INTIME SPORTS/ΤΖΑΜΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα, Ολυμπιακός-Κράσνονταρ

23:53Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς. Ο Ολυμπιακός διαλύει την Κράσνονταρ με 4-0 (Γκερέρο, Ραντζέλοβιτς δύο γκολ και Ποντένσε) και ουσιαστικά «κλειδώνει» την πρόκριση στους ομίλους του Champions League από το πρώτο ματς των play offs.

23:45Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Απίστευτος Ραντζέλοβιτς! Στο 86΄ ο νεαρός Σέρβος με σουτ γράφει το 3-0 και ουσιαστικά κλειδώνει την πρόκριση του Ολυμπιακού στους ομίλους του Champions League

23:44Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

23:37Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Στο 78΄ οι «ερυθρόλευκοι» κάνουν το 2-0 με σκόρερ τον Ραντζέλοβιτς, που είχε μπει πριν από δύο λεπτά στον αγωνιστικό χώρο. Το σουτ του Σέρβου στα δίχτυα και πλέον ο Ολυμπιακός βάζει πολλή σοβαρή υποψηφιότητα για να επιστρέψει στους ομίλους του Champions League.

23:36Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

23:34Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Ρατζέλοβιτς στην θέση του Μασούρα στο 75ο λεπτό

Άλλα 15 λεπτά απομένουν χωρίς τις καθυστερήσεις. Ο Ολυμπιακός πάντα μπροστά στο σκορ με 1-0

23:29Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Στο 70΄ ο Ποντένσε αποφεύγει τον αντίπαλό του και μέσα από την περιοχή έπιασε το σουτ με το αριστερό κι έστειλε τη μπάλα άουτ

23:28Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Τρίτη αλλαγή για την Κράσνονταρ στο 69΄. Ο Μπέργκ φεύγει από το ματς και μπαίνει ο Ιγκνατίεφ

23:27Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Μπεργκ στο 68΄ πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά αστοχεί στην κορυφαία ευκαιρία των Ρώσων στπο ματς

23:25Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Πρώτο σουτ του Ολυμπιακού στην επανάληψη. Ο Τσιμίκας με ατομική προσπάθεια έπιασε το δυνατό σουτ που δεν αιφνιδίασε τον Σαφόνοβ. Στο 66΄ αυτή η φάση

23:23Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Μπήκαμε στο 65΄, ο Ολυμπιακός προηγείται με 1-0 από το 30΄. Η Κράσνονταρ πάντως «πατάει» καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο στο δεύτερο ημίχρονο

23:19Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Έχει κερδίσει κάποια μέτρα στα τελευταία λεπτά στον αγωνιστικό χώρο η Κράσνονταρ

23:09Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Πέντε λεπτά πέρασαν στο β΄ μέρος και ο Ολυμπιακός εξακολουθεί να κυριαρχεί στο γήπεδο. Πιέζει ψηλά και δεν επιτρέπει στους Ρώσουν να αναπτυχθούν

23:04Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε

23:02Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο

22:47Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Τέλος στο πρώτο μέρος. Ο Ολυμπιακός με το γκολ του Γκερέρο στο 30΄ προηγείται 1-0 της Κράσνονταρ

Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στις καθυστερήσεις. Το σουτ του Βαλμπουεανά βρήκε σε πόδια αμυντικών κι έφυγε κόρνερ

22:45Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Τρία λεπτά ο επιπλέον χρόνος στο πρώτο μέρος

22:43Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό στο 44΄. Ο Ποντένσε ελίχθηκε ωραία έξω από την περιοχή, άδειασε τον Ραμίρες, αλλά το σουτ που επιχείρησε έφυγε λίγο άουτ

22:39Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Πέντε λεπτά για να λήξει το πρώτο μέρος

22:38Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

22:31Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Ολυμπιακός δεν ήταν απειλητικός μέχρι τώρα, είχε όμως, τον απόλυτο έλεγχο του ματς απέναντι σε μία εντελώς ακίνδυνη ομάδα

22:30Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ανοίγουν το σκορ οι «ερυθρόλευκοι» με το εξαιρετικό γκολ του Γκερέρο με καλοζυγισμένο σουτ μέσα από την περιοχή. Η μπάλα βρήκε και το δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα. Ολυμπιακός-Κράσνονταρ 1-0

Επέστρεψε ο Καμπελά στον αγωνιστικό χώρο

Επιθετικά η Κράσνονταρ είναι κυριολεκτικά ανύπαρκτη έως τώρα, δεν έχει ανησυχήσει ούτε μία φορά την εστία του Σα

22:20Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Μάλλον θα γίνει αναγκαστική αλλαγή για την Κράσνονταρ, καθώς ο Καμπελά είναι τραυματίας και το ματς έχει διακοπεί

22:17Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Το ματς στο 18΄, Ολυμπιακός-Κράσνονταρ 0-0

22:14Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Κόρνερ τελικά κάπου βρήκε η μπάλα

Νέα καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό στο 15΄ με την κεφαλιά του Μπουχαλάκη να φεύγει άουτ

22:12Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Σα στο 13΄ δεν ανησυχεί μετά το σουτ του Βάντερσον.

Το 0-0 παραμένει στο Καραϊσκάκη, χωρίς προς το παρόν κάποια μεγάλη φάση μπροστά στις δύο εστίες

22:08Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Στο ο Σαφόνοβ μπλοκάρει το μακρινό σουτ του Γκιλιέρμε

22:05Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Μετά τα πρώτα λεπτά που οι Ρώσοι μπήκαν πιο δυνατά, ο Ολυμπιακός έχει ισορροπήσει και κυκλοφορεί καλύτερα τη μπάλα

22:04Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό στο 5΄. Η παράλληλη σέντρα του Ελαμπντελαουΐ προς τον Γκερέρο κόπηκε την τελευταία στιγμή

21:38Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Το σημερινό ματς των προκριματικών του Champions League σηματοδοτεί την πρώτη φορά που θα χρησιμοποιηθεί το VAR σε ελληνικό έδαφος (σε ευρωπαϊκό αγώνα). Το VAR θα συστηθεί στους Έλληνες φιλάθλους το ερχόμενο Σαββατοκύριακο με την έναρξη της Super League 1.

21:26Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Διαιτητής της αποψινής αναμέτρησης ορίστηκε από την UEFA ο Ισπανός, Κάρλος ντελ Θέρο Γκράντε

21:24Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Ολυμπιακός δεν έχει δεχτεί ακόμη γκολ μετά από τέσσερα ματς που έδωσε στους προκριματικούς του Champions League

Η Κράσνονταρ έχει περάσει μία φορά στο παρελθόν από ελληνικό έδαφος και συγκεκριμένα το 2015 ότραν αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα

21:23Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Στο παρελθόν ο Ολυμπιακός έχει συναντηθεί τέσσερις φορές με ρωσικές ομάδες και μετρά 3 νίκες και μία ήττα

21:22Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019