LIVE: Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 1 - 1

Σάββατο, 17 Ιανουαρίου 2015 21:00
Updated:21:19
ACTION IMAGES PRESS AGENCY/ACTION IMAGES

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη. Περιγραφή: Τόλης Χριστοφοράκης.

21:19Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας για την live, γραπτή μετάδοση του ματς. Καλό σας βράδυ.

21:18Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Τέλος στο ματς. Ο Παναθηναϊκός ήρθε ισόπαλος 1-1 στη Νέα Σμύρνη με αντίπαλο τον Πανιώνιο, που είχε πάρει κεφάλι στο σκορ με πολύ όμορφο γκολ του Μπουμάλ. Στην ισοφάριση έφτασε ο Μάρκους Μπεργκ από ασίστ του Κλωναρίδη που είχε περάσει λίγο νωρίτερα στο παιχνίδι, ενώ ο Στιλ κράτησε όρθιους τους «πράσινους» στο φινάλε, αποκρούοντας πέναλτι και κάνοντας σπουδαία απόκρουση με την ολοκλήρωση του 90λεπτου.

21:12Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Την εκτέλεση του πέναλτι είχε αναλάβει ο Κολοβός

21:11Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

87' Το σκορ παραμένει στο 1-1 με τον Στιλ να αποκρούει εντυπωσιακάα

21:10Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Πέναλτι για τον Πανιώνιο

21:05Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

80' Ο Μπουμάλ έδωσε τη θέση του στον Μπούζα

21:04Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

EUROKINISSI/ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ

78' Ο Μπεργκ ισοφαρίζει για τους φιλοξενούμενους, που έχουν κάτι παραπάνω από 10 λεπτά για να ολοκληρώσουν την ανατροπή

21:03Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Γκολ για τον Παναθηναϊκό που κάνει το 1-1

20:50Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Με 25' να απομένουν για το τέλος, ο Παναθηναϊκός έχει κάνει δύο αλλαγές (Καρέλης αντί Μπαϊράμι και Δώνης αντί Λαγού), ενώ για τον Πανιώνιο έχει αποχωρήσει ο Ιμπαγάσα και στο ματς πέρασε ο Πάνος

20:30Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

46' Σέντρα στο δεύτερο μισό

20:20Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

20:16Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Μπροστά ο Πανιώνιος (1-0) με το όμορφο τέρμα του Μπουμάλ

20:10Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

40' Ο Ιμπαγάσα έφτασε κοντά στο 2-0 αλλά αστόχησε με κοντινή κεφαλιά

20:02Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

33' Ο Μπουμάλ κάνει το 1-0 για την ομάδα του με πολύ ωραίο τέρμα

Ο Πανιώνιος ανοίγει το σκορ!

20:01Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Λίγο μετά το μισάωρο, ο Παναθηναϊκός έχει δύο σουτ με τον Μπεργκ. Το δεύτερο αποτελεί και την καλύτερη ευκαιρία στη Νέα Σμύρνη έως τώρα

19:51Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

19:47Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

17' Πρώτη ευκαιρία στο ματς, άουτ ο Ιμπαγάσα

19:42Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Πλησιάζουμε το πρώτο τέταρτο του αγώνα, χωρίς ευκαιρίες για τις δύο ομάδες

19:29Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

1' Σέντρα στο ματς

19:23Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Και αυτή του γηπεδούχου Πανιωνίου: Γιαννακόπουλος, Αργυρόπουλος, Παντίδος, Ρισβάνης, Τασουλής, Κόρμπος, Μητρόπουλος, Μπουμάλ, Κολοβός, Ιμπαγάσα, Γιάννου

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Στιλ, Χουχούμης, Λαγός, Μπεργκ, Ζέκα, Μπαϊράμι, Ατζαγκούν, Ταυλαρίδης, Σίλντενφελντ, Πράνιτς, Πέτριτς

19:21Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015

Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη.