Champions League: Πιο κοντά στους ομίλους η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Τρίτη, 18 Αυγούστου 2015 23:51
UPD:19/08/2015 00:00
REUTERS/Jason Cairnduff

Με το γκολ του Βέλγου διεθνούς μέσου, Φελαϊνί, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων οι «μπέμπηδες» νίκησαν με 3-1 την Κλαμπ Μπριζ στο «Ολντ Τράφορντ» στον πρώτο αγώνα των play off της διοργάνωσης..

«Αγκαλιά» με την πρόκρισή της στους ομίλους του Champions League βρίσκεται από σήμερα το βράδυ η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Το πρώτο βήμα έκαναν και οι Λάτσιο, ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ μετά τις επιτυχίες τους με το ίδιο σκορ (1-0) επί των Μπάγερ Λεβερκούζεν και Παρτιζάν Βελιγραδίου αντίστοιχα.