LIVE: Τότεναμ-Ολυμπιακός

Τρίτη, 26 Νοεμβρίου 2019 21:01
Updated:23:50
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό το ματς της 5ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου του Champions League ανάμεσα στην Τότεναμ και στον Ολυμπιακό.

23:50Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Καλή σας νύχτα

Το ματς τελειώνει στο Λονδίνο. Η Τότεναμ επικράτησε με 4-2 του Ολυμπιακού, πήρε το «εισιτήριο» για τη συνέχεια του Champions League, ενώ οι Πειραιώτες θα παίξουν την 3η θέση με τον Ερυθρό Αστέρα στο ματς της τελευταίας αγωνιστικής του 2ου ομίλου στο Καραϊσκάκη.

Δύο γκολ ο Κέιν κι από ένα οι Ντέλε Άλι και Οριέ, ενώ ο Ολυμπιακός είχε προηγηθεί με 2-0 χάρις στα τέρματα των Ελ Αραμπί και Σεμέδο.

23:48Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

23:42Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Τελευταία αλλαγή κάνει ο Μαρτίνς και περνά τον Γκερέρο στην θέση του Ελ Αραμπί στο 85΄.

23:39Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Ντέλε Αλι δίνει την θέση του στον Εντόμπελε στο 82΄

Eurokinissi Sports/LATO KLODIAN
23:35Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Από στημένη φάση ο Κέιν στο 77' «γράφει» το 4-2 με κεφαλιά και τελειώνει το ματς

23:30Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Η ομάδα του Λονδίνου φέρνει τα πάνω κάτω με τον Οριέ, ο οποίος από πλάγια θέση στη μεγάλη περιοχή «εκτελεί» τον Σα. Από 0-2 η Τότεναμ προηγείται πλέον με 3-2

Κίτρινη κάρτα στον Αλντερβάιρελντ στο 61΄

Ο Ολυμπιακός στέκεται πολύ καλά στον αγωνιστικό χώρο, αλλά είναι ευάλωτος στην άμυνα

23:17Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Μία ώρα αγώνα και το 2-2 παραμένει. Ο Μόουρα παραχωρεί την θέση του στον Σισοκό

23:16Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

23:10Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Μετά το γκολ της Τότεναμ το ματς έχει ανοίξει για τα καλά, με τον Ολυμπιακό να είναι πολύ επικίνδυνος όταν βγαίνει στην επίθεση

23:07Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Η Τότεναμ ισοφαρίζει πολύ γρήγορα με τον Κέιν να «εκτελεί» από κοντά τον Σα. Τότεναμ-Ολυμπιακός 2-2

23:06Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

23:01Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε

Όλα έτοιμα για το δεύτερο μέρος

22:55Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

22:48Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Τέλος στο πρώτο μέρος. Ο Ολυμπιακός μετά από εξαιρετική εμφάνιση προηγείται με 2-1 της Τότεναμ. Οι «ερυθρόλευκο» προηγήθηκαν με τα γκολ των Ελ Αραμπί και Σεμέδο (6΄, 19΄), αλλά στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων από το ολέθριο λάθος του Μεριά ο Ντέλε Άλι μείωσε για τους Λονδρέζους.

22:46Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Από το τραγικό λάθος του Μεριά, η μπάλα έφτασε στον Ντέλε Άλι, ο οποίος μειώνει σε 1-2 στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων

22:45Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Δύο λεπτά ο επιπλέον χρόνος στο πρώτο μέρος

22:40Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Το φάουλ του Κέιν στο 41΄ περνά λίγο άουτ. Νωρίτερα ο Σεμέδο είχε δεχθεί κίτρινη κάρτα

22:31Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Μακρινό σουτ του Μεριά στο 32΄ η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

22:30Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Μισή ώρα στο Τότεναμ Στάντιουμ και ο Ολυμπιακός προηγείται με 2-0 χάρις στα γκολ των Ελ Αραμπί και Σεμέδο

22:28Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Ντάιερ δίνει την θέση του στον Ερικσεν στο 29΄ . Πρώτη αλλαγή για τους Λονδρέζους

22:25Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Έχουμε φτάσει στο 27΄

Σηκώνεται ο Πορτογάλος και θα συνεχίσει κανονικά το ματς

22:24Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Το ματς έχει διακοπεί λόγω τραυματισμού του Σεμέδο

22:19Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Σεμέδο από πολύ κοντά σπρώχνει τη μπάλα στα δίχτυα και δίνει σημαντικό προβάδισμα στους «ερυθρόλευκους». Στο 19΄ ο Ολυμπιακός προηγείται με 2-0.

22:18Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός

22:17Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Σημαντική στιγμή για τον Ολυμπιακό στο 17΄ με τον Ποντένσε να καθυστερεί και όταν έπιασε το σουτ η μπάλα βρήκε στα πόδια αμυντικού της Τότεναμ.

22:14Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Συμπληρώθηκε το πρώτο τέταρτο στο ματς. Ο Ολυμπιακός με το γκολ του Ελ Αραμπι στο 6ο λεπτό προηγείτ6αι με 1-0 της Τότεναμ

22:13Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Τεράστια επέμβαση του Σα στο 14΄ σε γυρτσική κεφαλιά του Σον

22:12Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Η Τότεναμ έχει πάρει την πρωτοβουλία μετά το γκολ που δέχτηκε και πιέζει τον Ολυμπιακό

22:08Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Η ελληνική ομάδα επιβραβεύεται με ένα υπέροχο γκολ. Παίζει πολύ καλά από τα πρώτα λεπτά, είναι οργανωμένη στη μεσαία γραμμή και αναπτύσσεται εξαιρετικά

22:06Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Απίστευτο γκολ από τον Ελ Αραμπί. Με σουτ έξω από την περιοχή ο Μαροκινός ανοίγει το σκορ μέσα σε έξαλλους πανηγυρισμούς από τους οπαδούς του Ολυμπιακού. Τότεναμ-Ολυμπιακός 0-1

22:05Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

22:03Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Ολυμπιακός έχει μπει δυνατά στο ματς και στο 3ο λεπτό ο Γκαζανίγκα διώχνει με γροθιές το βολέ του Μασούρα

21:59Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Το ματς ξεκίνησε

21:57Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ακούγεται ο ύμνος του Champions League και σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει το μεγάλο ματς

21:35Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Δύο νίκες και μία ισοπαλία μέχρι τώρα η Τότεναμ σε 4 ματς, μόλις μία ισοπαλία μετρά ο Ολυμπιακός, αυτή της πρεμιέρας με τους Λονδρέζους στο Καραϊσκάκη (2-2).

21:34Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Ολυμπιακός θέλει ήττα των Σέρβων έτσι ώστε ακόμη και με δική του ήττα από την Τότεναμ να τα παίξει όλα για όλα για την 3η θέση την τελευταία αγωνιστική με τον Ερυθρό Αστέρα στο Καραϊσκάκη.

21:28Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Με νίκη η Τότεναμ «σφραγίζει» την πρόκριση στους «16» του Champions League άσχετα με το τι θα γίνει στο Βελιγράδι, στο άλλο ματς του γκρουπ ανάμεσα στον Ερυθρό Αστέρα και στην Μπάγερν Μονάχου

21:25Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Ζοζέ Μουρίνιο από την πλευρά του παρατάσσει τους: Γκασανίγκα, Οριέ, Αλντερβάιρελντ, Σάντσες, Ρόουζ, Ντάιερ, Γουίνκς, Άλι, Μόουρα, Σον, Κέιν.

21:24Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019

Ο Πέδρο Μαρτίνς δεν επεφύλαξε κάποια έκπληξη όσον αφορά την ενδεκάδα. Αφήνει στον πάγκο τον Βαλμπουενά και ξεκινά με 4-3-3 και τους: Σα, Ελαμπντελαουΐ, Σεμέδο, Μεριά, Τσιμίκα, Καμαρά, Γκιλιέρμε, Μπουχαλάκη, Ποντένσε, Μασούρα, Ελ Αραμπί.