Updated:23:51
INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

Λεπτό προς λεπτό ο αγώνας Λέστερ  - ΑΕΚ

23:51Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Τέλος στο ματς. Λέστερ-ΑΕΚ 2-0 με τα γκολ των Ουντέρ και Μπαρνς από το πρώτο ημίχρονο. Η ΑΕΚ ολοκληρώνει την ευρωπαϊκή της πορεία με 5 ήττες και μία νίκη.Η Λέστερ προκρίνεται ως πρώτη από τον 7ο όμιλο.

23:47Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Στις καθυστερήσεις το ματς

23:45Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Σωτήρια παρέμβαση του Γαλανόπουλου την ώρα που ο Πέρεθ επιχειρούσε να πλασάρει στο 89΄

23:40Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Η πρώτη καλή στιγμή της ΑΕΚ στο ματς. Ο Ολιβέιρα κέρδισε τις κόντρες στην περιοχή η μπάλα του στρώθηκε αλλά το σουτ που επιχείρησε ήταν απελπιστικά άστοχο

Στο 75΄ το ματς

Νέα μεγάλη φάση για τους γηπεδούχους με τον Πέρεθ να σουτάρει και ο Τσιντώτας μπλόκαρε

23:28Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Μεγάλη ευκαιρία χάνει η Λέστερ με τον Πράετ στο 72΄. Ο Βέλγος αστόχησε απέναντι από τον Τσιντώτα

23:23Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Ο Πέρεθ αντικαθιστά τον Ιχεανάτσο στο 67΄, δεύτερη αλλαγή για την Λέστερ

23:21Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Στο 66΄ μπαίνουν στο ματς οι Αλμπάνης και Ολιβέιρα αντί των Μάνταλου, Ανσαριφάρντ

23:20Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Νέα διπλή αλλαγή ετοιμάζεται να κάνει ο Μάσιμο Καρέρα, στην προσπάθειά του να βελτιώσει την εικόνα της ομάδας του η οποία είναι αποκαρδιωτική μέχρι τώρα

23:18Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Ο Εντίντι παραχωρεί την θέση του στον Μεντί στο 63΄. Πρώτη αλλαγή για τον Μπρένταν Ρότζερς στο ματς

Η ΑΕΚ δεν είναι καθόλου απειλητική στο ματς, ούτε μία τελική στο β΄ μέρος από την ελληνική ομάδα

23:17Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Μία ώρα αγώνα στο «Κινγκ Πάουερ» και το 2-0 υπέρ της Λέστερ παραμένει

23:12Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Εκτός αγώνα οι Λιβάι Γκαρσία και Σβάρνας και μπαίνουν οι Μαχαίρας και Σάκχοφ. Στο 56΄ οι κινήσεις από τον Καρέρα

23:08Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Η κεφαλιά του Ιχεανάτσο στο 52΄ φεύγει άουτ χωρίς ν΄ ανησυχήσει τον Τσιντώτα

23:06Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Ένα φάουλ σε καλό σημείο εκτέλεσε ο Μάνταλος, αλλά απομάκρυναν εύκολα οι αμυντικοί της Λέστερ

Χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο το πρώτο 10λεπτο στο β΄ μέρος.

23:01Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Χωρίς άλλαγές οι δύο ομάδες ξεκινούν το δεύτερο μέρος

22:48Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

22:45Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Λέστερ-ΑΕΚ 2-0

Νέα σωτήρια απόκρουση του γκολκίπερ της Ένωσης σε βολέ του Ουντέρ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

22:44Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Σπουδαία επέμβαση του Τσιντώτα στο 45΄ σε σουτ του Πραέτ

22:40Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Η ΑΕΚ δεν μπορεί ν΄ αναπτυχθεί σωστά, έχει μόλις μία τελική στο ματς στο 15΄ από το σουτ του Κρίστισιτς

22:39Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Πέντε λεπτά απομένουν για τα 45 και το 2-0 παραμένει όπως διαμορφώθηκε στο 12΄ και 14΄ από τα γκολ των Ουντέρ και Μπαρνς

22:31Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Συμπληρώθηκαν τα 30 λεπτά στο ματς και η ΑΕΚ δεν έχει καταφέρει ν' αντιδράσει στα δύο γκολ που δέχτηκε από την Λέστερ

22:24Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Κίτρινη κάρτα ο Χνιντ στο 25΄

22:22Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Είχε ένα σουτ στη συνέχεια με τον Κρίστισιτς η ΑΕΚ, αλλά η μπάλα δεν βρήκε στόχο

22:20Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Στο 20ό λεπτό το ματς η Λέστερ προηγείται με 2-0 της ΑΕΚ

22:16Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

22:15Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Μέσα σε δύο λεπτά η Λέστερ προηγείται με 2-0 της Ένωσης. Από το σουτ του Μπαρνς η μπάλα βρήκε στον Νεντελτσεάρου, άλλαξε πορεία κι αιφνιδίασε τον Τσιντώτα για το 2-0

22:13Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

ΓΚΟΛ η Λέστερ

22:12Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Λέστερ-ΑΕΚ 1-0

Από το τραγικό λάθος του Σβάρνα, ο Ουντέρ «κεραυνοβολεί» τον Τσιντώτα και «γράφει» το 1-0 για τις «Αλεπούδες»

21:44Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Η ενδεκάδα της Λέστερ: Ουάρντ, Τζάστιν, Φοφανά, Έβανς, Τόμας, Πράετ, Εντιντί, Τίλεμανς, Ουντέρ, Μπαρνς, Ιχεανάτσο

21:25Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Η ενδεκάδα: Τσιντώτας, Σβάρνας, Νεντελτσεάρου, Χνιντ, Βασιλαντωνόπουλος, Σιμόες, Μάνταλος, Κρίστιτσιτς, Μιτάι, Γκαρσία, Ανσαριφάρντ.

Με σύστημα 3-5-2 παρατάσσει την Ένωση ο Μάσιμο Καρέρα. Ο Μιτάι θα κάνει το ευρωπαϊκό του ντεμπούτο με την κιτρινόμαυρη φανέλα και θα γίνει ο νεότερος παίκτης της ΑΕΚ που αγωνίζεται στα ευρωπαϊκά Κύπελλα. Συγκεκριμένα σε ηλικία 17 ετών, 4 μηνών και 6 ημερών.

21:23Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020

Στις 22:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του αγώνα ανάμεσα στην Λέστερ και την ΑΕΚ, για την 6η και τελευταία αγωνιστική του 7ου ομίλου του Europa League

21:22Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020