LIVE: Μπράγκα - ΑΕΚ 3-0

Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2020 21:00
Updated:23/10/2020 00:01
INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ VICHOS NIKOS

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση της ΑΕΚ με την Μπράγκα στην Πορτογαλία, για τον 3ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ.

00:01Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2020

23:52Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Η ΑΕΚ ξεκίνησε με βαριά ήττα (0-3) από την Μπράγκα, στην Πορτογαλία, τις υποχρεώσεις της στον 3ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ. Η Ένωση στάθηκε καλά στο πρώτο ημίχρονο, αλλά το γκολ στην εκπνοή του πρώτου μέρους άλλαξε τα σχέδια του Καρέρα. Στην επανάληψη οι «κιτρινόμαυροι» πλήρωσαν δύο λάθη του Λιβάγια, που κόστισαν ισάριθμα γκολ και ο Κροάτης έγινε αλλαγή, ενώ είχε μπει ως αλλαγή. Καληνύχτα σας...

23:49Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

ΛΗΞΗ: Μπράγκα - ΑΕΚ 3-0.

23:47Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

90΄+2 Έξω Κάστρο και Ρ. Όρτα, στις θέσεις τους οι Νοβάις και Γκιγέρμε,

23:46Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

90΄ Ο Καρέρα άλλαξε τον Λιβάγια, που είχε μπει αλλαγή, με τον Μαχαίρα!!!

23:45Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Το γκολ προήλθε από νέο λάθος του Λιβάγια που έχασε την μπάλα και στην εξέλιξη της φάσης ο Παουλίνιο βρήκε τον Ρικάρντο Όρτα, που με πλασέ στην κίνηση έκανε το 3-0.

23:43Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

88΄ ΓΚΟΛ 3-0 η Μπράγκα με τον Όρτα.

23:41Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

84΄ Μόουρα για Φρανσέρζιο και Αλ Μουσράτι για Γκαλένο στην Μπράγκα.

23:39Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

83΄ Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Κόρνερ του Τάνκοβιτς, κεφαλιά του Λιβάγια στην αγκαλιά του Ματέους.

23:36Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Ο Γκαλένο έκανε ατομική προσπάθεια, έδωσε στον Παουλίνιο που προχώρησε ψύχραιμα και με διαγώνιο σουτ δεν άφησε περιθώριο στον Τσιντώτα, τιμωρώντας το λάθος του Λιβάγια στη μεσαία γραμμή.

23:33Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

78΄ ΓΚΟΛ 2-0 η Μπράγκα με τον Παουλίνιο.

23:32Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

77΄ Πολύ δυνατό απευθείας φάουλ του Σικέιρα, η μπάλα ελάχιστα άουτ.

23:31Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

23:30Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Μεγάλη πίεση σε όλο το γήπεδο από τους παίκτες του Καρβαλιάλ.

23:28Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

73΄ Μεγάλη ευκαιρία για την Μπράγκα, με τον Όρτα να μπαίνει στην περιοχή της ΑΕΚ και απέναντι στον Τσιντώτα να πλασάρει άουτ.

23:25Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

70΄ Κίτρινη κάρτα στον Εσγκάιο, ενώ νωρίτερα τη δέχθηκε και ο Ολιβέιρα, για μαρκάρισμα στον Ματέους.

23:24Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

23:23Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Και ο τερματοφύλακας της Μπράγκα, Ματέους.

23:22Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

69΄ Στο έδαφος ο Νέλσον Ολιβέιρα.

23:21Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Ο Καρέρα έχει αλλάξει το σχηματισμό σε 4-3-3. Στην κορυφή της επίθεσης παραμένει ο Ολιβέιρα και στα πλάγια Τάνκοβιτς και Λιβάγια.

23:18Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

63΄ Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ, με τον Ολιβέιρα να τελειώνει μια φάση του Τάνκοβιτς σουτάροντας άουτ.

62΄ Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ: Λιβάγια και Τάνκοβιτς στις θέσεις των Τσιγκρίνσκι και Ανσαριφάρντ.

23:17Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

61΄ Διπλή ευκαιρία για την Μπράγκα!! Ο Τσιντώτας αποκρούει αρχικά το σουτ του Όρτα και εν συνέχεια ο Γκαλένο σουτάρει ελάχιστα άουτ.

23:15Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

59΄ Όρτα στη θέση του Μεντέιρος, στην πρώτη θέση αλλαγή του αγώνα.

23:14Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

59΄ Σουτ του Κρίστιτσιτς από πλάγια αριστερά, η μπάλα άουτ.

23:13Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

57΄ Ο Σικέιρα υποχρεώνει τον Τσιντώτα σε ωραία απόκρουση, σε κόρνερ, με μακρινό σουτ.

23:12Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Κίτρινη κάρτα σε Κάρμο και Σικέιρα.

23:09Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

23:06Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

50΄ Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ, με τον Τσιγκρίνσκι. Από  φάουλ του Μάνταλου ο Ουκρανός στόπερ έκανε την προβολή και ο Ματέους έσωσε την ομάδα του.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Μπράγκα - ΑΕΚ 1-0.

Ο Εσγκάιο έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Γκαλένο πρόλαβε τον Βασιλαντωνόπουλο και ο 22χρονος Βραζιλιάνος άνοιξε το σκορ με κεφαλιά.

22:43Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

44΄ ΓΚΟΛ 1-0 η Μπράγκα με τον Γκαλένο.

22:42Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

42΄ Μεγάλη ευκαιρία από τον Ολιβέιρα για το 0-1! Ο σέντερ φορ της ΑΕΚ έκανε την κίνηση στην περιοχή, απέφυγε έναν αντίπαλό του και σούταρε πολύ ψηλά.

22:40Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

22:37Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

38΄ Μεγάλη ευκαιρία για την Μπράγκα, με την κεφαλιά του αμαρκάριστου Παουλίνιο, που μπήκε σφήνα στη φάση, να φεύγει λίγο άουτ.

22:36Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

37΄ Μακρινό σουτ του Μεντέιρος, μπλόκαρε σταθερά ο Τσιντώτας.

22:33Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

34΄ Κίτρινη κάρτα στον Νεντελτσεάρου.

22:30Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Μισή ώρα αγώνα στο «Μουνισιπάλ» της Μπράγκα, μένει το 0-0.

22:27Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Προϊόντος του χρόνου η ΑΕΚ όχι μόνο έχει ισορροπήσει αλλά βγαίνει και στην επίθεση με αξιώσεις.

22:23Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

22:19Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

20΄ Κίτρινη στον Μάνταλο για επικίνδυνο παίξιμο.

22:16Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

17΄ Νέο σουτ από τον Νέλσον Ολιβέιρα, πάνω από το δοκάρι του Ματέους.

22:13Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Η Μπράγκα ελέγχει ρυθμό και κατοχή, παίζει γρήγορα και κάθετα, αλλά η άμυνα της ΑΕΚ κρατάει χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα ως τώρα.

22:07Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

22:05Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Ξεκίνησε βροχή στο «Μουνισιπάλ» της Μπράγκα.

22:04Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Σουτ του Παουλίνιο, άστοχος ο σέντερ φορ και αρχηγός των Πορτογάλων.

Άμεση απάντηση της ΑΕΚ: ο Μάνταλος έκανε την κούρσα από αριστερά και σέντραρε στο κεφάλι του Ολιβέιρα, που έστειλε την μπάλα άουτ.

22:02Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020

Σουτ του Κάστρο από τα 25 μέτρα, απέκρουσε σταθερά ο Τσιντώτας.

21:59Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020