Ο Ταυλαρίδης πανηγυρίζει για το γκολ που πέτυχε στο 43'.

21:25Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ

Η βαθμολογία μετά από τρία παιχνίδια, και τόσα να απομένουν: Παναθηναϊκός 11, ΠΑΟΚ 4, Αστέρας Τρίπολης 3, Ατρόμητος 2

21:24Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Τέλος στο παιχνίδι. Ο Παναθηναϊκός με τέρμα του Ταυλαρίδη φεύγει με το διπλό από την Τούμπα, 1-0 τον ΠΑΟΚ. Οι «πράσινοι» αποκτούν μεγάλο προβάδισμα στην βαθμολογία των πλέι οφ.

21:19Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

Από μία κίτρινη στον Σουηδό και τον Τζαβέλλα

21:18Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο Ιτάνζ κρατάει τις όποιες ελπίδες του ΠΑΟΚ ζωντανές σε κεφαλιά του Μπεργκ ένα λεπτό πριν την συμπλήρωση της μιάμιση ώρας

21:14Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Λιγότερα από πέντε λεπτά για την συμπλήρωση των 90'

21:07Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο Νίνης στον πάγκο, ο Λαγός στο ματς

21:04Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

15' πριν το φινάλε ο Κάτσε παρατηρείται με κίτρινη κάρτα

21:03Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

20:57Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο Κουλούρης αντικατέστησε τον Αθανασιάδη, που έχει πρόβλημα

20:52Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

63' Ο Μπεργκ θα μπει αντί του Καρέλη

20:46Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

57' Ο Ατζαγκούν πέρασε στην θέση του Πράνιτς

20:40Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

51' Με διαγώνιο σουτ από δεξιά ο Κίτσιου στέλνει την μπάλα στο δοκάρι

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 0-1 με τέρμα του Στάθη Ταυλαρίδη

Στις καθυστερήσεις ήταν η σειρά του Στιλ να κάνει μια καλή απόκρουση στο ματς, διώχνοντας κεφαλιά του Κόστα. Λίγο νωρίτερα η μπάλα είχε περάσει δίπλα από την εστία του

20:15Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Με το γκολ αυτό, και φυσικά εφόσον κρατήσει το προβάδισμα, ο Παναθηναϊκός ανοίγει κι άλλο την ψαλίδα στην βαθμολογία των πλέι οφ

20:13Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο Νάνο ήταν ο δημιουργός

Τελικά οι παίκτες του Αναστασίου βγήκαν κερδισμένοι, με τον Ταυλαρίδη να παίρνει την εναέρια μονομαχία και να κάνει το 1-0 για τους φιλοξενούμενους

43' Γκολ για τον Παναθηναϊκό

20:12Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Επικίνδυνη στιγμή με τον Μαυρία τρία λεπτά πριν τις καθυστερήσεις, πρόλαβαν οι αμυνόμενοι του ΠΑΟΚ

20:08Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο ΠΑΟΚ θέλει να απειλήσει λίγο πριν οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια, ο Κίτσιου σέντραρε από δεξιά, ο Κάτσε έκανε το σουτ αλλά η μπάλα πέρασε άουτ

20:05Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Ο Ιτάνζ είναι σίγουρα ο παίκτης του ημιχρόνου για τους γηπεδούχους. Τους έχει κρατήσει στο μηδέν σε αρκετές περιπτώσεις

20:02Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Δεκαπέντε περίπου λεπτά απομένουν μέχρι το τέλος του ημιχρόνου και ο Παναθηναϊκός είναι αυτός που απειλεί περισσότερο

19:41Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Στο δεκάλεπτο, ο Παναθηναϊκός δημιουργεί καλή ευκαιρία, ο Ιτάνζ έσωσε την εστία του

19:33Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Το παιχνίδι έχει ξεκινήσει

19:29Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Οι μπασκετικές ομάδες των δύο συλλόγων αγωνίστηκαν χθες για τα πλέι οφ της Α1, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως λίγο νωρίτερα το τμήμα χάντμπολ του ΠΑΟΚ κατέκτησε το πρωτάθλημα

19:27Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Και αυτή του Παναθηναϊκού: Στιλ, Μπούρμπος, Νάνο, Σίλντενφελντ, Κουτρουμπής, Ταυλαρίδης, Ζέκα, Μαυρίας, Νίνης, Πράνιτς, Καρέλης

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ιτάνζ, Ρατς, Ρικάρντο Κόστα, Τζαβέλλας, Κίτσιου, Νομπόα, Κάτσε, Τζιόλης, Μακ, Πόζογλου, Παπαδόπουλος

19:24Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Πάμε να δούμε τις δύο ενδεκάδες

19:23Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Οι γηπεδούχοι βρίσκονται πίσω με τέσσερις βαθμούς στην ειδική βαθμολογία, οπότε το αποτέλεσμα είναι σημαντικό και για τις δύο πλευρές. Η βαθμολογία μετά το τέλος και του άλλου παιχνιδιού της αγωνιστικής (0-0), ο πίνακας έχει ως εξής: Παναθηναϊκός 8 β. (2 ματς), ΠΑΟΚ 4 β. (2 ματς), Αστέρας Τρίπολης 3β. (3 ματς), Ατρόμητος 2β. (3 ματς)

19:16Τετάρτη 27 Μαΐου 2015

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι του ΠΑΟΚ κόντρα στον Παναθηναϊκό για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Σουπερλίγκας

19:14Τετάρτη 27 Μαΐου 2015