LIVE: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 2-0

Δευτέρα, 29 Οκτωβρίου 2018 22:00
Updated:23:24
INTIME SPORTS/INTIMEsports

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι της 8ης αγωνιστικής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στον Παναθηναϊκό.

23:24Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Καλή σας νύχτα

Τέλος στο ματς: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 2-0.

Σκόρερ οι Πρίγιοβιτς (52΄) και Λημνιός (76΄). Πρώτη ήττα του Παναθηναϊκού στο πρωτάθλημα, ενώ ο ΠΑΟΚ έκανε το 8Χ8 και με τον Ατρόμητο είναι οι δύο αήττητες ομάδες στη Super League.

23:21Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Παίζονται οι καθυστερήσεις

23:16Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

23:12Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Στο 82΄ η τρίτη αλλαγή του ΠΑΟΚ

23:11Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο Λέο Ζαμπά, που με δύο ασίστ έδωσε την ευκαιρία σε Πρίγιοβιτς και Λημνιό να σκοράρουν, παραχωρεί την θέση του στον Ουάρντα.

23:08Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο Καμπετσής δίνει την θέση του στο Μουνιέ, ενώ ο Κάτσε παίρνει την θέση του Δώνη. Κλείνει τις αλλαγές του ο Δώνης

23:07Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 2-0

23:06Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Και πάλι η ασίστ από τον Λέο Ζαμπά

Ούτε πέντε δευτερόλεπτα δεν είχε μπει στο ματς ο Λημνιός και από κοντά πλασάρει τον Διούδη για το 2-0.

22:55Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο ΠΑΟΚ προηγείται πάντα με 1-0 του Παναθηναϊκού με το γκολ του Πρίγιοβιτς στο 52΄.

Μπλοκάρει ο Δασκαλάκης το σουτ του Μπουζούκη στο 65΄.

22:54Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο Χατζηγιοβάνης έδωσε την θέση του στον Χατζηθεοδωρίδη στο 63΄.

22:49Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Κεφαλιά του Μάτος μετά από κόρνερ η μπάλα... βασανιστικά πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Διούδη στο 59΄.

22:47Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Νέα καλή στιγμή γισ τον ΠΑΟΚ με τον Ελ Καντουρί να αστοχεί μέσα από την περιοχή, από ωραία προσπάθεια του Μάτος.

22:44Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό στο 54΄. Ο Μπουζούκης με ωραίο σουτ στέλνει τη μπάλα ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Πασχαλάκη

22:43Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ στο 53΄ με τον Πέλκα να παραχωρεί την θέση του στον Ελ Καντουρί.

22:42Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Θα μπορούσε να πει κανείς ότι το γκολ του ΠΑΟΚ ήρθε απολύτως φυσιολογικά με βάση την εικόνα του αγώνα στο δεύτερο ημίχρονο. Οι γηπεδούχοι μπήκαν από την αρχή δυνατά, έχαναν τη μία ευκαιρία πίσω από την άλλη και δικαιώθηκαν

22:41Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 1-0

Ποιος άλλος; ο Πρίγιοβιτς σε κενή εστία γράφει το 1-0 μέσα σε αποθέωση. Η ασίστ από τον Ζαμπά

ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ στο 52΄

22:39Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Αναμφισβήτητα ο γκολκίπερ του Παναθηναϊκού είναι έως τώρα ο μεγάλος πρωταγωνιστής του Παναθηναϊκού, αλλά και του αγώνα γενικότερα

22:17Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Μεγάλη ευκαιρία με τον Πρίγιοβιτς στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους. Και πάλι ο Πρίγιοβιτς με κεφαλιά απείλησε, αλλά η μπάλα έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

22:14Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Τρία λεπτά ο επιπλέον χρόνος

22:12Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Σκοράρει ο Μάτος στο 43΄ αλλά ούτε αυτό το γκολ θα μετρήσει, καθώς ο Βραζιλιάνος ήταν οφσάιντ

Το 0-0 παραμένει, αλλά ο ΠΑΟΚ πιέζει πολύ το τελευταίο πεντάλεπτο

Σωστά δεν μέτρησε το γκολ, καθώς ο Βέρνμπλουμ που είχε την τελευταία επαφή με τη μπάλα μετά την κεφαλιά του Κρέσπο ήταν σε θέση οφσάιντ.

22:00Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο ΠΑΟΚ πετυχαίνει γκολ με τον Κρέσπο, αλλά ακυρώνεται

Απίστευτη επέμβαση του Διούδη σε κεφαλιά του Πρίγιοβιτς στο 30΄.

21:54Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Αμυντικά ο Παναθηναϊκός στέκεται πάρα πολύ καλά, αλλά επιθετικά είναι... άφαντος, εκτός από την φάση του 6ου λεπτού

21:51Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Η φάση αυτή στο 22΄.

Μετά από αρκετή ώρα ο Βέρνμπλουμ πιάνει το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή και στέλνει τη μπάλα άουτ

21:50Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Πολλά λάθη και από τις δύο ομάδες, υπάρχει νευρικότητα στις μεταβιβάσεις και τουλάχιστον προς το παρόν δεν παίζεται καλό ποδόσφαιρο

21:49Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Μετά από 20 λεπτά δεν έχει αλλάξει κάτι στο ματς και το 0-0 παραμένει

INTIME SPORTS/ΤΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21:43Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Το σουτ του Κάνιας στο 14΄ περνά κόρνερ μετά από παρέμβαση του Κουρμπέλη

21:41Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Οι «πράσινοι» πιέζουν πολύ ψηλά και προς το παρόν αυτή η πίεση δεν έχει επιτρέψει στους γηπεδούχους να κάνουν το παιχνίδι τους

21:40Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός έχουν από μία ευκαιρία, οι γηπεδούχοι με το σουτ του Βιεϊρίνια στο 2΄ και οι «πράσινοι» με το τετ-α-τετ του Μακέντα στο 6΄.

Συμπληρώθηκαν 10 λεπτά στην Τούμπα με το 0-0 να παραμένει

21:36Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Ο Μακέντα βγαίνει απέναντι από τον Πασχαλάκη, αλλά δεν πρόλαβε να πλασάρει γιατί έπεσε στο έδαφος

Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Παναθηναϊκός στο 6΄.

21:31Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018

Πρώτη καλή στιγμή στο ντέρμπι

Μπαίνει δυνατά ο ΠΑΟΚ και μόλις στο 2΄ πλησιάζει κοντά στο γκολ με το σουτ του Βιεϊρίνια να περνά άουτ.

21:29Δευτέρα 29 Οκτωβρίου 2018