LIVE: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 2-0

Κυριακή, 02 Φεβρουαρίου 2020 19:00
Updated:21:32

Καλησπέρα σας θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι της Super League, Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

21:32Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Οι «πράσινοι» επέτρεψαν στον Ολυμπιακό να μείνει μόνος πρώτος, ενώ αυτοί εδραίωσαν την παρουσία τους στην τέταρτη θέση. Οι «πράσινοι» έφτασαν στους 37 βαθμούς και ξεπέρασαν ήδη την περυσινή επίδοσή τους (36). Ο ΠΑΟΚ εμφανίστηκε επηρρεασμένος από τα γεγονότα της τελευταίας εβδομάδας. Καληνύχτα σας...

21:31Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ BIRNTAC
21:30Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

ΤΕΛΟΣ. Νικητής ο Παναθηναϊκός με 2-0.

21:29Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

INTIME SPORTS/ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ VOLITAKIS

Από τις 5 Νοεμβρίου 2017, στην ήττα από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ με 0-1 και για 70 αγώνες είχε να μείνει χωρίς γκολ στο πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ!

21:28Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

90΄+2 Ωραία επέμβαση σε κόρνερ από τον Διούδη σε σουτ του Λημνιού.

21:26Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:23Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

21:22Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Μακράν καλύτερο το δεύτερο 45λεπτο σε ρυθμό και φάσεις. Ο Παναθηναϊκός έχει δώσει χώρο στον ΠΑΟΚ  μετά το 2-0.

21:21Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Πιέζει στα τελευταία λεπτά ο ΠΑΟΚ, αμύνεται ο Παναθηναϊκός.

21:20Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

84΄ Σωτήρια επέμβαση του Διούδη σε καταπληκτική προσπάθεια του Μίσιτς, ενώ στη συνέχεια της φάσης ο Πέλκας σούταρε ψηλά άουτ.

21:19Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

83΄ Ο Μπουζούκης αντί του Ζαχίντ στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Γιώργου Δώνη.

21:14Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

INTIME SPORTS/ © Intime p.a.
21:12Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

77΄ Ο Νούνες αντί του Χατζηγιοβάννη, που καταχειροκροτείται.

21:11Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

76΄ Κοντά στο τρίτο γκολ ο Παναθηναϊκός. Ο Χατζηγιοβάννης σούταρε, ο Ζίφκοβιτς αιφνιδιάστηκε, απέκρουσε και η μπάλα έφυγε δίπλα από το δοκάρι του.

21:07Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

71΄ Άκπομ αντί Σφιντέρσκι, Πέλκας για Βιεϊρίνια και Ανουάρ στη θέση του Κουρμπέλη. Στο ίδιο λεπτό και οι τρεις αλλαγές.

21:05Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Ο Κουρμπέλης δεν φαίνεται να πατάει πολύ καλά στο χορτάρι του ΟΑΚΑ.

21:04Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Για διπλή αλλαγή ετοιμάζεται ο Αμπέλ Φερέιρα.

20:59Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Ο Μπίσεσβαρ πέρασε αντί του Εσίτι, στην πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ.

63΄ Ο Μίσιτς κέρδισε την μπάλα από λάθος της άμυνας, ο Μίσιτς σούταρε επικίνδυνα αλλά αστόχησε.

20:57Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

61΄ Κίτρινη και στον Πούγγουρα, για φάουλ στον Λημνιό.

20:53Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

58΄ Κίτρινη κάρτα στον Λημνιό για θέατρο.

Άλλο ένα «παιδικό» λάθος στην άμυνα. Ο Ίνγκασον άφησε την μπάλα να αναπηδήσει χωρίς να ελέγχει τι γίνεται πίσω του, ο Χατζηγιοβάννης κυνήγησε τη φάση, πήρε την μπάλα και εκτέλεσε τον Ζίφκοβιτς.

20:52Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

56΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 2-0 με τον Χατζηγιοβάννη.

20:47Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

51΄ Χαμένη ευκαιρία του ΠΑΟΚ με τον Λημνιό, έσωσε ο Ινσούα.

20:45Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

49΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ 1-0 από τα 11 βήματα ο Μακέντα, με το όγδοο φετινό τέρμα του στο πρωτάθλημα.

20:44Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Μαρκάρισμα του Ίνγκαστον στον Δώνη, η φάση ελέγχεται από το VAR.

20:22Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Η φάση που χαρακτήρισε ένα ισορροπημένο πρώτο 45λεπτο ήταν το ακυρωμένο γκολ του Μακέντα. Αναμένουμε το δεύτερο μισό.

20:21Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 0-0.

Ακυρώθηκε το γκολ με χρήση VAR, επειδή η μπάλα μετά την αναπήδηση στο κορμί του Μακέντα βρήκε (ακούσια) στο χέρι του!!!

20:18Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS
20:17Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

ΓΚΟΟΟΟΟΛ 1-0 ο Μακέντα στις καθυστερήσεις!!!

45΄ Εκτέλεση φάουλ με τον Βιεϊρίνια να δίνει στον Λημνιό, αυτός να γυρίζει επικίνδυνα αλλά τον Διούδη να καθαρίζει τη φάση.

20:13Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Τέσσερα λεπτά για το πρώτο ημίχρονο.

20:12Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Ο Μακέντα, από την πλευρά του, απείλησε στο 11΄ και το 16΄ αλλά στην πρώτη περίπτωση η προβολή του ήταν αδύναμη και μπλόκαρε ο Ζίφκοβιτς, ενώ στη δεύτερη αστόχησε.

20:10Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Ήταν το 10ο λεπτό όταν ο Πολωνός βγήκε σε τετ α τετ με τον Διούδη από πάσα του Μίσιτς, πλάσαρε αλλά αστόχησε.

20:09Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Ο Παναθηναϊκός είναι πολύ ανταγωνιστικός κι έχει δύο ευκαιρίες με τον Μακέντα, αλλά την κλασική ευκαιρία έχασε ο ΠΑΟΚ με τον Σφιντέρκσι.

20:07Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

Πάντοτε στο 0-0 το παιχνίδι, με τις δυνατές μονομαχίες σε... ημερήσια διάταξη.

19:51Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020

19:34Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020