώτη επίσκεψη των ερυθρόλευκων στα καρέ των Ελβετών στο 23΄. Η κεφαλιά του Μποτία μετά το κόρνερ του Φορτούνη πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Εμβογκό.

22:25Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Δεν είναι καθόλου καλός στα πρώτα 20 λεπτά ο Ολυμπιακός. Η αγωνιστική απραξία στην Ελλάδα έχει επηρεάσει εμφανώς τους Πειραιώτες που δεν έχουν καλά πατήματα, ενώ δείχνουν και πολλά κενά στην άμυνα.

22:23Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Κίτρινη κάρτα στον Φιγκέιρας

22:21Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Ο Οαρό βρέθηκε στην περιοχή και πλάσαρε προς την εστία, αλλά ο Λεάλι απεσόβησε το βέβαιο γκολ.

Μεγάλη ευκαιρία χάνει η Γιουνγκ Μπόις στο 17΄.

22:15Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

22:14Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Στο 11΄ η πρώτη καλή φάση στο ματς με τον Σουλεϊμάνι να μπαίνει στην περιοχή, αλλά ο Ρέτσος έκοψε σωτήρια

22:13Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Τίποτα το ιδιαίτερο μετά το πρώτο 10λεπτο. Αναγνωστικό το παιχνίδι στο ξεκίνημά του με τον Ολυμπιακό να προσπαθεί να πάρει τον έλεγχο της μεσαίας γραμμής και τους Ελβετούς με ξεκάθαρο στόχο να «χτυπήσουν» στην αντεπίθεση.

22:03Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Το παιχνίδι ξεκίνησε

Οι 11 της Γιουνγκ Μπόις: Μβόγκο, Λέτσιακς, Μπενίτο, Φον Μπέργκεν, Σούτερ, Σικ, Ζακαρία, Σουλεϊμάνι, Σανόγκο, Μπερτόν, Οαρό

22:02Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Λεάλι, Φιγκέιρας, Ρέτσος, Μποτία, Ντα Κόστα, Μαρτίνς, Μιλιβόγεβιτς, Ελιουνούσι, Σεμπά, Φορτούνης, Ιντέγε.

22:01Πέμπτη 24 Νοεμβρίου 2016

Καλησπέρα σας σε πολύ λίγα λεπτά θα ξεκινήσει το ματς του Ολυμπιακού με την ελβετική Γιουνγκ Μπόις