LIVE: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-1

Κυριακή, 11 Απριλίου 2021 18:00
Updated:21:31
INTIME SPORTS/ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το κλασικό ελληνικό ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας.

21:31Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ο Ολυμπιακός νίκησε με ανατροπή τον Παναθηναϊκό και πανηγυρίζει από σήμερα το 46ο πρωτάθλημα της Ιστορίας του, με σκόρερ δύο παίκτες που είχαν μπει αλλαγή. Καληνύχτα σας...

21:29Κυριακή 11 Απριλίου 2021

ΛΗΞΗ: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-1.

Ο Διούδης ανέβηκε στην τελευταία φάση του αγώνα, ο Ολλανδός έφυγε μπροστά και «σφράγισε» τη νίκη και τον τίτλο.

21:28Κυριακή 11 Απριλίου 2021

90΄+7 ΓΚΟΛ 3-1 ο Μπρούμα.

21:26Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Έτοιμος για να πανηγυρίσει από σήμερα το 46ο πρωτάθλημα του ο Ολυμπιακός.

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS
21:23Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις που παίζονται ήδη.

21:21Κυριακή 11 Απριλίου 2021

90΄ Εκτός ο Μασούρας, μέσα ο Ρέαμπτσιουκ.

21:19Κυριακή 11 Απριλίου 2021

88΄ Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Καρλίτος να σουτάρει και τον Σα να αποκρούει.

21:15Κυριακή 11 Απριλίου 2021

84΄ Εμπαγκοτό και Καρλίτος αντί των Μακέντα και Βιγιαφάνιες. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Μπόλονι.

21:14Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ενώ έχει δεχθεί κίτρινη και ο Μασούρας.

Ο Μπόλονι έχει περάσει τους Ιωαννίδη, Αϊτόρ αντί των Χατζηγιοβάνη και Μαουρίσιο.

21:12Κυριακή 11 Απριλίου 2021

81' Σέντρα του Μασούρα από αριστερά, κεφαλιά του Χασάν και άουτ.

21:05Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ο παίκτης που μπήκε αναγκαστική αλλαγή στη θέση του Μπα για να αλλάξει ο σχηματισμός σε 4-4-2 σκόραρε το δεύτερο σημερινό γκολ του (10ο φετινό) από σέντρα του Μπρούμα και δίνει πρωτάθλημα στην ομάδα του, αν παραμείνει το σκορ ως το τέλος.

21:03Κυριακή 11 Απριλίου 2021

72΄ ΓΚΟΛ 2-1 ο Χασάν.

21:02Κυριακή 11 Απριλίου 2021

20:59Κυριακή 11 Απριλίου 2021

68΄ Μπρούμα και Καμαρά, αντί για Φορτούνη και Μπουχαλάκη.

20:57Κυριακή 11 Απριλίου 2021

65΄ ΚΟΚΚΙΝΗ στον Πούγγουρα. Ο Μπέμπεκ τον αποβάλει με δεύτερη κίτρινη, επειδή πήδηξε με τον αγκώνα στη διεκδίκηση με τον Χασάν.

20:52Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Πάλι στο VAR o Μπέμπεκ, δεν υπάρχει γκολ ούτε αυτή τη φορά για τον Ελ Αραμπί!!

60΄ ΓΚΟΛ 2-1 ο Ελ Αραμπί.

20:49Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Καλύτερο ρυθμό έχει το δεύτερο ημίχρονο, η μπάλα πάνω-κάτω.

20:46Κυριακή 11 Απριλίου 2021

54΄ Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με την μπάλα να καταλήγει κόρνερ πάλι από λάθος του Διούδη.

20:40Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ο Μπόλονι έχει περάσει τον Αλεξανδρόπουλο στη θέση του Σένκεφελντ και ο Βέλεθ, που έπαιζε μπροστά από τα στόπερ στο πρώτο ημίχρονο, γύρισε κεντρικός αμυντικός.

20:37Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:18Κυριακή 11 Απριλίου 2021

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-1.

Στο μεταξύ, κίτρινες κάρτες και για τους Πούγγουρα, Ελ Αραμπί.

Ο Χολέμπας έκανε τη σέντρα, ο Χασάν έκανε την κεφαλιά και ο Διούδης δεν συγκράτησε την μπάλα, σε φάση που είχε έλεγχο.

20:16Κυριακή 11 Απριλίου 2021

45΄+3 ΓΚΟΛ 1-1 ο Χασάν.

20:15Κυριακή 11 Απριλίου 2021

45΄+1 Κίτρινες σε Μαουρίσιο και Μπουχαλάκη.

20:14Κυριακή 11 Απριλίου 2021

44΄ Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με το πλασέ του Χασάν να περνά δίπλα από το δοκάρι του Διούδη.

20:13Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Εν τω μεταξύ, με την είσοδο του Χασάν αντί του Μπα έχει αλλάξει σχηματισμό σε 4-4-2 ο Ολυμπιακός.

20:11Κυριακή 11 Απριλίου 2021

43΄ Κίτρινη στον Χαζηγιοβάνη για φάουλ στον Ανδρούτσο.

20:06Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Eurokinissi Sports/LATO KLODIAN
20:04Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ο Χασάν ετοιμάζεται...

Εν τω μεταξύ, ο Μπα αντιμετωπίζει πρόβλημα στη μέση.

20:03Κυριακή 11 Απριλίου 2021

34΄ Ο Διούδης απέκρουσε σε κόρνερ το σουτ του Μασούρα.

20:00Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ταυτόχρονα, ο Μακέντα σκόραρε για πρώτη φορά απέναντι στον Ολυμπιακό.

19:59Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ένατο γκολ για τον Ιταλό επιθετικό στο πρωτάθλημα.

19:58Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Eurokinissi Sports/ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31΄ ΓΚΟΛ 0-1 ο Παναθηναϊκός από τα 11 βήματα.

30΄ Ο Μακέντα θα εκτελέσει.

19:57Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ταυτόχρονα, παίρνει πίσω την κάρτα από τον Μακέντα και τη δείχνει στον Σεμέδο!

Ο Κροάτης δείχνει πέναλτι!

19:56Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Πάντως, ο Μπέμπεκ θα δει τη φάση στο βίντεο.

19:55Κυριακή 11 Απριλίου 2021

27΄ Κίτρινη στον Μακέντα, για «θέατρο».

19:53Κυριακή 11 Απριλίου 2021

24΄ Το ίδιο ισχύει και για τον Ανδρούτσο τώρα, που πάτησε τον Χουάνκαρ.

19:51Κυριακή 11 Απριλίου 2021

22΄ Ο Μπέμπεκ «χάρισε» κίτρινη κάρτα στον Χουάνκαρ, που χτύπησε τον Εμβιλά ενώ ο Γάλλος είχε πασάρει.

19:48Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Χωρίς όφελος για τους γηπεδούχους.

20΄ Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:42Κυριακή 11 Απριλίου 2021

14΄ Σουτ του Εμβιλά, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.

19:39Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Το γκολ ακυρώθηκε ως οφ σάιντ, όχι του σκόρερ αλλά του Φορτούνη που είχε ξεκινήσει τη φάση.

Εξέταση του VAR.

19:37Κυριακή 11 Απριλίου 2021

10΄ ΓΚΟΛ 1-0 ο Ελ Αραμπί.

19:36Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με τον Φορτούνη να εκτελεί από μακριά ένα φάουλ δίνοντας «βάθος» στο χτύπημα, τον Σεμέδο να βγαίνει στην πορεία της μπάλας με το κεφάλι αλλά να τη βρίσκει ελάχιστα κι εκείνη να καταλήγει άουτ.

19:32Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με τον Ανδρούτσο να κάνει το γέμισμα, ο Μασούρας την προβολή και η μπάλα έφυγε άουτ.

19:28Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ξεκίνησε ο αγώνας.

19:27Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Στον πάγκο των γηπεδούχων βρίσκονται οι Κρίστινσον, Καμαρά, Τιάγκο Σίλβα, Χασάν, Βρουσάι, Κάιπερς, Ντρέγκερ, Μπρούμα και Ρέαμπτσιουκ. Σε εκείνον του Παναθηναϊκού οι Χριστογεώργος, Καρλίτος, Χατζηθεοδωρίδης, Σάντσες, Μπουζούκης, Αϊτορ, Ενμπαγκοτό, Ιωαννίδης και Αλεξανδρόπουλος.

19:11Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Στον αγώνα του πρώτου γύρου, στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, ο Ολυμπιακός είχε νικήσει 1-0 στον Πειραιά και στο β΄ γύρο οι «πράσινοι» επικράτησαν με 2-1 στο «Απόστολος Νικολαΐδης».

19:01Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Ο Λάζλο Μπόλονι, από την πλευρά του, θα ξεκινήσει με τους Διούδη, Μολό, Σένκεφελντ, Πούγγουρα, Χουάνκαρ, Νιάς, Βέλεθ, Μαουρίσιο, Βιγιαφάνιες, Μακέντα και Χατζηγιοβάνη (4-2-2-2).

18:59Κυριακή 11 Απριλίου 2021

Να δούμε και τις συνθέσεις των δύο ομάδων. Ο Πέδρο Μαρτίνς επέλεξε για τους γηπεδούχους τους Σα, Σεμέδο, Παπασταθόπουλο, Μπα, Ανδρούτσο, Χολέμπα, Εμβιλά, Μπουχαλάκη, Μασούρα, Φορτούνη κι Ελ Αραμπί (3-4-3).