LIVE: Μπασακσεχίρ-Ολυμπιακός

Τετάρτη, 07 Αυγούστου 2019 20:12
Updated:22:39
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό το πρώτο ματς του Γ΄ προκριματικού γύρου του Champions League, Μπασακσεχίρ-Ολυμπιακός

22:39Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς. Ο Ολυμπιακός με το γκολ του Μασούρα στο 53΄ νικά την Μπασακσεχίρ στην Πόλη με 1-0 και μπαίνει σε «θέση οδηγού» για την πρόκριση στα play offs του Champions League. Στις καθυστερήσεις ο Σα απόκρουσε το πέναλτι του Βίτσκα κι εξελίχθηκε σε μεγάλο πρωταγωνιστή των Πειραιωτών.

22:36Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Κρατάει το 1-0 ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού

Ο Πορτογάλος πέφτει στην αριστερή του γωνία και διώχνει το πλασέ του Βίτσκα

Αποκρούει ο Σα

22:35Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Η μπάλα βρήκε στο χέρι του Μπρούνο στην περιοχή και οι Τούρκοι έχουν την ευκαιρία να ισοφαρίσουν

22:34Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Πέναλτι για την Μπασακσεχίρ στις καθυστερήσεις

Πέντε λεπτά ο επιπλέον χρόνος στον αγώνα

22:32Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Γκερέρο στο 89΄ δίνει την θέση του στον Ελ Αραμπί

22:27Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο σκόρερ του Ολυμπιακού, Μασούρας, παραχωρεί την θέση του στον Μπρούνο στο 83΄.

22:26Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Μπα στο 81΄ παίρνει την θέση του Κριβελί

22:24Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Τα πράγματα γίνονται ακόμη πιο απλά για τον Ολυμπιακό

Αποβάλλεται ο Καχβετσί στο 80΄. Δεύτερη κίτρινη κάρτα βλέπει ο μέσος της της Μπασακσεχίρ για επικίνδυνο παίξιμο πάνω στον Καμαρά.

22:23Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Το φάουλ του Καχβετσί στο 77΄ στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ

22:21Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Λιγότερο από 15 λεπτά για να εκπνεύσει το 90λεπτο, με τον Ολυμπιακό να κρατά άνετα το υπέρ του 1-0.

22:20Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Κίτρινη στον Βιεϊρά στο 76΄

22:19Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

22:16Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Πρώτη κίνηση για τον Ολυμπιακό στο 73΄. Ο Καμαρά παίρνει την θέση του Βαλμπουενά

22:14Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Σα κάνει φανταστική επέμβαση στο 71΄ σε σουτ του Βίτσκα

22:13Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Δεύτερη αλλαγή για τους Τούρκους στο 69΄. Ο Γκουλμπράτσεν δίνει την θέση του στον Ελία

22:11Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Στο 67΄ ο αγώνας, από το 53΄ ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Μπασακσεχίρ με το γκολ του Μασούρα με κεφαλιά.

22:07Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Αζουμπούικε παίρνει την θέση του Τεκντεμίρ στο 63'.

22:05Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Γκιονούκ στο 61΄ μπλοκάρει το σουτ του Ποντένσε.

22:03Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

21:59Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Έχει ανεβάσει πολύ την απόδοσή του ο Ποντένσε στο δεύτερο μέρος, όπως και ο Βαλμπουενά

21:57Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Μπασακσεχίρ-Ολυμπιακός 0-1

Πλέον, ο Ολυμπιακός βάζει τις βάσεις για την πρόκρισή του στα play offs του Champions League

Από την εξαιρετική σέντρα του Βαλμπουενά, ο Μασούρας με κεφαλιά «έγραψε» το 1-0.

21:56Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός στο 53΄.

21:54Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Πρώτο σουτ στο δεύτερο ημίχρονο, για τον Ολυμπιακό με τον Ποντένσε στο 51΄, που όμως, δεν αιφνιδιάζει τον Γκιονούκ.

21:53Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

INTIME SPORTS/INTIMEsports
21:49Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Σέντρα στο β΄ μέρος

21:48Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Χωρίς αλλαγές οι δύο αντίπαλοι

Οι παίκτες των ομάδων βγαίνουν σιγά-σιγά στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος

21:23Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Το σουτ πάνω στην κίνηση του Γκιλιέρμε, μετά το φάουλ του Βαλμπουενά στο 38΄, έφυγε άουτ

21:21Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Καλή στιγμή για τους Τούρκους με την κεφαλιά του Κλιβεσί στο 37΄, που έφυγε άουτ

21:20Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Κίτρινη κάρτα στον Τσιμίκα στο 36΄.

21:16Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Τέταρτη κίτρινη κάρτα σε παίκτη της Μπασακσεχίρ, αυτή την φορά τη βλέπει η Κλισί στο 32΄.

21:14Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Μισή ώρα αγώνα στο «Φατίχ Τερίμ», το ματς πάντα στο 0-0.

21:07Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ο Σα μπλοκάρει το βολέ του Βίτσκα μέσα από την περιοχή στο 22΄.

Πολύ κοντά στο γκολ πο Ολυμπιακός στο 22΄ με την κεφαλιά του Γκερέρο να διώχνουν την τελευταία στιγμή οι αμυντικοί πριν περάσει η μπάλα τη γραμμή

21:06Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Τρίτη κίτρινη κάρτα για τους γηπεδούχους, αυτή την φορά Καβεσί

Eurokinissi Sports/LATO KLODIAN
21:04Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Πέρασαν 20 λεπτά στον αγώνα και το 0-0 παραμένει. Οι Τούρκοι έχουν πάρει την πρωτοβουλία τα τελευταία 5 λεπτά

21:01Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Στα τελευταία λεπτά οι «ερυθρόλευκοι» δεν μπορούν να κρατήσουν την μπάλα με αποτέλεσμα να έχουν ανέβει οι γηπεδούχοι

Απειλεί ξανά η Μπασακσεχίρ με τον Γκετζού στο 16΄.  Το σουτ που επιχείρησε μέσα από την περιοχή δεν αιφνιδίασε τον Σα

20:59Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους στο 14΄, από το λάθος του Σα ο Ρομπίνιο απέτυχε να σκοράρει

20:57Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Ελέγχει απόλυτα το ματς ο Ολυμπιακός, αλλά προς το παρόν δεν μπορεί να βγάλει φάσεις στα καρέ των Τούρκων

20:55Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Το σουτ του Γκιλιέρμε στο 11΄ μπλοκάρει εύκολα ο Γκιονούκ

20:54Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019

Στο 10΄ ο αγώνας, πάντα στο 0-0. Ο Ολυμπιακός έχει αρχίσει να κυριαρχεί στο κέντρο και προσπαθεί από δεξιά κυρίως με τους Ποντένσε και Ελαμπντελαουΐ

20:52Τετάρτη 07 Αυγούστου 2019