Λεβαδειακός: Φιλική νίκη επί του Πανιωνίου

Παρασκευή, 04 Μαΐου 2012 22:14

Φιλική νίκη επί του Πανιωνίου με 1-0 πέτυχε ο Λεβαδειακός, σε αναμέτρηση που διεξήχθη σήμερα στη βοιωτική πρωτεύουσας.

Το γκολ που έκρινε το ματς πέτυχε στο 50ο λεπτό με πέναλτι ο Δημήτρης Παπαδόπουλος. Οι «κυανέρυθροι» έφτασαν κοντά στην ισοφάριση έξι λεπτά αργότερα, αλλά το σουτ του Δρόσου σταμάτησε στο δοκάρι.

Οι συνθέσεις:

Λεβαδειακός: Στρατηλάτης, Μανό, Αλεξίου, Λισγάρας, Κουτσόπουλος, Κόρμπος, Κοιλιάρας, Ζαουί, Σουμπίνιο, Παπαδόπουλος, Καμπίσι (υπό δοκιμή). Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Πασχαλάκης, Κοτίτσας, Ιωάννου, Νικολακάκης, Κουτρομάνος, Βιάνα, Μαχαίρας, Μπουντόπουλος.

Πανιώνιος: Πόγκασιτς, Πετκάκης, Κουλουχέρης, Αυλωνίτης, Κούρος, Σάμαρης, Κέζος, Γουνδουλάκης, Οκόγιε, Βλάχος, Σταματής.

Στο δεύτερο έπαιξαν και οι: Ανέστης, Τούνης, Σαμαρόπουλος, Λαμπρόπουλος (υπό δοκιμή), Μπούζας, Μενδρινός, Δρόσος, Κλης, Μακαρωνάς, Αναστασόπουλος.