Λεπτό προς λεπτό ο εξ αναβολής αγώνας της Super League, Άρης-ΑΕΚ

21:34Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

INTIME SPORTS/ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21:30Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Καλό σας βράδυ

Τέλος στο ματς. Η ΑΕΚ περνά με νίκη (1-0) από την Θεσσαλονίκη επί του Άρη με το γκολ του Λιβάι Γκαρσία με απευθείας φάουλ στο 65ο λεπτό. Με το «τρίποντο» αυτό η Ένωση φτάνει στους 33 βαθμούς όσους και ο Αρης που μοιράζονται την 2η θέση.

Τρίτη σερί νίκη με 1-0 για τους «κιτρινόμαυρους» στο 100ό ματς του Χιμένεθ στον πάγκο της Ένωσης. Ο Άρης έμεινε χωρίς «τρίποντο» για δεύτερο σερί ματς.

21:28Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Μένει το 1-0

21:27Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Δεν μετρά το γκολ, ήταν ο οφσάιντ ο Λιβάγια

Η φάση ελέγχεται για οφσάιντ από το VAR

Ο Λιβάγια «κλειδώνει» το «τρίποντο» στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων, αφού πήρε το «ριμπάουντ» από την κεφαλιά του Ανσαριφάρντ στο δοκάρι

21:15Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Κίτρινη κάρτα στον Γαλανόπουλο, σε ένα ματς που έχει «χαλάσει» πολύ μετά το γκολ του Λιβάι Γκαρσία

21:10Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Άρχισε και πάλι ο αγώνας

21:08Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Το ματς έχει διακοπεί εδώ και πέντε λεπτά για την διπλή αλλάγή που ζήτησε η ΑΕΚ. Τελικά ο Ανσαριφάρντ δεν βγήκε για να περάσει ο Ολιβέιρα

21:04Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Η ΑΕΚ με τη νέα διπλή αλλαγή έκλεισε τις αλλαγές της

Βγαίνει από το ματς και ο Μάνος και μπαίνει ο Λόπεθ για τον Άρη

Ολιβέιρα και Σάκχοφ παίρνουν τις θέσεις των Ανσαριφάρντ και Γκαρσία στο 75΄

21:02Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Κίτρινη κάρτα και στον Ανσαριφάρντ στο 74΄.

20:58Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Κίτρινη κάρτα στο Λιβάγια στο 69΄

20:56Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Το σουτ του Γκαρσία στο 67' περνά άουτ στην πρώτη απόπειρα των γηπεδούχων ν΄ απειλήσουν μετά το γκολ που δέχτηκαν

20:55Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Με εξαιρετικό κτύπημα φάουλ ο Λιβάι Γκαρσία στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και «γράφει» το 1-0 για την ΑΕΚ στο 65ο λεπτό

20:54Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

20:52Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Φεύγει από το ματς ο Σίλβα και μπαίνει ο Ματέο Γκαρσία στο 63΄. Η πρώτη αλλαγή του Μάντζιου

20:51Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

20:49Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Στο 60΄ η διπλή κίνηση από τον Ισπανό προπονητή, που ελπίζει ότι με τους δύο ποιοτικούς παίκτες που μπήκαν ν΄ αλλάξει την εικόνα της ΑΕΚ

20:48Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Κρίστισιτς και Μαχαίρας θα δώσουν τις θέσεις τους στους Λιβάγια και Μάνταλο

20:46Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Ο Μανόλο Χιμένεθ βλέπει ότι η ομάδα του δεν μπορεί να κρατήσει τη μπάλα στην κατοχή της κι ετοιμάζεται να κάνει διπλή αλλαγή

20:17Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Τέλος στο πρώτο μέρος: Αρης-ΑΕΚ 0-0 με ελάχιστές φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες

20:16Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Καλή στιγμή για τον Άρη με τον Σάσα από πλάγια θέση στην περιοχή να σουτάρει άουτ

20:14Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

20:06Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

20:05Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Από το 21΄ και την φάση του Ανσαριφάρντ, δεν έχει δημιουργηθεί... υποψία ευκαιρίας μπροστά από τις δύο εστίες

19:59Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Πρώτη κίτρινη στον αγώνα ο Κρίστισιτς στο 30΄

Φτάσαμε στο 30ό λεπτό και το 0-0 στο «Κλεάνθης Βικελίδης» παραμένει.

19:51Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Πρώτη ευκαιρία στο ματς για την ΑΕΚ. Ο Γκαρσία με πολύ ωραία ατομική προσπάθεια έβγαλε σέντρα ακριβείας στο κεφάλι του Ανσαριφάρντ, ο οποίος δεν έπιασε την κεφαλιά όπως θα ήθελε και ο Μπουσέ μπλόκαρε

19:50Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Ο Νεντελτσεάρου αποχωρεί τραυματίας και περνά στην θέση του ο Λάτσι

19:49Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Αναγκαστική αλλαγή για την Ένωση στο 20΄

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ VICHOS NIKOS
19:47Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Οι δύο ομάδες δεν έχουν προσφέρει καλό θέαμα, προσέχουν περισσότερο τις άμυνές τουςκαι δεν ρισκάρουν προς το παρόν

Στο 17΄ το ματς και τίποτα το ιδιαίτερο μέχρι τώρα

19:29Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Το ματς ξεκίνησε

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο ματς

19:12Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Στον πάγκο των γηπεδούχων βρίσκονται οι: Σιαμπάνης, Λόπεθ, Δεληζήσης, Γκαρσία, Γκάνεα, Τζέγκο, Ιωάννου, Κάτσε, Μπαγκαλιάνης.

Η ενδεκάδα του Άρη: Μπουσέ, Σούντγκρεν, Μπεναλουάν, Ροζ, Σάκιτς, Σάσα, Ματίγια, Μπρούνο Γκάμα, Σίλβα, Μαντσίνι, Μάνος

19:11Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Η απουσία του Φακούντο Μπερτόγλιο (τραυματίας) ανάγκασε τον Άκη Μάντζιο να δώσει φανέλα βασικού στο συμπατριώτη του Αργεντινού, Ντανιέλ Μαντσίνι

19:10Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Στον πάγκο κάθονται οι: Τσιντώτας, Λάτσι, Σιμάνσκι, Μάνταλος, Σάχοβ, Λιβάγια, Αλμπάνης, Τάνκοβιτς, Ολιβέιρα.

19:09Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Η ενδεκάδα που παρατάσσει την Ένωση ο Μανόλο Χιμένεθ είναι η ακόλουθη: Αθανασιάδης, Μπακάκης, Σβάρνας, Νεντελτσιάρου, Λόπες, Σιμόες, Κρίστιτσιτς, Γαλανόπουλος, Γκαρσία, Μαχαίρας, Ανσαριφάρντ.

19:08Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021

Στις 19:30 είναι προγραμματισμένη η σέντα της εξ αναβολής αναμέτρησης της 8ης αγωνiστικής της Super League ανάμεσα στον Άρη και στην ΑΕΚ στο «Κλεάνθης Βικελίδης»

19:07Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021