LIVE: Ριέκα - Ολυμπιακός 0-1

Τρίτη, 22 Αυγούστου 2017 20:00
Updated:23:36
INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MATTHAIOS

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς των play off του Champions League, ανάμεσα στη Ριέκα και τον Ολυμπιακό.

23:36Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Καλή σας νύχτα

23:35Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Τέλος στο ματς: Ριέκα-Ολυμπιακός 0-1 με το γκολ του Μάριν στο 25΄. Ο Ολυμπιακός επιστρέφει στους ομίλους του Champions League μετά από απουσία ενός έτους. Η κλήρωση την Πέμπτη το απόγευμα (19:00) στο Μονακό.

23:29Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Έχει περάσει και ο Φορτούνης στο ματς αντί του Ρομαό.

23:24Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ο Μπεν δεν καταφέρνει να νικήσει τον τερματφύλακα της Ριέκα στο 83΄.

23:21Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Απίστευτη ευκαιρία χάνει ο Ματέι στο 79΄ απέναντι από τον Καπίνο κάνει την χειρότερη επιλογή και αστοχεί.

23:18Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Τρίτη αλλαγή για την Ριέκα, ο Ματέι στην θέση του Μπράνταριτς στο 77'.

23:17Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

23:11Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Στο 70ό λεπτό το παιχνίδι, πάντα στο 1-0 ο Ολυμπιακός με το γκολ του Μάριν στο 25΄.

23:10Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

23:09Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Κίτρινη στον Μίσιτς στιο 67΄.

23:07Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ο Σεμπά παίρνει την θέση του Μάριν στο 66΄.

23:06Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Απειλεί ο Ολυμπιακός με τον Φιγκέιρας να πλασάρει και να στέλνει τη μπάλα άουτ. Πολύ γρήγορη αντεπίθεση για τον Ολυμπιακό

23:03Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Κίτρινη κάρτα δέχτηκε ο Καπίνο για καθυστέρηση

Αλλαγή και για την Ριέκα, ο Κβρτσιτς αντί του Γκοργκόν.

23:02Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Στο 61΄ ο Κούτρης παραχωρεί την θέση του στον Φιγκέιρας

22:57Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

22:56Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Τεράστια απόκρουση του Καπίνο στο 54΄ σε σουτ του Γκαβράνοβιτς από το σημείο του πέναλτι

22:54Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ευκαιρία για την Ριέκα στο 53΄ με τον Μίσιτς να αστοχεί από καλή θέση στην περιοχή

22:52Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Πρώτη αλλαγή για την Ριέκα αποχωρεί τραυματίας ο γκολκίπερ, Σλούγκα και στην θέση του ο Πρσκάλο στο 51ο λεπτό.

22:47Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

22:36Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

22:32Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Με το γκολ του Μάρκο Μάριν στο 25΄ ο Ολυμπιακός προηγείται 1-0 της Ριέκα και βρίσκεται «αγκαλιά» με την πρόκρισή του στους ομίλους του Champions League.

22:29Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Δύο λεπτά ο επιπλέον χρόνος στο πρώτο 45λεπτο

22:22Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Πρώτη κίτρινη για τους γηπεδούχους δέχεται ο Μάρτιτς στο 38΄.

22:19Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Μετά το γκολ κυριαρχεί σε όλους τους τομείς ο Ολυμπιακός κι αν συνεχίσει έτσι είναι θέμα χρόνου να «κλειδώσει» την πρόκριση. Στο 35ο λεπτό το ματς, οι «ερυθρόλευκοι» προηγούνται με 1-0 με το γκολ του Μάριν στο 25΄.

22:14Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ωραίο τεχνικό σουτ του Μάριν στο 31΄, αναγκάζει τον Σλούγκα σε δύσκολη επέμβαση σε κόρνερ

22:12Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Eurokinissi Sports/LATO KLODIAN
22:10Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ακόμη πιο κοντά στην πρόκριση οι «ερυθρόλευκοι».

22:09Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Από εξαιρετική μπαλιά του Οφόε, ο Μάριν μπήκε στην περιοχή και με άψογο πλασέ έγραψε το 1-0 για τον Ολυμπιακό.

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός στο 25΄

22:06Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

22:05Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Τεράστια ευκαιρία χάνει η Ριέκα στο 21΄. Εντελώς αμαρκάριστος ο Γκοργκόν στη μικρή περιοχή έπιασε την κεφαλιά κι έστειλε τη μπάλα άουτ

22:04Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Πρώτη αξιόλογη επιθετική προσπάθεια του Ολυμπιακού στο 20΄. Ο Οφόε έβγαλε τη σέντρα στο πρώτο δοκάρι, εκεί όπου ο Μπεν με κεφαλιά δεν κατάφερε να βρει το στόχο

21:57Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Σουτ του Μίσιτς η μπάλα λίγο άουτ.

Πάνω στη γραμμή ο Ρέτσος σώζει το πλασέ του Γκαβράνοβιτς. Η πρώτη μεγάλη φάση στο ματς στο 13΄

21:56Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Ο Καπίνο μπλόκαρε το απευθείας φάουλ του Μίσιτς στο 10΄.

21:53Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Κίτρινη κάρτα ο Ρομαό στο 9΄ για σκληρό φάουλ στον Γκοργκόν

21:50Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Αναγνωριστικό παιχνίδι στα πρώτα λεπτά και από τις δύο ομάδες. Οι «ερυθρόλευκοι» πιέζουν τους Κροάτες και μέχρι τώρα δεν τους επιτρέπουν να αναπτυχθούν όπως θέλουν.

21:38Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Σχεδόν γεμάτο το γήπεδο των πρωταθλητών Κροατίας, που επέστρεψαν στις νίκες το περασμένο Σάββατο επί της Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ μετά από δύο σερί ήττες

21:31Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Σε λιγότερο από 15 λεπτά η έναρξη του μεγάλου αγώνα στο HNK Stadion της Ριέκα.

21:30Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Η κλήρωση των ομίλων του Champions League είναι προγραμματισμένη για τις 24 Αυγούστου στο Μονακό.

21:29Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Επτά αναμετρήσεις, έξι εκ των οποίων με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ, με ομάδες τις Κροατίας μετρά στο Champions League ο Ολυμπιακός και έχει 5 νίκες, μία ήττα, ενώ ένα ματς τελείωσε ισόπαλο.

21:09Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

20:57Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Η Ριέκα θα ξεκινήσει με τους: Σλούγκα, Έμπερ, Ζούπαριτς, Γκαβράνοβιτς, Έλεζ, Γκοργκόν, Μάλες, Μίσιτς, Μπράνταριτς, Βέσοβιτς, Μάρτιτς

20:50Τρίτη 22 Αυγούστου 2017

Η ενδεκάδα που θα παρατάξει ο Χάσι στο αποψινό ματς: Καπίνο, Ελαμπντελαουΐ, Κούτρης, Βούκοβιτς, Ρέτσος, Ζιλέ, Ρομαό, Οφόε, Μάριν, Καρσελά, Μπεν