Παναθηναϊκός: Αποδοκιμασίες στους παίκτες, αμφίβολος για το ντέρμπι ο Μπεργκ

Παρασκευή, 04 Νοεμβρίου 2016 01:10
UPD:07:27
INTIME SPORTS/ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Οι οπαδοί της ομάδας ζήτησαν, μέσω συνθήματος, νίκη επί του Ολυμπιακού την Κυριακή στο Φάληρο, διαφορετικά «μην ξαναμπείτε στο γήπεδο αυτό», όπως φώναζαν στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Αποδοκιμάστηκαν οι παίκτες του Παναθηναϊκού στο τέλος του αγώνα με τη Σταντάρ Λιέγης, που έληξε με βαριά ήττα (0-3) των «πράσινων» στο «Απόστολος Νικολαΐδης».

Κατά την αποχώρηση των παικτών υπήρξαν πάλι αποδοκιμασίες με γιουχαίσματα, με εξαίρεση τους Μολέδο, Χατζηγιοβάννη που εισέπραξαν κάποια χειροκροτήματα.

Εν τω μεταξύ, αμφίβολος για το ματς με τον Ολυμπιακό είναι ο Μπεργκ, που αντικαταστάθηκε στο 30΄ από τον Λέτο, λόγω ενοχλήσεων στον δικέφαλο.

Ο Σουηδός αισθάνθηκε ενοχλήσεις από την προθέρμανση, ενώ στο 3ο λεπτό ενημέρωσε τον πάγκο για το πρόβλημα αλλά, προφανώς, ήταν πολύ νωρίς για αλλαγή.