Multimedia

Europa League: ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ 2-2

Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2013 23:57

Στον έκτο και τελευταίο αγώνα του στον 12ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ ο ΠΑΟΚ διατήρησε το αήττητο στη διοργάνωση αλλά έχασε την πρώτη θέση από την Αλκμάαρ, με την οποία ο «Δικέφαλος» αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 στην Τούμπα, επιτυγχάνοντας την ισοφάριση στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #11. Ο παίκτης του ΠΑΟΚ Πέρεθ Λούκας πανηγυρίζει το γκολ που πέτυχε στο 37
ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ο παίκτης του ΠΑΟΚ Πέρεθ Λούκας πανηγυρίζει το γκολ που πέτυχε στο 37'.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #16. Οι παίκτες των δύο ομάδων πριν την έναρξη του αγώνα.
ΑΠΕ-ΜΠΕ

Οι παίκτες των δύο ομάδων πριν την έναρξη του αγώνα.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #2. Κεφαλιά από τον Κώστα Κατσουράνη.
ICON / ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Κεφαλιά από τον Κώστα Κατσουράνη.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #3. Ο Στέφανος Αθανασιάδης στο στιγμιότυπο.

Ο Στέφανος Αθανασιάδης στο στιγμιότυπο.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #4.
ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #5. O παίτκης του ΠΑΟΚ Λούκας, διεκδικεί την μπάλα από τον αντίπαλο.

O παίτκης του ΠΑΟΚ Λούκας, διεκδικεί την μπάλα από τον αντίπαλο.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #6. Ο παίκτης του ΠΑΟΚ Κοστίν Λάζαρ (Κ) μάχεται για την κατοχή της μπάλας με τους παίκτες της Αλκμάαρ, Άβντιτς και Γκούντελι.
ΑΠΕ-ΜΠΕ

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #7.
ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #8. Ο τεχνικός του ΠΑΟΚ Χουμπ Στέφενς κατά τη διάρκεια του αγώνα.
ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ο τεχνικός του ΠΑΟΚ Χουμπ Στέφενς κατά τη διάρκεια του αγώνα.

ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #9.
ΠΑΟΚ - Αλκμάαρ #10. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν για το γκολ που πέτυχε ο Λούκας στο 37