LIVE: Ντουντελάνζ - Ολυμπιακός 0-2

Πέμπτη, 25 Οκτωβρίου 2018 19:00
Updated:21:48
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα του Ολυμπιακού με τη Ντουντελάνζ στο Λουξεμβούργο, για την 3η αγωνιστική των ομίλων στο Europa League.

21:48Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Ο Ολυμπιακός επέστρεψε στις επιτυχίες ύστερα από τρεις ήττες και μια ισοπαλία στα τελευταία τέσσερα παιχνίδια του (ΠΑΟΚ, Μίλαν, ΑΕΚ, ΟΦΗ), νίκησε με 2-0 τη Ντουντελάνζ στο Λουξεμβούργο και ξαναμπήκε στο παιχνίδι της πρόκρισης στην επόμενη φάση του Europa League. Καληνύχτα σας.

ΛΗΞΗ: Ντουντελάνζ - Ολυμπιακός 0-2.

21:46Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:41Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Την ίδια ώρα, η Μίλαν έχει μειώσει σε 1-2 απέναντι στην Μπέτις, με σκόρερ τον Κουτρόνε στο 83΄.

21:38Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Σε αντεπίθεση του Ολυμπιακού ο Νάτχο δεν έκανε καλή πάσα αλλά ο Πρεμπέ λάθεψε, ο Ποντένσε πήρε την μπάλα και βρήκε τον Φορτούνη που πλάσαρε, με την μπάλα να κατευθύνεται προς την εστία και τον Γιορντάνοφ να τη στέλνει στα δίχτυα. Ενδεχομένως αυτογκόλ του παίκτη της Ντουντελάνζ.

21:35Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

81΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 0-2 ο Φορτούνης.

21:32Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

78΄ Ο Νάτχο στη θέση του Ναουέλ.

76΄ ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό. Σε εξαιρετική επίθεση ο Ποντένσε έκοψε την μπάλα από αριστερά στον Χριστοδουλόπουλο, που σούταρε στην κίνηση από τα 5 μέτρα στο οριζόντιο δοκάρι, κι ενώ είχε βρει την μπάλα ο Μπονεφουά!!!!

21:29Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

21:28Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

74΄ Ο Κένια στη θέση του Ελ Χριτί.

72΄ Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρο.

21:24Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

69΄ Βγάζει και το σουτ του Ποντένσε ο Μπονεφουά!!!

21:23Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

69΄ Ο Ομάρ στη θέση του Τοροσίδη.

68΄ Μεγάλη ευκαιρία, με τον Μπονεφουά να αποκρούει το σουτ του Κούτρη.

21:22Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

21:21Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Ο Φορτούνης εκτέλεσε κόρνερ από αριστερά, ο διεθνής αμυντικός με εξαιρετική όπως πάντα τοποθέτηση στην αντίπαλη περιοχή πήρε την κεφαλιά και άνοιξε το σκορ.

21:20Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

66΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 0-1 με κεφαλιά του Τοροσίδη.

21:19Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

65΄ Ο Μελίς στη θέση του Στολτς.

21:15Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

60΄ Σουτ του Ναουέλ, άστοχο.

21:12Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

«Πάρτι» της Μπέτις στη Λομβαρδία: 0-2 στο 54΄ με γκολ του Λο Σέλσο.

21:11Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

56΄ Κίτρινη στον Κουτιριέ.

21:08Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

54΄ Κεφαλιά του Φορτούνη, μάζεψε ο Μπονεφουά στο κέντρο της εστίας.

21:05Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

51΄ Αλλαγή για την Ντουντελάνζ. Βγαίνει ο Στέλβιο, μπαίνει ο Σινάνι.

21:02Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Εν τω μεταξύ, η Μπέτις προηγείται 1-0 στο «Σαν Σίρο» της Μίλαν με γκολ του Σανάμπρια από το 30΄.

20:40Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

44΄ Σούπερ ευκαιρία, πάλι με τον Χριστοδουλόπουλο, που από την κεφαλιά ασίστ του Τοροσίδη αστόχησε από κοντά!

20:38Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

42΄ Απίθανο σουτ του Χριστοδουλόπουλου, η μπάλα μόλις άουτ.

20:36Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

40΄ Νέο σουτ, από τον Μπουχαλάκη αυτή τη φορά, πάλι ψηλά η μπάλα.

20:31Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

35΄ Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

20:29Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

33΄ Νέα ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Οι παίκτες του Μαρτίνς «έκρυψαν» την μπάλα, ο Ναουέλ πάτησε με τακουνάκι στον Φορτούνη αλλά εκείνος σούταρε άσχημα και άστοχα.

20:25Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

28΄ Ο Μπονεφουά έχει «κατεβάσει ρολά». Αυτή τη φορά ο 35χρονος γκολκίπερ απέκρουσε το σουτ του Χριστοδουλόπουλου.

20:23Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

27΄ Μακρινό σουτ του Καμαρά, μάζεψε ο Μπονεφουά.

20:18Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Eurokinissi Sports/ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

23΄ Δοκάρι με τον Χριστοδουλόπουλο. Ο Φορτούνης έκανε ατομική προσπάθεια και σέντραρε από δεξιά, ο Λάζαρος έπιασε την κεφαλιά εν κινήσει και την έστειλε στο πάνω μέρος της δοκού.

20:15Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

19΄ Σουτ του Καμαρά, μπλόκαρε ο Μπονεφουά.

Πριν από τρία λεπτά ο Ολυμπιακός έχασε νέα ευκαιρία, όταν στη σέντρα του Τοροσίδη από δεξιά, ο Ναουέλ στο δεύτερο δοκάρι έκανε το πλασέ κι έδιωξε δύσκολα ο Μπονεφουά στη δεξιά γωνία.

20:13Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

18΄ Αλλαγή ο Ισπανός, στη θέση του ο Χριστοδουλόπουλος.

Πρόβλημα με τον Γκερέρο, ετοιμάζεται για αλλαγή.

20:08Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

12΄ έπεσε στην περιοχή ο Ποντένσε, τίποτα από τον Τούρκο διαιτητή.

20:00Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Πρώη ευκαιρία του αγώνα, είναι για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης μπήκε από αριστερά και γύρισε την μπάλα, που πήρε ύψος και κατέληξε πάνω από το δοκάρι.

19:56Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Ξεκίνησε ο αγώνας.

19:55Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Η πειραϊκή ομάδα έχει πολλούς φίλους της στις εξέδρες τιυ γηπέδου «Josy Barthel».

Διαιτητής είναι ο Τούρκος Χουσεΐν Γκιοτσέκ.

19:53Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Στον 6ο όμιλο, που μετέχει ο Ολυμπιακός, προηγείται η Μίλαν με 6 βαθμούς, η Μπέτις έχει 4, οι «ερυθρόλευκοι» 1 και η ομάδα του Λουξεμβούργου κανένα πόντο.

19:52Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Η Ντουντελάνζ θα παραταχθεί με τους, Μπονεφουά, Μπίσεβατς, Σνελ, Κρούσκα, Στολτς, Κουτιριέ, Κρουζ, Γιορντάνοφ, Πρέμπεχ, Ελ Χρίτι και Τουρπέλ.

19:51Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Ο Ολυμπιακός θα ξεκινήσει με σχηματισμό 4-2-3-1 και ενδεκάδα τους, Σα, Τοροσίδη, Σισέ, Βούκοβιτς, Κούτρη, Μπουχαλάκη, Καμαρά, Φορτούνη, Ποντένσε, Ναουέλ και Γκερέρο.

19:49Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018

Καλησπέρα. Ευρωπαϊκή βραδιά απόψε για τον Ολυμπιακό, που παίζει στο Λουξεμβούργο με την Ντουντελάνζ και θέλει να επιστρέψει στις επιτυχίες μετά τις τρεις ήττες και τη μία ισοπαλία στους τελευταίους αγώνες του, με ΠΑΟΚ, Μίλαν, ΑΕΚ, ΟΦΗ.