LIVE: Ντιναμό Κιέβου - ΑΕΚ 0-0

Πέμπτη, 22 Φεβρουαρίου 2018 19:00
Updated:21:51
INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τη ρεβάνς των «32» του Europa League ανάμεσα στην Ντιναμό Κιέβου και στην ΑΕΚ.

21:51Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Τέλος στο ματς: Ντιναμό Κιέβου-ΑΕΚ 0-0 και η ΑΕΚ μένει εκτός Europa League στην φάση των «32».

21:49Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Κίτρινη κάρτα ο Αραούχο στις καθυστερήσεις

21:41Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Μοναδική ευκαιρία για τους Ουκρανούς με τον Μπάρκα να σταματά τον Γκονζάλες στο τετ-α-τετ που είχαν, η φάση στο 84΄.

21:40Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Στο 83΄ ο αγώνας, πάντα στο 0-0

21:38Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την ΑΕΚ στο 80΄, με τον Αϊντάρεβιτς να παίρνει την θέση του Γαλανόπουλου

21:27Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ στο 70΄, ο Μπακασέτας δίνει την θέση του στον Κλωναρίδη

21:16Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Κίτρινη κάρτα ο Γκάλο

21:15Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

21:12Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Τεράστια ευκαιρία χάνει η Ντιναμό στο 53΄ με τον Μπακάκη να διώχνει προ της γραμμής το πλασέ του Μοράες

21:09Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Ευκαιρία που δεν χάνεται με τίποτα έχασε ο Μασούντ, ο οποίος από δύο μέτρα σε κενή εστία κατάφερε να αστοχήσει!

21:08Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Μεγάλη επέμβαση του Μπόικο σε πλασέ του Μπακάκη στο 50΄.

21:03Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Ξεκίνησε το β΄ ημίχρονο.

20:47Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Ντιναμό Κιέβου-ΑΕΚ 0-0. Καλύτερη η Ένωση έχασε τρεις πολύ μεγάλες ευκαιρίες στο ξεκίνημα για να προηγηθεί, αλλά ο Αραούχο δεν κατάφερε να σκοράρει στις δύο πρώτες, ενώ στην άλλη λίγο έλλειψε να έρθει το αυτογκόλ του Γκαρμάς.

Πάνω στη γραμμή απομακρύνει ο Αραούχο μετά την εκτέλεσε κόρνερ

Απειλεί για πρώτη φορά η Ντιναμό με το γύρισμα του Γκονζάλες, αλλά ο Μπάρκας δεν αιφνιδιάζεται και διώχνει σε κόρνερ

20:24Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Νέα πολύ μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 24΄. Παρά λίγο αυτογκόλ με τον Γκαρμάς έβγαλε κυριολεκτικά τη μπάλα πάνω από τη γραμμή συμπαίκτης του πριν καταλήξει στα δίχτυα

20:23Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Πλησιάζουμε στο 25ο λεπτό. Ο ρυθμός του αγώνα είναι γρήγορος, η ΑΕΚ δεν επιτρέπει στους Ουκρανούς να βγάλουν επιθέσεις από τα άκρα. Η συνολική της εικόνα είναι εξαιρετική

20:18Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς τη βλέπει ο Σιμόες στο 19΄.

20:16Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

20:05Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Δεύτερη τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ, πάλι με τον Αραούχο να μην μπορεί να νικήσει από κοντά τον Μπόικο στο 7΄

20:03Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 4΄ με τον Αραούχο να χάνει την ευκαιρία από κοντά

19:56Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Περίπου 400 ηρωϊκοί φίλοι της ΑΕΚ βρίσκονται αυτή την ώρα στο παγωμένο γήπεδο, όπου τον ερχόμενο Μάιο θα διεξαχθεί ο τελικός του Champions League

19:55Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Χιονίζει αυτή την ώρα στο Κίεβο γεγονός που καθιστά ακόμη πιο δύσκολη την αποστολή των παικτών της Ένωσης

19:42Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Η ΑΕΚ εκτός από το τσουχτερό κρύο, το άσχημο αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα, έχει να αντιμετωπίσει και την κακή παράδοση που «κουβαλά» και που την θέλει να μην έχει νικήσει ποτέ σε ευρωπαϊκό αγώνα το μήνα Φεβρουάριο

19:41Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Ο Μανόλο Χιμένεθ παρατάσσει τους: Μπάρκα, Γκάλο, Λαμπρόπουλο, Τσιγκρίνσκι, Μπακάκη, Σιμόες, Γαλανόπουλο, Χριστοδουλόπουλο, Μασούντ, Μπακασέτα, Αραούχο

19:40Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Η γηπεδούχος Ντιναμό θα παραταχθεί με τους: Μπόικο, Σεπέλιεφ, Μορόζιουκ, Μοράες, Τσιγκάνκοφ, Γκαρμάς, Γκονζάλες, Μπουγιάλσκι, Κατσερίντι, Κάνταρ, Κέτζιορα

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων

19:39Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Η ΑΕΚ προέρχεται από ένα καταπληκτικό αήττητο σερί 24 αγώνων εντός κι εκτός των συνόρων. Συγκεκριμένα, η Ένωση έχει να ηττηθεί από τις 23 Οκτωβρίου 2017, όταν είχε γνωρίσει την ήττα από τον Ατρόμητο στο ΟΑΚΑ (0-1).

19:37Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Με σημαντικές απουσίες θα παραταχθεί η ελληνική ομάδα, καθώς ο Μανόλο Χιμένεθ δεν μπορεί να υπολογίζει στους τραυματίες, Λόπες και Κονέ, αλλά και στους τιμωρημένους Βράνιες και Λιβάγια

19:36Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018

Στις 20:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα του μεγάλου αγώνα στο «Ολιμπίτσκι» του Κιέβου, με την ΑΕΚ να έχει πάρα πολύ δύσκολη αποστολή μετά το 1-1 της περασμένης Πέμπτης στο Ολυμπιακό Στάδιο

19:34Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018