INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα, ΑΕΚ-Τραμπζονσπόρ

22:56Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Καλή σας νύχτα

Το ματς τελειώνει στο ΟΑΚΑ με την ΑΕΚ να γνωρίζει βαριά εντός έδρας ήττα από την Τραμπζονσπόρ με 3-1, χάρις στο χατ τρικ του Εκούμπαν (29΄, 44΄, 70΄). Η ελληνική ομάδα είχε προηγηθεί με τον Μάρκο Λιβάγια στο 4΄. Η ρεβάνς των play offs του Europa League στις 29/08 στην έδρα των Τούρκων.

Αλλαγή για τους Τούρκους. Ο Ερντογάν παίρνει την θέση του Σορλοτ

Χάνει μεγάλη ευκαιρία ο Ζεράλδες στο 77΄. Ο Τσακίρ έσωσε την εστία του μετά το σουτ του Πορτογάλου

22:33Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Απειλεί ο Λιβάγια στο 73΄, με το σουτ που επιχειρεί να περνά λίγο άουτ

22:31Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Στο 70΄ ο Εκούμπαν κάνει το χατ τρικ και δίνει προβάδισμα τριών τερμάτων στην ομάδα της Τουρκίας. ΑΕΚ-Τραμπζονσπόρ 1-3

22:30Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

ΓΚΟΛ η Τραμπζονσπόρ

22:29Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Πλησιάζουμε στο 70ό λεπτό. Η ΑΕΚ έχει κάνει ήδη δύο αλλαγές, αλλά η εικόνα της στον αγωνιστικό χώρο παραμένει η ίδια. Οι «κιτρινόμαυροι» δεν μπορούν να αναπτυχθούν ούτε από τον άξονα, ούτε από τις πτέρυγες.

22:25Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ο Ζεράλδες στο 65΄ παίρνει την θέση του Βέρντε

Κάνει ότι θέλει η ομάδα της Τουρκίας και μέσα σε δύο λεπτά έχασε δύο ευκαιρίες με τον Σόρλοτ αρχικά και στη συνέχεια με τον Εκουμπάν

22:23Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Η αλλαγή στο 63΄

22:22Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Πρώτη αλλαγή για την Ένωση, ο Κρίστιτς παίρνει την θέση του Σιμάο

22:20Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Μία ώρα αγώνα στο ΟΑΚΑ και η Τραμπζονσπόρ εξακολουθεί να προηγείται με 2-1 της ΑΕΚ

22:16Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

22:14Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ο Λιβάγια απειλεί και πάλι στο 53΄. Το σουτ του Κροάτη εξουδετέρωσε με διπλή προσπάθεια ο Τσακίρ

22:12Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Η ΑΕΚ συνεχίζει όπως τελείωσε το πρώτο μέρος, με τους παίκτες της να κάνουν πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή και να μην μπορούν να βγουν με αξιώσεις στην επίθεση

22:11Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Απειλεί η Τραμπζονσπόρ στο 51΄ με τον Ομούρ να βγάζει κάθετη μπαλιά προς την εστία του Μπάρκα, αλλά δενβ βρέθηκε συμπαίκτης του στην πορεία

22:05Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε στο ΟΑΚΑ

22:04Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Δεν υπάρχουν αλλαγές εκατέρωθεν

Βγαίνουν οι ομάδες στον αγωνιστικό χώρο για το β΄ μέρος

21:47Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Τέλος στο πρώτο μέρος. Η Τραμπζονσπόρ με τα δύο γκολ του Εκούμπαν προηγείται 2-1 της ΑΕΚ, που είχε προηγηθεί στο 4΄ με τον Λιβάγια

21:46Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Δύο λεπτά ο επιπλέον χρόνος στο πρώτο μέρος

21:45Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ο Μπάρκας σώζει την ΑΕΚ στο 45΄ όταν απομακρύνει με τα πόδια το πλασέ του Ορλόθ

Το είχαμε επισημάνει νωρίτερα ότι η ΑΕΚ έχει σημαντικό πρόβλημα στα στημένα. Τώρα από το κόρνερ του Σόσα, ο Μπάρκας δεν βγήκε και ο Εκούμπαν με το δεύτερο προσωπικό του γκολ ανατρέπει εντελώς τα δεδομένα

21:44Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Στο 44΄ η ομάδα της Τουρκίας φέρνει τα πάνω κάτω με την καρφωτή κεφαλιά του Εκούμπαν. 2-1 μπροστά η Τραμπζονσπόρ

21:43Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

21:42Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Τρία λεπτά για το 45'

21:38Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ο Λιβάγια μετά από αρκετή ώρα έχει μία τελική προσπάθεια για την ΑΕΚ. Το σουτ του Κροάτη έξω από την περιοχή περνά άουτ στο 38΄.

21:37Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

INTIME SPORTS/ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Οι Τούρκοι πιέζουν πάρα πολύ ψηλά και δεν αφήνουν τους παίκτες της ΑΕΚ να αναπτυχθούν στη μεσαία γραμμή

21:35Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Στο 35΄ το ματς είναι στο 1-1

Πολύ επικίνδυνοι οι Τούρκοι στις στατικές φάσεις, η άμυνα της ΑΕΚ δεν λειτουργεί σωστά στα στημένα και κάπως έτσι ήρθε και το γκολ της ισοφάρισης από τον Εκούμπαν

21:29Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

ΑΕΚ-Τραμπζονσπόρ 1-1

Ο Εκούμπαν από πολύ κοντά «σκοτώνει» τον Μπάρκα, που ήταν εκτός θέσης

21:28Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ισοφαρίζει στο 29΄ η ομάδα από την Τραπεζούντα

21:27Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Η Τραμπζονσπόρ έχει πάρει τον έλεγχο του ματς μετά το 20΄, κινείται καλύτερα στη μεσαία γραμμή και πιέζει για την ισοφάριση

21:24Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Η ΑΕΚ στάθηκε τυχερή στην φάση αυτή και διατηρεί το προβάδισμα

Ο άσος της Τραμπζονσπόρ εκτέλεσε το πέναλτι στο 23΄ αλλά έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι

21:23Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Το χάνει ο Σόσα!

21:22Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Το έκανε ο Βράνιες στον Νοβάκ στο 22΄

Πέναλτι κερδίζει η Τραμπζονσπόρ

21:21Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Πέρασαν 20 λεπτά στο ΟΑΚΑ με την ΑΕΚ να προηγείται πάντα 1-0 της Τραμπζονσπόρ από το 4ο λεπτό

21:19Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Είναι πολύ επικίνδυνη στην κόντρα η τούρκικη ομάδα, αλλά προς το παρόν η άμυνα της ΑΕΚ δουλεύει σωστά

21:17Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Στο 17΄ ο Νουακέμε μπήκε από αριστερά στην περιοχή, αλλά αστόχησε

21:16Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Τρεις προσπάθειες έχει μέχρι τώρα ο Λιβάγια και μία από αυτές κατέληξε στα δίχτυα

21:15Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Πάλι απειλεί η ΑΕΚ με το Λιβάγια να πιάνει το αριστερό σουτ από το ύψος της περιοχής και να στέλνει τη μπάλα άουτ

21:14Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Δεκαπέντε λεπτά στο ΟΑΚΑ και η ΑΕΚ προηγείται από το 4ο λεπτό με το γκολ του Μάρκο Λιβάγια, με 1-0, της Τραμπζονσπόρ

21:12Πέμπτη 22 Αυγούστου 2019

Ο Ολιβέιρα μπήκε από δεξιά κι έπιασε το συρτό σουτ, αλλά αυτή την φορά ο Τσακίρ ήταν σε ετοιμότητα