Κυριακή, 18 Ιανουαρίου 2015 17:32
Updated:19:52
REUTERS/PHIL NOBLE
19:52Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για την live, γραπτή μετάδοση του αγώνα. Καλό σας βράδυ

19:51Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Μετά το σημερινό αποτέλεσμα η Σίτι βλέπει την διαφορά από την πρώτη Τσέλσι να πηγαίνει στους πέντε βαθμούς.

19:50Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Τέλος στο παιχνίδι. Η Άρσεναλ είναι η μεγάλη νικήτρια του μεγάλου αγώνα της ημέρας, επικρατώντας της Μάντσεστερ Σίτι με σκορ 2-0 χάρη στα τέρματα του εξαιρετικού Σάντι Καθόρλα και του Ολιβιέ Ζιρού

19:45Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

89' Ευκαιρία για την Σίτι για να ξαναμπεί στο παιχνίδι, αλλά ο Κομπανί αστόχησε με το κεφάλι

19:41Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Σάντσες και Ράμσεϊ έχουν περάσει εκτός για την Άρσεναλ και τις θέσεις τους πήραν οι Γκιμπς και Μονρεάλ. Η Σίτι αγωνίζεται με τους Αγουέρο-Τζέκο-Γιόβετιτς στην επίθεση

19:40Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Αρκετές αλλαγές για τις δύο ομάδες καθώς πλησιάζουμε προς το τέλος του αγώνα

19:39Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

19:22Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

67' Γκολ για την Άρσεναλ με τον Ζιρού! 2-0

19:21Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Ο Βενγκέρ περνά τον Ροσίτσκι αντί του Τσάμπερλεϊν

19:19Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

63' Ο Λάμπαρντ στο παιχνίδι αντί του Φερναντίνιο

19:17Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Η Σίτι έχασε τεράστια ευκαιρία με τον Σέρχιο Αγουέρο για το 1-1

19:12Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Καλύτεροι οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου

19:10Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

19:03Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Η Σίτι ξεκίνησε με αλλαγή στο δεύτερο μέρος με τον Γιόβετιτς να περνά αντί του Μίλνερ

19:01Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

18:45Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Ημίχρονο στο «Etihad». Μπροστά στο σκορ (1-0) η Άρσεναλ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Καθόρλα

18:41Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Η Άρσεναλ έχει κλείσει καλά τους διαδρόμους, ειδικά μετά το γκολ, και δεν επιτρέπει στην Σίτι να απειλήσει. Λιγότερα από πέντε λεπτά χωρίς τον έξτρα χρόνο για το ημίχρονο

18:29Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Στην φάση του πέναλτι ο Μονρεάλ περισσότερο ξεγέλασε τον διαιτητή, όταν έπεσε πάνω του ο Κομπανί

18:23Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

24' 1-0 για την ομάδα του Βενγκέρ με τον Καθόρλα, που εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι που κέρδισε ο Μονρεάλ

18:21Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Πέναλτι για την Άρσεναλ

18:18Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

18' Καλή κεφαλιά του Ζιρού, λίγο άουτ

18:14Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

REUTERS/DARREN STAPLES
18:08Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο δεκάλεπτο

17:59Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

1' Σέντρα στο παιχνίδι

17:55Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:

Μάντσεστερ Σίτι: Χαρτ, Ζαμπαλέτα, Κομπανί, Ντεμικέλις, Κλισί, Φερναντίνιο, Φερνάντο, Νάβας, Σίλβα, Μίλνερ, Αγουέρο

Άρσεναλ: Οσπίνα, Μπεγιερίν, Μερτεσάκερ, Κοσιελνί, Μονρεάλ, Κοκελέν, Ράμσεϊ, Όξλεϊντ-Τσάμπερλεϊν, Καθόρλα, Αλέξις, Ζιρού

17:50Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Αυτό είναι το δεύτερο παιχνίδι της ημέρας, μετά το Γουέστ Χαμ-Χαλ που τελείωσε με σκορ 3-0 υπέρ της πρώτης

17:48Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015

Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι της Μάντσεστερ Σίτι κόντρα στην Άρσεναλ στο «Etihad»