LIVE: Ολυμπιακός - Μπασάκσεχιρ 2-0

Τρίτη, 13 Αυγούστου 2019 21:00
Updated:23:21
INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την προσπάθεια του Ολυμπιακού να προκριθεί στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ, απέναντι στην Μπασάκσεχιρ.

23:21Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Αντίπαλος της ομάδας του Πέδρο Μαρτίνς θα είναι η νικήτρια του ζεύγους Πόρτο-Κράσνονταρ. Οι Πορτογάλοι είχαν νικήσει 1-0 στη Ρωσία αλλά αυτή τη στιγμή, με τη ρεβάνς στο «Ντραγκάο» να βρίσκεται στο 66ο λεπτό, η Κράσνονταρ προηγείται 3-1 κι έχει σκορ πρόκρισης. Καληνύχτα.

23:19Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο Ολυμπιακός απέκλεισε με δύο νίκες την τουρκική Μπασάκσεχιρ και πήρε πανηγυρική πρόκριση για τα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ, όπου θα διεκδικήσει την πρόκριση στους ομίλους της κορυφαίας ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης.

23:16Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

ΛΗΞΗ: Ολυμπιακός - Μπασάκσεχιρ 2-0. Στα πλέι οφ οι «ερυθρόλευκοι».

23:15Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:14Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

89΄ Ο Κούτρης στη θέση του Γκιγέρμε.

Ο Άγιαξ προηγείται 2-1 του ΠΑΟΚ με γκολ του Ταλιαφίκο στο 79΄.

23:12Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο Γκιγέρμε αντιμετωπίζει πρόβλημα και θα δώσει τη θέση του στον Κούτρη.

23:11Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Τελευταία λεπτά στο παιχνίδι.

23:08Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Απογοητευμένοι οι Τούρκοι, η πρόκριση έχει γείρει ολοφάνερα προς τον Ολυμπιακό.

23:06Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

81΄ Ο Καμαρά στη θέση του Βαλμπουενά.

23:03Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

78΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 2-0 με τον Βαλμπουενά.

23:02Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

77΄ ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό, από τον Βιέιρα στον Ραντζέλοβιτς.

23:01Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Στο 44% - 56% για τους Τούρκους η κατοχή μπάλας.

23:00Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

75΄ Αλλαγή για την Μπασακσεχίρ. Ο Γκουλμπραντσέν στη θέση του Κριβέλι.

22:59Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

74΄ Φάση για την Μπασακσεχίρ. Ο Μπα μπήκε στην περιοχή ύστερα από πάσα του Αρντά, έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

22:55Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

70΄ Κίτρινη στον Ομάρ.

22:54Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ραντζέλοβιτς στη θέση του Ποντένσε.

22:53Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

22:52Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

66΄ Σουτ του Καϊσάρα, απέκρουσε σε κόρνερ ο Σα.

22:50Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

63΄ Ο Σα έβγαλε στην αριστερή γωνία του το σουτ του Βίστσα.

22:49Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο Σεμέδο είχε σκοράρει και στο 4-0 με την Πλζεν.

22:47Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

62΄ Κίτρινη στον Κλισί.

22:45Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

59΄ Αλλαγή για την Μπασακσεχίρ. Ο Μπα στη θέση του Αταμά.

22:44Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

59΄ Κίτρινη στον Σεμέδο για φάουλ στον Ελία.

22:43Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

22:41Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Σκόρερ ο Σεμέδο. Ο Γκερέρο έπιασε κεφαλιά σε φάουλ του Βαλμπουενά, ο Γκιουνόκ απόκρουσε και ο Πορτογάλος στόπερ έγραψε το 1-0 με προβολή.

22:40Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

55΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 1-0 ο Ολυμπιακός.

22:39Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

54΄ Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά έδωσε στον Ποντένσε που σούταρε, αλλά η μπάλα κόντραρε στα σώματα.

22:35Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

49΄ Ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Ο Μασούρας γύρισε, ο Ποντένσε άφησε και ο Βαλμπουενά σούταρε, με την μπάλα να καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

INTIME SPORTS/ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
22:34Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Και πάλι δυνατό ξεκίνημα από τον Ολυμπιακό, που ψάχνει το γκολ.

Η Κράσνονταρ 3-0 την Πόρτο στο 34ο λεπτό!

22:32Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Οι Τούρκοι έχουν κάνει αλλαγή, με τον Αρντά Τουράν στη θέση του Ρομπίνιο.

22:31Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

46΄ Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ποντένσε σέντραρε από δεξιά, ο Γκερέρο έκανε γυριστό σουτ και ο Γκιουνόκ μπλόκαρε.

22:30Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ξεκίνησε το β΄ ημίχρονο.

22:15Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο Άγιαξ ισοφάρισε στο 43΄ με πέναλτι του Τάντιτς, το δεύτερο σε ένα ημίχρονο για τους Ολλανδούς.

22:14Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ολυμπιακός-Μπασακσεχίρ 0-0.

22:13Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Μόλις στο 13ο λεπτό, η Κράσνονταρ προηγείται 2-0 της Πόρτο στο «Ντραγκάο» κι έχει σκορ πρόκρισης!

22:12Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Eurokinissi Sports/ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

42΄ Ο Ολυμπιακός απείλησε με σουτ του Μασούρα στην κίνηση, ύστερα από κόρνερ του Βαλμπουενά, με την μπάλα να περνά λίγο άουτ.

22:09Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Εν τω μεταξύ, στο Άμστερνταμ ο Πασχαλάκης απέκρουσε πέναλτι του Τάντιτς!

22:06Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Η πρώτη κίτρινη του αγώνα είναι για τον Αζουμπούικε. Για φάουλ στον Ποντένσε.

22:04Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

35΄ Απίθανη απόκρουση του Σα, κράτησε το «μηδέν». Ο Βίστσα γύρισε στο ύψος της μικρής περιοχής, ο Ρομπίνιο πλάσαρε και ο Πορτογάλος κίπερ έκανε απίστευτη απόκρουση.

22:00Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

31΄ Φάουλ του Βαλμπουενά, ο Γκερέρο πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα έφυγε πάνω από τρο δοκάρι του Γκιουνόκ.

Εν τω μεταξύ, η αλλαγή προπονητή στον ΑΠΟΕΛ έφερε τεράστια πρόκριση στα πλέι οφ, εις βάρος της Καραμπάχ. Οι πρωταθλητές Κύπρου, που είχαν χάσει 1-2 στην έδρα τους, νίκησαν απόψε στο Μπακού με 2-0 την Καραμπάχ και περιμένουν το νικητή της σειράς ΠΑΟΚ-Άγιαξ.

21:56Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

21:55Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο ΠΑΟΚ άνοιξε το σκορ απέναντι στον Άγιαξ με τον Μπίσεσβαρ, στο 24ο λεπτό.

21:50Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

21΄ Ο Ομάρ γύρισε στο ύψος του πέναλτι, ο Βαλμπουενά σούταρε αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά.

21:48Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

18΄ Δύο συνεχόμενα κόρνερ, πέρασαν χωρίς όφελος για τον Ολυμπιακό.

21:46Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

16΄ Κι άλλη ευκαιρία για τους Τούρκους. Στη σέντρα του Καϊσάρα ο Κριβελί έκανε τακουνάκι, αλλά ο Σα απέκρουσε έξοχα.

21:40Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

10΄ Ευκαιρία για την Μπασάκ: ο Βίστσα έφυγε στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού αλλά απέκρουσε ο Σα και στη συνέχεια ο Κριβέλι αστόχησε με κεφαλιά.

21:39Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

21:37Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Η Μπασάκ απάντησε με σουτ του Ρομπίνιο εκτός περιοχής, που έστειλε την μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Σα.

21:36Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Ο Βραζιλιάνος άσος του Ολυμπιακού είχε δοκάρι και εναντίον της Πλζεν στο Φάληρο, στον προηγούμενο γύρο.

21:34Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Το είχε ο Γκιγέρμε με βολίδα έξω από την περιοχή, που έστειλε την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Γκιουνόκ. ύστερα από λάθος του τερματοφύλακα της Μπασάκ σε πίεση του Γκερέρο.

21:32Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

4΄ ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός.

21:31Τρίτη 13 Αυγούστου 2019

Από το πρώτο λεπτό ο Ολυμπιακός ξεκίνησε με πίεση από πολύ ψηλά και γρήγορο παιχνίδι.

21:29Τρίτη 13 Αυγούστου 2019