LIVE: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (Διακοπή)

Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018 19:00
Updated:23:43
INTIME SPORTS/VILLA

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό από την Τούμπα το ντέρμπι των «Δικέφαλων», για την 25η αγωνιστική της Super League.

23:43Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Πάλι η πλευρά του ΠΑΟΚ, ενημέρωσε ότι η απόφαση του διαιτητή Κομίνη ήταν να μετρήσει το γκολ και να διακοπεί ο αγώνας. Καληνύχτα σας.

23:32Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Ο ΠΑΟΚ είχε μεταφέρει την πληροφορία ότι ο αγώνας θα ολοκληρωθεί, εξ ου η έξοδος των παικτών του για ζέσταμα. Οι ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ, όμως, δεν βγήκαν ποτέ στο γήπεδο και το ενδιαφέρον είναι πια να γίνει γνωστό σε ποια ομάδα θα αποδοθεί η υπαιτιότητα, εφόσον ισχύει αυτό.

23:28Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Πηγαίνουμε για δίωρο μετά τη διακοπή του παιχνιδιού.

23:27Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Η δημόσια τηλεόραση έκανε λόγο για οριστική διακοπή του αγώνα. Το είπε και ο παρατηρητής.

23:06Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Η διαιτητική τριάδα και η αποστολή της ΑΕΚ παραμένουν στα αποδυτήρια.

23:00Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Ο Ιβάν Σαββίδης έχει φύγει από την Τούμπα.

22:59Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Βγήκε και ο Στυλιαράς, ο 4ος διαιτητής του ντέρμπι, για να ελέγξει την κατάσταση.

22:58Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Δέκα παίκτες του ΠΑΟΚ ξαναβγήκαν στον αγωνιστικό χώρο και ξεκινούν προθέρμανση. Λείπει ο Βιεϊρίνια. Έχει περάσει 1,5 ώρα από τη διακοπή.

22:44Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

INTIME SPORTS/INTIMEsports
22:26Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Ένας οπαδός του ΠΑΟΚ μπήκε στον αγωνιστικό χώρο αλλά τον σταμάτησαν οι άνδρες ασφαλείας.

INTIME SPORTS/ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
22:23Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Η ΑΕΚ έχει ενημερώσει ότι «με αυτές τις συνθήκες τρομοκρατίας» στα αποδυτήρια, στον πάγκο, στο γήπεδο και αν δεν αποχωρήσουν άνθρωποι χωρίς διαπιστεύσεις και περιφερόμενοι, δεν πρόκειται να βγει στο γήπεδο για να παίξει και να τελειώσει το παιχνίδι. Δια στόματος του υπεύθυνου επικοινωνίας της, Ανδρέα Δημάτου.

22:17Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Μέσα σ΄ αυτόν τον ορυμαγδό γεγονότων ουδείς γνωρίζει, κι αυτό είναι το πολύ σημαντικό, αν το γκολ θα μετρήσει τελικά ή όχι.

22:10Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

INTIME SPORTS/ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
22:09Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Ο Kομίνης έχει καλέσει στα αποδυτήρια Βιεϊρίνια και Σιμόες.

22:07Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Η διακοπή πλησιάζει τα 3/4 της ώρας.

21:52Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

«Ο Ιβάν Σαββίδης με τη συνοδεία του επιτέθηκε στο Βασίλη Δημητριάδη στον πάγκο της ΑΕΚ, ενώ ο Λούμπος Μίχελ επιτέθηκε σε ρεπόρτερ της NOVA. Είκοσι λεπτά μετά το ακυρωθέν γκολ του ΠΑΟΚ, ο αγώνας δεν έχει αρχίσει» πόσταρε στο Twitter της η Ένωση.

21:45Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Λογικά ο Κομίνης θα βγει για να τελειώσει ο αγώνας, καθώς δεν έχουν παιχθεί οι καθυστερήσεις.

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ VICHOS NIKOS
21:43Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Οι διαιτητές παραμένουν στα αποδυτήρια και ουδείς γνωρίζει τι θα συμβεί.

21:40Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

INTIME SPORTS/ΤΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21:33Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Οι παίκτες των ομάδων έχουν παραμείνει στον αγωνιστικό χώρο.

21:32Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

«You are finished» («Τελείωσες»). Το είπε ο Μίχελ στον Κομίνη!!!!

21:30Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Ο Κομίνης φεύγει από το γήπεδο.

21:29Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

ΑΠΕ-ΜΠΕ/STR
21:28Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Στο γήπεδο και ο Μίχελ, ο Σαββίδης έκανε κίνηση να κινηθεί κατά του διαιτητή και του πάγκου της ΑΕΚ!!!

Στον αγωνιστικό χώρο ο Ιβάν Σαββίδης!!!!!!

21:27Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Να σημειωθεί ότι στη ροή της φάσης ο βοηθός είχε υψώσει τη σημαία.

21:26Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Eurokinissi Sports/MOTION TEAM
21:24Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Έντονες διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ.

21:23Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Άκυρο το γκολ του ΠΑΟΚ, 0-0 ο αγώνας και διακοπή στο παιχνίδι. Ο Κομίνης φωνάζει τους βοηθούς του.

Οφ σάιντ!!!!! Ο Κομίνης ακύρωσε το γκολ!!!!!!

21:22Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Διαβουλεύσεις του Κομίνη με τον βοηθό του Αλεξέα, επειδή στην κεφαλιά - γκολ του Βαρέλα ο Μαουρίσιο βρισκόταν στη φάση σε θέση οφσάιντ.

21:20Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

90΄ ΓΚΟΛ 1-0 ο ΠΑΟΚ.

21:17Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

87΄ Κάρτα και στον Χριστοδουλόπουλο, για εκτός φάσης φάουλ στον Βιεϊρίνια.

21:16Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

86΄ Κίτρινη στον παίκτη του ΠΑΟΚ.

85΄ Αραούχο και Μαουρίσιο συγκρούστηκαν σε εναέρια μονομαχία και βρίσκονται στο έδαφος.

21:13Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

83΄ Ο Κομίνης απέβαλε τον Χιμένεθ επειδή διαμαρτυρήθηκε έντονα.

21:11Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

82΄ Ο Μασούντ στη θέση του Γκάλο. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Χιμένεθ.

21:08Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

78΄ Ο Σάκχοφ πήρε τη θέση του Κάνιας.

21:06Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

21:04Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

74΄ Ο Μπίσεσβαρ αντί του Πέλκα στο παιχνίδι.

21:03Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

21:02Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

72΄ Σουτ του Κάμπος από μακριά, άουτ η μπάλα. Νωρίτερα μια πτώση του Μακ στην περιοχή δεν ήταν τίποτα.

20:56Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

20:54Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

65΄ Ο Χριστοδουλόπουλος στη θέση του Λιβάια, στην πρώτη αλλαγή του Χιμένεθ.

20:53Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

63΄ Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, πάλι με τον Πρίγιοβιτς. Ο Σέρβος πήρε την πάσα του Μακ και σούταρε πάνω από το δοκάρι.

63΄ Ευκαιρία για την ΑΕΚ, με τον Πασχαλάκη να αποκρούει το σουτ του Μπακασέτα!

20:52Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

62΄ Φάση για τον ΠΑΟΚ. Ο Πρίγιοβιτς έκανε μια ντρίμπλα και σούταρε από το ύψος της περιοχής αλλά ο Μπάρκας απέκρουσε, μάλλον εύκολα.

20:47Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Eurokinissi Sports/ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

57΄ Κίτρινη και στον Πέλκα, για φάουλ στον Μπακασέτα.

20:45Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

55΄ Η πρώτη αλλαγή στο ντέρμπι: έξω ο Λημνιός, μέσα ο Μακ.

20:44Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

Η φάση του Κάμπος έχει σηκώσει την Τούμπα στο πόδι.

20:43Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

53΄ Κίτρινη κάρτα στον Αραούχο για φάουλ στον Κρέσπο.

20:42Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

52΄ Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ, ήρωας ο Λαμπρόπουλος. Ο Κάμπος σούταρε αλλά ο στόπερ της ΑΕΚ απέκρουσε με το κορμί σε κόρνερ στο πλασέ του Κάμπος.