Πέμπτη, 03 Νοεμβρίου 2016 23:00
Updated:23:56
INTIME SPORTS/ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα Παναθηναϊκός - Σταντάρ Λιέγης, στο γήπεδο «Απόστολος Νικολαΐδης», για την 4η αγωνιστική του Europa League.

23:56Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Βαριά ήττα γνώρισε ο Παναθηναϊκός με 3-0 από τους Βέλγους στην 4η αγωνιστική του 7ου ομίλου. Δύο γκολ ο Μπελφοντίλ κι ένα ο Σισέ.

Καλή σας νύχτα

23:54Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

3-0 η Σταντάρ με τον Μπελφοντίλ στις καθυστερήσεις

23:48Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Ρινάλντι αντί του Ιμπάρμπο στο 86΄

23:39Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Δεύτερη κάρτα στον Εμποκού και κόκκινη. Αποβάλλεται στο 77΄ και πλέον όλα έχουν κριθεί

23:38Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Χατζηγιοβάνης στην θέση του Μέστο στο 77΄.

23:37Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

0-2 από τον Μπελφοντίλ που πρόλαβε τον Ιβάνοφ και νίκησε τον Στιλ

ΓΚΟΛ για τη Σταντάρ στο 75΄

23:35Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

23:24Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Σισέ με «κεραυνό» έξω από την περιοχή «κάρφωσε» τη μπάλα στη γωνία του Στιλ. Η Σταντάρ προηγείται 1-0 του Παναθηναϊκού

23:23Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

ΓΚΟΛ η Σταντάρ στο 61΄

23:19Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Έξαλλος ο Ιμπάρμπο για ένα φάουλ που δεν του δόθηκε έξω από την περιοχή στο 60΄. Έντονες οι διαμαρτυρίες των γηπεδούχων

23:12Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Στο δοκάρι η μπάλα από το φάουλ του Εμποκού στο 50'. Μπήκε πολύ δυνατά στην επανάληψη το «τριφύλλι»

23:10Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Το σουτ του Εμποκού στο 49΄ διώνει με γροθιές ο Ουμπέρ

23:09Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Αφρικανός ήταν έτοιμος να πλασάρει αλλά έπεσε στο έδαφος και «κιτρινίστηκε» για θέατρο. Μάλλον έχει δίκιο ο διαιτητής

23:08Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Κάρτα στον Εμποκού για «θέατρο»

Τα νεότερα από τον τραυματισμό του Μπεργκ δεν είναι καλά, καθώς ο Σουηδός υπέστη ένα τράβηγμα στο δικέφαλο

23:07Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Με μία αλλαγή η Σταντάρ, ο Φιόρε στην θέση του Έλντερσον

Ξεκινά το δεύτερο μέρος

22:52Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ημίχρονο στη Λεωφόρο, Παναθηναϊκός-Σταντάρ Λιέγης 0-0

22:40Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Καθυστερει να πάρει τη μπάλα ο Σα και βγήκε οφσάιντ σε νέα μεγάλη ευκαιρία για τη Σταντάρ στο 38΄.

22:35Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

22:34Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό στο 30΄. Ο Μπεργκ εκτός αγώνα και στην θέση του ο Λέτο

22:30Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Σα για τους Βέλγους στο 26΄. Ο Στιλ έσωσε τον Παναθηναϊκό

22:25Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Επικίνδυνη αντεπίθεση για τη Σταντάρ στο 22΄ αλλά ο Ιβανόφ παρεμβαίνει και η μπάλα φεύγει κόρνερ

22:24Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Είκοσι λεπτά στο Απόστολος Νικολαΐδης και το 0-0 παραμένει. Ακίνδυνος προς το παρόν ο Παναθηναϊκός εκτός από την φάση του Μπεργκ στο 9΄ δεν έχει απειλήσει άλλη φορά την εστία των Βέλγων.

22:15Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Στο 9΄ η φάση

22:14Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Μπεργκ πιάνει το δυνατό σουτ και η μπάλα βρίσκει στον Σολτζ κι απομακρύνεται σε κόρνερ

21:41Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Η επόμενη αγωνιστική (24/11): Θέλτα-Σταντάρ Λιέγης (20:00) και Άγιαξ-Παναθηναϊκός (20:00).

Πολλά τα προβλήματα για τον Παναθηναϊκό απόψε, καθώς ο Στραματσόνι δεν θα έχει στη διάθεσή του για διάφορους λόγους τους, Χουλτ, Ζέκα, Λεντέσμα, Βιγιαφάνιες, Σάμπα, και Γουακάσο.

21:40Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Ο Παναθηναϊκός παίζει κυριολεκτικά του τελευταίο του χαρτί εάν θέλει να ελπίζει στην πρόκριση. Θέλει πάση θυσία τη νίκη, έττσι ώστε να μείνει «ζωντανός» και να τα παίξει όλα για όλα στο Άμστερνταμ με τον Αγιαξ και με την Θέλτα στην έδρα του

21:38Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου μετά από 3 αγώνες: Άγιαξ 7, Θέλτα 5, Σταντάρ Λιέγης 2, Παναθηναϊκός 1

Η Σταντάρ θα παραταχθεί με τους:  Ουμπέρ, Έλντερσον, Ραχμάν, Σολτζ, Εντμίλσον, Τρεμπέλ, Φάι, Λαϊφής, Σισέ, Σα, Μπελφοντίλ.

21:37Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Στιλ, Μέστο, Μολέδο, Ιβάνοφ, Χουχούμης, Κουτρουμπής, Λουντ, Κουλιμπαλί, Εμποκού, Ιμπάρμπο, Μπεργκ.

21:36Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2016

Καλησπέρα, ο Παναθηναϊκός στος 22:05 θα επιδιώξει να πετύχει την πρώτη του νίκη στη διοργάνωση, μετά από τις τρεις πρώτες αγωνιστικές που μετράει μόλις μία ισοπαλία με τους Βέλγους