LIVE: ΠΑΟΚ-Άγιαξ

Τρίτη, 06 Αυγούστου 2019 19:00
Updated:21:53
INTIME SPORTS/ΤΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα, ΠΑΟΚ-Άγιαξ, για τον Γ΄ προκριματικό γύρο του Champions League

21:41Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Νέα φάση για τον Άγιαξ στο 80΄, με τον Χούντελααρ να βρίσκεται σε εξαιρετική θέση, αλλά ο Πασχαλάκης έκανε μεγάλη επέμβαση

21:40Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ στο 79΄ με τον Ζαμπά να παραχωρεί την θέση του στον Στοχ

21:28Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Ο ΠΑΟΚ δεν είναι καλός στο δεύτερο μέρος, οι περισσότεροι παίκτες του δείχνουν να μην έχουν δυνάμεις

21:25Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Στο 65΄ ο Πέλκας θα αφήσει την θέση του στον Λημνιό

Αλλαγές θα κάνουν οι δύο ομάδες

21:23Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πλησιάζουμε στο 65΄ και το μαστς είναι στο 2-2.

21:19Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πάλι τυχεροί οι φιλοξενούμενοι. Από το γύρισμα του Φαν ντε Μπέεκ, ο Βαρέλα προσπάθησε να απομακρύνει, η μπάλα βρήκε στα πόδια του Χούντελααρ και κατέληξε στα δίχτυα του Πασχαλάκη για να γίνει με αυτό τον τρόπο το 2-2.

21:17Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

ΓΚΟΛ ο Άγιαξ, στο 57΄.

Ο Άγιαξ πάντως έχει μπει πολύ δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και ψάχνει την ισοφάριση

21:16Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πέρασαν 55 λεπτά στο ματς με τον ΠΑΟΚ να προηγείται πάντα με 2-1

21:12Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πάνω κάτω παίζετε η μπάλα στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους

21:11Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Μεγάλη ευκαιρία για τον Άγιαξ στο 50΄. Ο Ζίγιες, όμως, αστοχεί μετά από εξαιρετική θέση

20:49Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Τέλος στο πρώτο μέρος. Ο ΠΑΟΚ με μεγάλη ανατροπή προηγείται με 2-1 του Άγιαξ, χάρις στα γκολ των Άκπομ και Λέο Μάτος. Οι Ολλανδοί είχαν προηγηθεί στο 10΄ με τον Ζίγιες.

20:45Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Τρία λεπτά ο επιπλέον χρόνος στο πρώτο 45λεπτο

20:43Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Νέα τεράστια ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ στο 43΄. Από την εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Ζαμπά, η μπάλα έφτασε στον Πέλκα, ο οποίος από πολύ κοντά αστόχησε απελπιστικά.

20:41Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Τεράστια ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ στο 40΄. Από την κάθεση πάσα του Ζαμπά, ο Άκπομ δεν πρόλαβε για λίγο να κάνει την προβολή

20:39Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Απίστευτη ανατροπή στον αγώνα. Από το φάουλ του Μπίσεσβαρ ο Λέο Μάτος σηκώθηκε πιο ψηλά και με δυνατή κεφαλιά δίνει προβάδισμα στην ελληνική ομάδα με 2-1.

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ στο 39΄.

20:37Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς, την βλέπει ο Μασραουΐ στο 37΄.

20:36Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Συμπληρώθηκαν 35 λεπτά στην Τούμπα. Ο ΠΑΟΚ εδώ και λίγη ώρα έχει ισοφαρίσει τον Άγιαξ (1-1).

20:33Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Πρώτη αναγκαστική αλλαγή για τον Άγιαξ στο 33΄. Ο Ντόλμπεργκ παραχωρεί την θέση του στον Χούντελααρ

20:32Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Από την εξαιρετική αντεπίθεση που έκαναν οι «ασπρόμαυροι», ο Μπίσεσβαρ έδωσε αριστερά στον Γιαννούλη, εκείνος γύρισε εξαιρετικά στον Άκπομ, ο οποίος με σουτ στην κίνηση έγραψε το 1-1.

20:31Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ στο 32΄

20:30Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Άρχισε και πάλι το ματς ενώ συμπληρώνονται σε λίγο 30 λεπτά

20:28Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Διακοπή στο ματς διότι ένας παίκτης του Άγιαξ βρίσκεται πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο

20:25Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Στο 25΄ το ματς. ΠΑΟΚ-Άγιαξ 0-1 από το γκολ του Ζίγιες στο 10΄.

20:20Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

20:19Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Μεγάλη επέμβαση του Πασχαλάκη στο 18΄, μετά το σουτ του Ζίγιες και την αλλαγή πορείας της μπάλας από την κόντρα που έβαλε ο Βαρέλα

20:18Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Εκτελεί ο Γιαννούλης και στέλνει τη μπάλα άουτ.

20:17Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον ΠΑΟΚ κέρδισε ο Μάτος στο 17΄.

20:15Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Στο 15΄ ο αγώνας, με τον Άγιαξ να προηγείται 1-0 από το γκολ-φάουλ του Ζίγιες στο 10΄.

Ο Λέο Ζαμπά μπήκε με μέτωπο προς την εστία του Άγιαξ, αλλά κόπηκε από τον Φέλτμαν

20:12Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Η UEFA χρέωσε το γκολ στον Ζίγιες

Ο Μπίσεσβαρ πιάνει το σουτ στο 12΄, που μπλοκάρει ο Ονάνα

20:11Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Ο Ζίγιες εκτέλεσε απευθείας το φάουλ και ο Γιαννούλης βρήκε λίγο τη μπάλα με το κεφάλι, τόσο ώστε να την στείλει στα δίχτυα του Πασχαλάκη στο 10ο λεπτό

20:10Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

ΓΚΟΛ ο Άγιαξ στο 10΄.

20:09Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Φάουλ σε επικίνδυνο σημείο για τον Άγιαξ στο 9΄.

20:08Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Προς το παρόν οι παίκτες του ΠΑΟΚ δεν μπορούν να κρατήσουν αρκετή ώρα τη μπάλα στα πόδια τους.

Εδώ και μερικά λεπτά ο Άγιαξ έχει κερδίσει κάποια μέτρα στο γήπεδο και βγαίνει κυρίως από την αριστερή πτέρυγα, χωρίς να είναι απειλητικός έως τώρα.

20:05Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 5 λεπτά του ματς, πάντα στο 0-0 το ματς

20:02Τρίτη 06 Αυγούστου 2019

Από τα [[πρώτα λεπτά είναι εμφανής ο σκοπός του ΠΑΟΚ στο ματς. Πίεση πολύ ψηλά, με στόχο να μην μπορέσουν οι Ολλανδοί να κάνουν το παιχνίδι τους

20:00Τρίτη 06 Αυγούστου 2019