LIVE: Αϊντχόφεν - ΠΑΟΚ 3-2

Πέμπτη, 26 Νοεμβρίου 2020 21:00
Updated:23:52
Eurokinissi Sports/EUROKINISSI

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ στο «Philips Stadion» με την Αϊντχόφεν, για την 4η αγωνιστική του Europa League.

23:52Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

ΛΗΞΗ: Αϊντχόφεν - ΠΑΟΚ 3-2. Ο «Δικέφαλος» προηγήθηκε 2-0 στο πρώτο τέταρτο αλλά δεν το εκμεταλλεύτηκε και τώρα είναι τρίτος στον 5ο όμιλο. Καληνύχτα σας...

23:48Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

90΄ Τέσσερα λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

23:43Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

86΄ Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, με Μπίσεσβαρ και Βαγκέ αντί των Καντουρί και Κρέσπο.

23:41Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Το παιχνίδι έχει φτάσει στο 85ο λεπτό. Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να βρει διαδρόμους προς την περιοχή των Ολλανδών.

23:36Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

78΄ Ο Μάουρο Τζούνιορ μπήκε στη θέση του Μαντουέκε.

23:35Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Με γκολ του Σόρο στο 83΄, η Γρανάδα ξαναμπήκε μπροστά στο σκορ στο παιχνίδι με την Ομόνοια.

23:29Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

72΄ Αλλαγή για τους Ολλανδούς, έξω ο Ζάχαβι, μέσα ο Χέντριξ.

23:27Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

71΄ Κίτρινη κάρτα στον Αουγκούστο, που καλά-καλά δεν είχε προλάβει να μπει στον αγώνα.

23:26Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

69΄ Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, με Σφιντέρσκι και Ντόουγκλας Αουγκούστο στις θέσεις των Τσόλακ και Τσιγγάρα.

23:24Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

INTIME SPORTS/PRO SHOTS

Εν τω μεταξύ, η Ομόνοια ισοφάρισε τη Γρανάδα στην Ισπανία με γκολ του Ασαντέ στο 60΄.

23:20Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

64΄ Κίτρινη κάρτα στον Ελ Καντουρί.

23:18Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Συμπληρώθηκε μία ώρα αγώνα.

Οι Ολλανδοί δεν δείχνουν διάθεση να διαφυλάξουν τα κεκτημένα, παρότι καίγονται για τη νίκη. Αντίθετα, συνεχίζουν να παίζουν επιθετικά και να πιέζουν.

23:15Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η Αϊντχόφεν έχασε πάλι ευκαιρία, με τον Μαντουέκε και ο Γκαρσία πέρασε τον Μουργκ αντί του Τζόλη, στο 58΄.

23:12Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ολική ανατροπή από τους Ολλανδούς, που στο 14΄ έχαναν 0-2 στο γήπεδό τους! Ο Μάλεν πέρασε κάθετη πάσα στον Ζάχαβι, ο Ζίβκοβιτς απέκρουσε αρχικά αλλά πήρε την επαναφορά της μπάλας και σκόραρε το 3-2!

23:11Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

53΄ ΓΚΟΛ 3-2 η ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

23:10Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Μεγάλος μπελάς για την άμυνα του ΠΑΟΚ ο Γκάπκο.

23:09Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Από την αρχή ο αγώνας...

23:08Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Οι Ντούφμρις, Γκάκπο συνδυάστηκαν και ο Μαντουέκε με σουτ έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

22:41Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

39΄ Ο ΠΑΟΚ προσπάθησε να βγει στην αντεπίθεση, αλλά τα χάλασε ο Ελ Καντουρί με την κακή πάσα του, κι ενώ ήταν τέσσερις του ΠΑΟΚ με έναν αντίπαλο!

22:39Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η Αϊντχόφεν κρατάει την μπάλα αλλά ο ΠΑΟΚ έχει καταφέρει να μειώσει την αρχική ορμητικότητα των γηπεδούχων.

22:33Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Έπεσε λίγο ο ρυθμός.

22:28Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

27΄ Μεγάλη ευκαιρία για την Αϊντχόφεν, όταν ο Ντάμφρις έβγαλε παράλληλη μπαλιά, που πέρασε δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Ζίβκοβιτς.

22:23Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Στο 25ο λεπτό ο αγώνας, που ξεκίνησε με φρενήρη ρυθμό.

22:21Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Γκάκπο σούταρε, η μπάλα πέρασε κάτω από τα πόδια του Ζίβκοβιτς και οι Ολλανδοί μειώνουν, σε ένα run & gun παιχνίδι.

22:20Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

20΄ ΓΚΟΛ 2-1 Η Αϊντχόφεν.

22:17Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Το ξεκίνημα του ΠΑΟΚ δεν είναι απλώς ιδανικό αλλά ονειρεμένο. Ο απόλυτος αιφνιδιασμός.

22:15Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Ζίβκοβιτς τη σέντρα από δεξιά, ο Σβαμπ γύρισε στον Τζόλη και ο νεαρός διεθνής νικά τον Εμβογκό για το 0-2.

22:14Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

13΄ ΓΚΟΟΟΟΟΛ 0-2 ο ΠΑΟΚ.

22:13Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Εν τω μεταξύ, η Γρανάδα έχει ανοίξει το σκορ απέναντι στην Ομόνοια, με τον Λουίς Σουάρεθ.

22:12Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

10΄ Η Αϊντχόφεν σκοράρει με τον Μαλέν αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ. Τυχερός ο ΠΑΟΚ, δεν υπήρχε παράβαση στη φάση.

22:09Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η πρώτη κίτρινη κάρτα είναι στον Τσιγγάρα.

22:06Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Ροντρίγκο σέντραρε, ο Τζόλης σούταρε και η μπάλα χτύπησε στον Βαρέλα και κατέληξε στα δίχτυα.

22:05Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

4΄  ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ με τον Βαρέλα.

22:00Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ξεκίνησε ο αγώνας.

21:59Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ενός λεπτού σιγή για τον Ντιέγκο Μαραντόνα.

21:57Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η γηπεδούχος Αϊντχόφεν με τους Εμβογκό, Ντούμφρις, Τεζέ, Μποσάλι, Μαξ, Ροσάριο, Σανγκαρέ, Μαντουέκε, Γκακπό, Ζάχαβι, Μαλέν, επίσης σε σχήμα 4-3-3.

21:56Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο ΠΑΟΚ θα ξεκινήσει σε σχηματισμό 4-3-3 και τους Ζίβκοβιτς, Ροντρίγκο, Βαρέλα, Ίνγκασον, Κρέσπο, Ελ Καντουρί, Τσιγγάρα, Σβαμπ, Α. Ζίβκοβιτς, Τσόλακ, Τζόλη.

21:44Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Καλησπέρα. Μαζί κι απόψε για τον πολύ σημαντικό αγώνα του ΠΑΟΚ στην Ολλανδία, απέναντι στην Αϊντχόφεν.