LIVE: Ολυμπιακός - ΑΕΚ 4-1

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 21:00
Updated:21:29
Eurokinissi Sports/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι της 21ης αγωνιστικής στη Σούπερ Λίγκα ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ, στο «Γ. Καραϊσκάκης».

21:29Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21:28Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Στο +8 η διαφορά του Ολυμπιακού με την Ένωση, ουσιαστικά κλείδωσαν τη δεύτερη θέση οι «ερυθρόλευκοι». Καληνύχτα σας.

ΛΗΞΗ: Ολυμπιακός - ΑΕΚ 4-1.

21:26Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:23Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

89΄ Κίτρινη στον Γκιγιέρμε.

21:22Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Θρίαμβος του Ολυμπιακού, σε μια απίθανη ανατροπή. Η κάθετη βγήκε για τον άσο του Ολυμπιακού, που έφυγε κάτω από τη σέντρα, πέρασε και τον Μπάρκα και έγραψε το 4-1 σε αποθέωση.

87΄ ΓΚΟΛ 4-1 ο Φορτούνης.

21:20Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ολική ανατροπή.

21:19Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Ποντένσε κατέβασε την μπάλα σε μακρινό γέμισμα, απέφυγε δύο αντίπαλους και γύρισε στον Χασάν, με τον Αιγύπτιο να «εκτελεί» για το 3-1.

21:18Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

83΄ ΓΚΟΛ 3-1 ο Χασάν.

21:17Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

82΄ Νέο σουτ του Φορτούνη εκτός περιοχής, από πάσα του Ποντένσε, άουτ.

21:15Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

21:13Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

78΄ Ο Γαλανόπουλος στη θέση του Άλεφ.

21:08Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Εξαιρετικό αριστερό σουτ του διεθνή μεσοεπιθετικού από το ύψος της περιοχής μετά το λάθος του Σιμόες. Υπέροχο τέρμα.

21:07Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

72΄ ΓΚΟΛ 2-1, ανατροπή ο Ολυμπιακός με τον Φορτούνη.

21:05Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

71΄ Κίτρινη στον Καμαρά.

70΄ Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Κόρνερ του Φορτούνη, κεφαλιά του Μεριά και η μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι.

21:04Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

69΄ Για χέρι του Τσόσιτς φωνάζουν οι παίκτες του Ολυμπιακού. Μετά την κεφαλιά του Χασάν η μπάλα βρήκε στον αμυντικό της ΑΕΚ.

21:03Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

68΄ Ο διεθνής μεσοεπιθετικός φεύγει πολύ στενοχωρημένος. Στη θέση του ο Ισπανός φορ.

Eurokinissi Sports/ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
21:02Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Λάζαρος δεν θα μπορέσει να συνεχίσει. Θα μπει ο Γκερέρο.

21:00Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

66΄ Στο έδαφος ο Χριστοδουλόπουλος, δείχνει να υποφέρει.

20:59Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

65΄ Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Χασάν. Ο Φορτούνης βρήκε με ωραία σέντρα τον Αιγύπτιο από δεξιά, αλλά εκείνος έβαλε άσχημα το κεφάλι και η μπάλα αντί να πάει προς την εστία έφυγε πλάγια.

20:58Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

64΄ Σουτ του Μάνταλου έξω από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα άουτ.

20:57Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Η ΑΕΚ είχε βρεθεί σε πίεση για ένα δεκάλεπτο, αλλά κρατά πάλι το ρυθμό.

20:56Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Έπεσε λίγο ο ρυθμός μετά το γκολ του Ολυμπιακού.

20:52Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

58΄ Ο ίδιος εκτέλεσε το φάουλ που είχε κερδίσει ο Μάνταλος από τον Σισέ, μάζεψε ο Σα.

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

57΄ Ο Μπακασέτας στο παιχνίδι, αντί του Κλωναρίδη.

20:46Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Η διαφορά με τον Τοροσίδη στα δεξιά της άμυνας φάνηκε άμεσα στην επιθετική ανάπτυξη του Ολυμπιακού. Μέσα σε τρία λεπτά ο διεθνής «ερυθρόλευκος» πέρασε ισάριθμες σέντρες!

20:45Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Βολέ του Καμαρά έξω από την περιοχή σε φάση διαρκείας, έπεσε ο Μπάρκας αλλά δεν κατόρθωσε να βγάλει την μπάλα.

Τρίτο γκολ στη σεζόν για τον Καμαρά.

20:44Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

50΄ ΓΚΟΛ 1-1 ο Καμαρά.

20:43Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

48΄ Αντεπίθεση της ΑΕΚ με τον Πόνσε, που δεν ολοκληρώθηκε.

20:41Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Τοροσίδης θα παίξει δεξιά στην άμυνα, με τον Μεριά να γυρίζει στα στόπερ πλάι στον Σισέ.

20:40Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό με Χριστοδουλόπουλο και Τοροσίδη στις θέσεις των Ντίας και Βούκοβιτς.

Έναρξη β΄ ημιχρόνου.

20:24Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ολυμπιακός - ΑΕΚ 0-1.

20:23Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Σα  έπαιξε με τη φωτιά προσπαθώντας να ντριμπλάρει τον Πόνσε, που του πήρε την μπάλα αλλά έφυγε πλάγια!!!! Τρικυμία στον Ολυμπιακό.

20:22Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

20:17Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Και ο Τοροσίδης κάνει προθέρμανση.

20:16Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

40΄ Κίτρινη στον Οικονόμου για φάουλ στον Χασάν.

20:13Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος κάνει προθέρμανση.

20:02Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

26΄ Νέα απόκρουση του Σα (σε κόρνερ), πάλι σε σουτ του Μάνταλου από σέντρα του Λιβάια!!

20:01Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

25΄ Ο Σα γλιτώνει τον Ολυμπιακό από το 0-2! Ο Άλεφ εκτέλεσε γρήγορα το φάουλ, η άμυνα των γηπεδούχων «κοιμήθηκε», ο Μάνταλος βγήκε απέναντι στον Πορτογάλο, αλλά ο Σα τον νίκησε.

20:00Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Προβλήματα και στην άμυνα της ΑΕΚ.

19:59Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

23΄ Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Χασάν έκλεψε την μπάλα από τον Τσόσιτς, μπήκε από δεξιά και πάσαρε στον Φορτούνη αλλά η μπαλιά του ήταν λίγο πιο πίσω, με αποτέλεσμα η προσπάθεια του διεθνή μεσοεπιθετικού να καταλήξει πάνω από το δοκάρι!

19:54Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

18΄ Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης σέντραρε από δεξιά και ο Ντίας ανενόχλητος, στην άστοχη έξοδο του Μπάρκα, έστειλε την μπάλα άουτ με κεφαλιά!

19:51Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Οι παίκτες του Χιμένεθ ελέγχουν άνετα έως τώρα το ρυθμό.

19:49Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Η ΑΕΚ κρατά μέχρι τώρα εύκολα μακριά από την περιοχή του Μπάρκα τους κινδύνους.

Eurokinissi Sports/ΜΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19:43Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Σοκαριστική εκκίνηση για τους γηπεδούχους, που απλά στη φάση του γκολ επιβεβαίωσαν ότι η άμυνά τους είναι «τρύπια».

19:41Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Ο Βούκοβιτς έκανε αβίαστο λάθος βρίσκοντας τον Κλωναρίδη, εκείνος προχώρησε και σέντραρε από δεξιά, ο Σα ολοκλήρωσε την καταστροφική αμυντική αντίδραση της ομάδας του σε μια εύκολη φάση χάνοντας την μπάλα και ο Πόνσε σημείωσε άνετα το 14ο φετινό γκολ του στο πρωτάθλημα.

19:39Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

3΄ ΓΚΟΛ 0-1 ο Πόνσε.

19:36Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019