LIVE: ΑΕΚ - Μίλαν 0-0

Πέμπτη, 02 Νοεμβρίου 2017 19:00
Updated:21:50
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον μεγάλο αγώνα της 4ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League, ανάμεσα στην ΑΕΚ και τη Μίλαν.

21:50Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

καλή σας νύχτα

21:49Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Τέλος στο ματς: ΑΕΚ-Μίλαν 0-0. Η ΑΕΚ παραμένει αήττητη (μία νίκη, 3 ισοπαλίες) και μετά το 4-1 της Αούστρια επί της Ριέκα, διατηρεί την 2η θέση στον 4ο όμιλο κι έχει την ευκαιρία εάν νικήσει τους Κροάτες στο επόμενο ματς (23/11) να κλειδώσει σε μεγάλο βαθμό την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League.

21:25Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Πολύ πιο επιθετικές οι ομάδες στην επανάληψη.

Ο Ντοναρούμα μπλοκάρει το σουτ του Γκάλο

21:23Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Ο Κεσί στο 67΄ αντί του Λοκατέλι

21:22Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Δεύτερη αλλαγή για την Ένωση στο 66΄. Εκτός αγώνα ο Μπακασέτας, μέσα ο Γαλανόπουλος

21:21Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Ο Ανέστης στο 65΄ απομακρύνει το βολέ του Τσαχλάνογλου

21:17Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Ο Λιβάγια έχει περάσει στο ματς αντί του Χριστοδουλόπουλου στο 60΄.

21:16Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Στο 60΄ το ματς. Πάντα στο 0-0, αλλά η Μίλαν είναι ανώτερη στο δεύτερο ημίχρονο

21:13Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Κίτρινη ο Τόσιτς

Δοκάρι για την Μίλαν στο 57. Το σουτ του Μοντολίβο σταματά στη δοκό του Ανέστη

21:12Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Πρώτη καλή φάση για την Μίλαν στο ματς στο 56΄. Ο Ρομανιόλι από κοντά δε μπορεί να νικήσει τον Ανέστη

21:08Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

INTIME SPORTS/ΒΗΧΟΣ ΝΙΚΟΣ
21:03Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Μεγάλη φάση για την ΑΕΚ στο 47΄ με την κεφαλιά του Βράνιες μετά το κόρνερ του Χριστοδουλόπουλου να περνά άουτ

21:02Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Σέντρα στο δεύτερο μέρος

21:01Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Αλλάζει και σύστημα η Μίλαν. Το κάνει 4-4-2 ο Μοντέλα με την είσοδο του Ισπανού

21:00Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Με μία αλλαγή στο δεύτερο μέρος η Μίλαν. Βγαίνει ο Κουτρόνε και στην θέση του περνά ο Σούσο.

20:44Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: ΑΕΚ-Μίλαν 0-0 μετά από ένα πολύ κακό ποιοτικά ματς.

20:41Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Πλησιάζουμε στο 45΄ και τίποτα δεν έχει αλλάξει. Όλα μηδέν στο ΟΑΚΑ

20:34Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Eurokinissi Sports/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
20:33Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Έχει κλείσει ιδανικά όλους τους διαδρόμους η ΑΕΚ και δεν αφήνει τους «ροσονέρι» να αναπτυχθούν. Πολύ κακή η εικόνα της ομάδας του Μοντέλα

20:31Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Μετά από 33 λεπτά στο ματς το 0-0 παραμένει. Χωρίς φάσεις, πολλά λάθη και γενικά η εικόνα του αγώνα δεν είναι καλή

20:17Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Εκτελεί ο Χριστοδουλόπουλος αλλά η μπάλα φεύγει κόρνερ από κεφάλι αμυντικού της Μίλαν

20:15Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Κίτρινη κάρτα στον Μουζάκιο και φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΚ στο 18΄.

20:12Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Ο Ντοναρούμα στο 14΄ απομακρύνει με τα πόδια το σουτ του Μπακάκη μέσα από την περιοχή. Δεν ήταν καλό το τελείωμα του αμυντικού της ΑΕΚ.

20:11Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Το πρώτο σουτ στο ματς από τον Γκάλο. Ο Βραζιλιάνος επιχείρησε να νικήσει από πλάγια τον Ντοναρούμα, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ στο 12΄.

20:09Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20:08Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Αναγνωριστικό το παιχνίδι στα πρώτα 10 λεπτά, οι ομάδες προσπαθούν να οργανωθούν στη μεσαία γραμμή, αλλά προς το παρόν καμία δεν έχει καταφέρει κάτι το αξιόλογο. Η ΑΕΚ πιέζει πολύ ψηλά τους «ροσονέρι» και τους αναγκάζει να επιχειρούν βαθιές μπαλιές χωρίς κανένα αποτέλεσμα.

19:58Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Το παιχνίδι ξεκίνησε

19:57Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Αρχηγός της Ένωσης στο μεγάλο αγώνα είναι ο Γιόχανσον, ενώ της Μίλαν ο Μπονούτσι.

19:56Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Οι παίκτες ανταλλάσουν τον καθιερωμένο χαιρετισμό και όλα είναι έτοιμα για να ξεκινήσει το ματς

19:55Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Ο Πορτογάλος Μανουέλ ντε Σόουζα είναι ο ρέφερι της αναμέτρησης

19:54Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Οι δύο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

19:45Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Την ίδια ώρα θα ξεκινήσει και το άλλο ματς του 4ου ομίλου, Ριέκα-Αούστρια Βιέννης, το αποτέλεσμα του οποίου περιμένει με αγωνία και η ΑΕΚ. Οι «κιτρινόμαυροι» δεν θέλουν νίκη των Κροατών, ενώ «βολεύονται» πολύ με την ισοπαλία, ώστε ανεξάρτητα από το τι θα γίνει απόψε στο ΟΑΚΑ, να παραμείνουν στην 2η θέση του γκρουπ ενόψει της αναμέτρησης με την Ριέκα στο ΟΑΚΑ.

19:29Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Με το ίδιο σύστημα θα κατέβει και η Μίλαν στον αγωνιστικό χώρο: Ντοναρούμα, Μουζάκιο, Μπονούτσι, Ρομανιόλι, Μπορίνι, Ροντρίγκες, Μοντολίβο, Λοκατέλι, Τσαλχάνογλου, Κουτρόνε, Αντρέ Σίλβα.

19:28Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Μεγάλος απών ο Πέτρος Μάνταλος που υπέστη πρόσφατα ρήξη πρόσθιου χιαστού, ενώ στον πάγκο μένει ο Λιβάγια

Με το αγαπημένο του 3-5-2 θα παρατάξει την ΑΕΚ ο Μανόλο Χιμένεθ. Η ενδεκάδα της Ένωσης: Ανέστης, Τσόσιτς, Βράνιες, Μπακάκης, Γκάλο, Γιόχανσον, Σιμόες, Λόπες, Μπακασέτας, Αραούχο, Χριστοδουλόπουλος.

19:26Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017

Στις 20:00 είναι προγραμματισμένη η σέντρα στο Ολυμπιακό Στάδιο της Αθήνας

19:25Πέμπτη 02 Νοεμβρίου 2017