Updated:21:44
Eurokinissi Sports/ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ΑΕΚ-Ζόρια

21:44Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Πανωλεθρία για την ΑΕΚ που γνώρισε βαριά ήττα (τρίτη στον 7ο όμιλο) από τους Ουκρανούς, που μετά από τρεις σερί ήττες πετυχαίνουν την πρώτη τους νίκη. Καλή σας νύχτα

21:36Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Γιουρτσένκο στο 86΄ εκτελεί άψογα και το σκορ ανεβαίνει στο 3-0 για τους Ουκρανούς, που θα πετύχουν την πρώτη τους νίκη στον 7ο όμιλο, ενώ η ΑΕΚ θα γνωρίσει την 3η ήττα της σε 4 ματς

21:25Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Το ματς τελειώνει ουσιαστικά 15 λεπτά πριν το 90΄. Ο Καμπάεφ με σουτ γράφει το 0-2 και πλέον τα πράγματα για την Ένωση είναι πάρα πολύ άσχημα

21:24Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

ΓΚΟΛ η Ζόρια 0-2 στο 75΄

21:19Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Κίτρινη κάρτα ο Σβάρνας

21:18Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

REUTERS/ALKIS KONSTANTINIDIS

Δοκάρι στο 68΄ η ΑΕΚ. Από τη σέντρα σουτ του Σβάρνα ο Σεβτσένκο έκανε κακό υπολογισμό της μπάλας η οποία σταμάτησε στη συμβολή των δοκαριών του. Άτυχη στην φάση αυτή η ελληνική ομάδα.

21:15Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Γαλανόπουλος παίρνει την θέση του Μπακάκη και ο Ανσαριφάρντ του Τάνκοβιτς στο 65΄.

21:14Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Αλλαγή θα κάνει η Ζόρια στο 63΄ . Ο Ναζαρίνα στην θέση του Γκλάντκι

21:12Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

ΑΕΚ-Ζόρια 0-1

Από το τραγικό λάθος του Αθανασιάδη μετά τη σέντρα του Τσιγκάνικς, ο Γκρόμοβ από πολύ κοντά άνοιξε το σκορ για την Ζόρια

21:10Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

ΓΚΟΛ η Ζόρια στο 61΄

21:08Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Απειλεί και πάλι η Ζόρια στο 58΄ με τον Καπάεφ να γυρνά τη μπάλα, η οποία πέρασε δίπλα από τον Αθανασιάδη άουτ

INTIME SPORTS/ © Intime p.a.
21:05Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η Μπράγκα προηγείται πάντα με 2-1 της Λέστερ μετά από 55 λεπτά αγώνα

21:04Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Κίτρινη κάρτα στον Σιμόες στο 54ο λεπτό.

21:02Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Πρώτη σπουδαία φάση για τους «κιτρινόμαυρους» στο παιχνίδι και, μάλιστα, με 10 παίκτες

21:01Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Μεγάλη επέμβαση του Σεβτσένκο στο σουτ του Τάνκοβιτς στο 52'

20:59Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ακόμη πιο δύσκολο γίνεται το έργο της Ένωσης για να φτάσει στη νίκη. Στην φάση πήρε κίτρινη και ο Τάνκοβιτς

20:58Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Ουκρανός σε διεκδίκηση της μπάλας χτυπά με τον αγκώνα του τον αντίπαλό του και ο διαιτητής του δείχνει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα

20:40Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Χωρίς να κρατήσει καθυστέρηση ο Αγκάγεφ σφυρίζει τη λήξη του πρώτου μέρους. ΑΕΚ-Ζόρια 0-0, με την ελληνική ομάδα να παίζει κακό ποδόσφαιρο, ιδιαίτερα μετά το 10ο λεπτό.

20:39Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ο Μπακάκης στο 45΄ βρέθηκε σε καλή θέση στην περιοχή, αλλά το γύρισμα που έκανε ήταν κακό

20:36Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Κίτρινη κάρτα στον Σάκχοφ στο 43΄

Η πρώτη καλή φάση στο ματς ανήκει στους Ουκρανούς. Στο 41΄ ο Τσιγκάνικς έπαισε το σουτ από το ύψος της περιοχής κι έστειλε τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Αθανασιάδη

20:34Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Πέντε λεπτά για να συμπληρωθούν τα 45 του πρώτου μέρους. τίποτα δεν έχει αλλάξει, ΑΕΚ-Ζόρια πάντα στο 0-0

20:28Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Τριάντα λεπτά στο ΟΑΚΑ και το 0-0 παραμένει. Ούτε... υποψία ευκαιρίας δεν έχει η ΑΕΚ στο διάστημα αυτό

20:24Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

20:21Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Πρέπει οπωσδήποτε να σκοράρει η Ένωση για να μείνει στο -3 από τους Πορτογάλους, σε περίπτωση που νικήσουν την Λέστερ

Η Μπράγκα πετυχαίνει και δεύτερο γκολ, προηγείται με 2-1 της Λέστερ. Κακό νέο για την ΑΕΚ

20:15Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Είκοσι λεπτά στο ΟΑΚΑ η εικόνα παραμένει η ίδια. Όσο περνά η ώρα, μάλιστα, η ΑΕΚ παρουσιάζεται όλο και πιο υποτονική.

20:11Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Μετά το 10΄ η Ζόρια έχει καταφέρει να «παγώσει» κάπως το παιχνίδι, αλλά η ΑΕΚ είναι εκείνη που δεν μπορεί ακόμη να οργανωθεί καλά στη μεσαία γραμμή

20:10Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Συμπληρώθηκε το πρώτο 15λεπτο χωρίς να έχει αλλάξει κάτι στο ματς, το 0-0 παραμένει

20:03Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Στο άλλο ματς του ομίλου Μπράγκα και Λέστερ είναι στο 1-1 πριν συμπληρωθούν 10 λεπτά

20:01Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η ΑΕΚ έχει πάρει τον έλεγχο του ματς από τα πρώτα λεπτά, βρίσκεται μόνιμα στην επίθεση, αλλά προς το παρόν δεν είναι απειλητική προς την εστία του Σεβτσένσκο

19:46Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η επόμενη αγωνιστική (5η) είναι προγραμματισμένη για τις 3/12 με την ΑΕΚ να υποδέχεται την Μπράγκα σε έναν πραγματικό «τελικό» που θα κρίνει εάν η ελληνική ομάδα θα παραμείνει σε... τροχιά πρόκρισης.

19:45Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί από την UEFA ο Αλιάρ Αγκάγιεφ από το Αζερμπαϊτζάν

19:44Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η ενδεκάδα της Ζόρια: Σεβτσένκο, Φαρόνοβ, Βερνίντουμπ, Αμπου Χάνα, Τσίγκανικς,  Ιβανισένια, Κοτσέργκιν, Γιουρτσένκο, Καμπάεβ, Γκρόμοβ, Γκλάντκι.

19:23Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Στον πάγκο της Ένωσης θα βρίσκονται οι: Τσιντώντας, Θεοχάρης, Ανσαριφάρντ, Αλμπάνης, Ολιβέιρα, Γαλανόπουλος, Χνιτ, Σαρδέλης, Χριστόπουλος, Μαχαίρας, Μπότος, Βασιλαντωνόπουλος.

Η ενδεκάδα που επέλεξε να παρατάξει ο Μάσιμο Καρέρα είναι η ακόλουθη: Αθανασιάδης, Σβάρνας, Τσιγκρίνσκι, Νεντελτσεάρου, Μπακάκης, Ινσούα, Σάκχοφ, Κρίστισιτς, Σιμόες, Τάνκοβιτς, Λιβάγια.

19:20Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Η Ένωση επικράτησε πριν από τρεις εβδομάδες στην Ουκρανία με 4-1 και πήρε τους πρώτους τρεις βαθμούς στο γκρουπ, ωστόσο, για να έχει ελπίδες πρόκρισης χρειάζεται πάση θυσία τη νίκη στην αποψινή αναμέτρηση

19:19Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Κάτι λιγότερο από 30 λεπτά (19:55) απομένουν για τη σέντρα του αγώνα της 4ης αγωνιστκής του 7ου ομίλου του Europa League ανάμεσα στην ΑΕΚ και στην Ζόρια

19:18Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020