LIVE: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-1 (τελικό)

Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου 2021 19:00
Updated:21:23
INTIME SPORTS/ © Intime p.a.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το αθηναϊκό ντέρμπι Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

21:23Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Το αθηναϊκό ντέρμπι έληξε ισόπαλο 1-1, αποτέλεσμα που δεν εξυπηρετεί καμία από τις δύο ομάδες, αφού η ΑΕΚ έμεινε τέταρτη και ο Παναθηναϊκός πέμπτος, χάνοντας η Ένωση την ευκαιρία να φτάσει τον Άρη στη δεύτερη θέση και οι «πράσινοι» να πλησιάσουν τον τρίτο ΠΑΟΚ. Καληνύχτα σας...

21:20Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

ΛΗΞΗ: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-1.

21:17Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

90΄+2 Κάρτα στον Μολό για φάουλ στον Χριστόπουλο.

21:16Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

90΄+1 Ο Χριστόπουλος αντί του Ανσαριφάρντ.

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:15Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

90΄ Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, όταν σε φάουλ του Χατζηγιοβάνη ο Νιας έβαλε το πόδι και ο Αθανασιάδης μπλόκαρε πάνω στη γραμμή!

21:14Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Eurokinissi Sports/LATO KLODIAN

89΄ Κίτρινη και στον Λόπες.

21:12Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Η είσοδος του Πέτρου Μάνταλου έχει μεταμοφώσει επιθετικά την ΑΕΚ. Από τα πόδια του διεθνή μέσου ξεκινά κάθε καλή προσπάθεια για την Ένωση.

21:11Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

86΄ Κάρτα στον Μαουρίσιο για φάουλ στον Μάνταλο.

21:10Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

85΄ Βιγιαφάνιες αντί Αλεξανδρόπουλου.

21:09Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

83΄ Υπέροχη προσπάθεια του Μάνταλου, που έκανε ό,τι ήθελε τον Μολό, αλλά η σέντρα-σουτ από πλάγια αριστερά έφυγε άουτ.

21:04Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

78΄ Καρλίτος για Ενγκμπακοτό και Χατζηγιοβάνης για Ιωαννίδη.

21:02Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ήταν το τέταρτο γκολ στο πρωτάθλημα για τον επιθετικό από το Τρίνινταντ.

21:01Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ένα σουτ του Μάνταλου δεν ανησύχησε τον Διούδη.

21:00Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Από λάθος του Λιβάι Γκαρσία στη μεσαία γραμμή βγήκε αμέσως η πάσα για τον Λιβάι Γκαρσία που μπήκε στην περιοχή, το πρώτο σουτ κόντραρε αλλά ο παίκτης της ΑΕΚ ευνοήθηκε και από πλάγια δεξιά πλάσαρε τον Διούδη και ισοφάρισε, αφού η μπάλα βρήκε στο δοκάρι.

20:58Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

73΄ ΓΚΟΛ 1-1 ο Λιβάι Γκαρσία.

20:57Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

72΄ Σουτ του Λιβάι Γκαρσία, η μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

20:55Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

69΄ Νέα τελική για τον Παναθηναϊκό, με το σουτ του Καμπετσή να φεύγει άουτ.

20:54Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

68΄ Ο Μαχαίρας έχει περάσει αντί του Τάνκοβιτς.

20:50Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

64΄ Η πρώτη κίτρινη για παίκτη της ΑΕΚ ήταν στον Κρίστισιτς.

20:45Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ο Παναθηναϊκός ανοίγει το σκορ μόλις στη δεύτερη προσπάθειά του στο παιχνίδι! Από κεφαλιά - πάσα του Εμπαγκοτό σε φάουλ του Μαουρίσιο η μπάλα στρώθηκε στον Ισπανό αμυντικό, που με υπέροχο σουτ άνοιξε το σκορ, με το δεύτερο φετινό γκολ του στο πρωτάθλημα.

20:43Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

58΄ ΓΚΟΛ 1-0 ο Βέλεθ.

20:39Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

54΄ Κίτρινη κάρτα και στον Εμπαγκοτό.

20:38Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Στο έδαφος Λόπες και Εμπαγκοτό, διακόπηκε το παιχνίδι.

20:31Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. Ας ελπίσουμε ότι θα είναι καλύτερο από το πρώτο, που δεν «βλεπόταν».

20:14Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 0-0. Πέρα από δύναμη κι ένα καλό κατά διαστήματα ρυθμό, το ντέρμπι δεν έχει προσφέρει απολύτως τίποτα στα πρώτα 45 λεπτά. Πολύ διστακτικές οι ομάδες ως τώρα.

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ VICHOS NIKOS
20:13Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

20:11Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ο Λιβάι Γκαρσία είχε βρεθεί στο χορτάρι από ένα μαρκάρισμα, αλλά τελικά θα συνεχίσει.

20:05Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

38΄ Η πρώτη κίτρινη του αγώνα είναι για τον Αλεξανδρόπουλο, για φάουλ στον Κρίστισιτς.

20:03Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Συμπληρώθηκαν 35 λεπτά και δεν υπάρχει η παραμικρή συγκίνηση στο ντέρμπι.

19:59Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ένα φάουλ του Λάτσι στον Ιωαννίδη, πέρασε χωρίς συνέπειες για τον αμυντικό της ΑΕΚ που είχε σηκώσει ψηλά το πόδι του.

19:54Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Η ΑΕΚ έχει τον έλεγχο και την κυκλοφορία της μπάλας, με τον Παναθηναϊκό να δίνει χώρο.

19:53Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Απολύτως τίποτα ως τώρα σε φάσεις και τελικές προσπάθειες.

19:49Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

INTIME SPORTS/ΤΖΑΜΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19:48Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Πολύ δυνατό το παιχνίδι έως τώρα, σε αθλητικό πλαίσιο πάντα.

19:41Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

14΄ Το πρώτο σουτ του αγώνα! Συρτό και αδύναμο από τον Μολό, κανένα πρόβλημα για τον Αθανασιάδη.

19:36Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Πέρασαν τα πρώτα πέντε λεπτά, τίποτα το αξιοσημείωτο ως τώρα.

19:28Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ξεκίνησε ο αγώνας, που έχει διαιτητή τον Βούλγαρο Καμπάκοφ.

19:21Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ο Μανόλο Χιμένεθ, από την πλευρά του, θα παρατάξει τους Αθανασιάδη, Σβάρνα, Νεντελτσεάρου, Λάτσι, Λόπες, Σιμάνσκι, Κρίστισιτς, Μάνταλο, Γκαρσία, Τάνκοβιτς και Ανσαριφάρντ.

19:20Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ο Λάζλο Μπόλονι θα ξεκινήσει με Διούδη, Μολό, Πούγγουρα, Βέλεθ, Χουάνκαρ, Νιάς, Αλεξανδρόπουλο, Μαουρίσιο, Καμπετσή, Ενγκμπακοτό και Ιωαννίδη.

19:16Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Ο αγώνας έχει μεγάλη βαθμολογική σημασία για τους δύο αντίπαλους. Με νίκη ο Παναθηναϊκός φτάνει την ΑΕΚ στην τρίτη θέση, στους 44 βαθμούς και υπερτερεί στην ισοβαθμία. Η Ένωση χρειάζεται το τρίποντο για να πιάσει τον Άρη στη δεύτερη θέση.

19:09Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021

Καλησπέρα σας. Το ντέρμπι της 24ης αγωνιστικής φιλοξενείται απόψε στο «Απόστολος Νικολαΐδης», όπου ο Παναθηναϊκός υποδέχεται την ΑΕΚ.