LIVE: Ολυμπιακός - Παρτιζάν 2 - 2

Τετάρτη, 02 Αυγούστου 2017 20:00
Updated:23:34
INTIME SPORTS/ΚΩΤΣΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς του Γ΄ προκριματικού γύρου του Champions League, Ολυμπιακός - Παρτιζάν.

23:34Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Τέλος στο ματς: Ολυμπιακός-Παρτιζάν 2-2. Οι «ερυθρόλευκοι» προκρίθηκαν στα play off του Champions League (είχαν νικήσει με 3-1 στο Βελιγράδι) και θα δώσουν το παρόν στην κλήρωση της Παρασκευής. Καρσελά και Φορτούνης τα γκολ της ελληνικής ομάδας, Σουμά και Τζούρτζεβιτς σκόραραν για λογαριασμό των Σέρβων.

23:30Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις που θα είναι 4 λεπτά

23:26Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Απίστευτη ευκαιρία χάνει ο Γιάνκοβιτς στο 86΄ για να μετατρέψει σε... θρίλερ τα τελευταία λεπτά

23:12Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Δεύτερη αλλαγή κάνει ο Χάσι και ρίχνει στο 72΄ στο ματς τον Ζντιέλαρ αντί του Βούκοβιτς.

23:10Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Εκτός αγώνα ο Φορτούνης και στην θέση του ο Σεμπά στο 70΄.

23:04Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Μεγάλη διπλή ευκαιρία για την Παρτιζάν στο 64΄ με τον Γιάνκοβιτς, ο οποίος δύο φορές βρέθηκε σε θέση βολής στην περιοχή, αλλά απέτυχε να σκοράρει.

23:00Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

INTIME SPORTS/ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22:58Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Εκπληκτική απόκρουση του Κλιάιτς στην κεφαλιά του Βούκοβιτς στο 57΄.

22:53Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Ακόμη πιο κοντά στην πρόκριση οι «ερυθρόλευκοι»

22:52Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Από σέντρα ακριβείας του Κούτρη, ο Φορτούνης με καρφωτή κεφαλιά βάζει ξανά μπροστά τον Ολυμπιακό (2-1)

22:51Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός στο 51΄

22:48Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

22:43Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

22:30Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Οι Πειραιώτες προηγήθηκαν με τον Καρσελά στο 21΄, αλλά η συνέχεια ανήκε στους Σέρβους, που ισοφάρισαν στο 33΄ με τον Σουμά και απείλησαν άλλες δύο φορές για να πάρουν το προβάδισμα.

22:29Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Ολυμπιακός-Παρτιζάν 1-1

INTIME SPORTS/ΜΠΑΜΠΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22:28Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Μετά από αρκετή ώρα ο Καρσελά πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, στο 43΄, αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

22:23Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Νέα καλή στιγμή για τους Σέρβους στο 39΄ με το σουτ του Ταβάμπα να βρίσκει σε ετοιμότητα τον Καπίνο.

22:19Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Μεγάλη φάση για την Παρτιζάν στο 34΄ με τον Τζούτρζεβιτς να πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε κόρνερ

22:18Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Ισοφαρίζουν οι Σέρβοι με τον Σουμά, ο οποίος πήρε το «ριμπάουντ» από την προσωρινή επέμβαση του Καπίνο στο σουτ του Γιάνκοβιτς. 1-1 το ματς

22:16Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

ΓΚΟΛ η Παρτιζάν στο 33΄

22:09Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Τα πράγματα δείχνουν να απλοποιούνται για τους «ερυθρόλευκους» μετά το γκολ που πέτυχαν. Η Παρτιζάν χρειάζεται τρία γκολ για να ισοφαρίσει το σκορ του πρώτου αγώνα

22:07Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Με απευθείας φάουλ του Καρσελά οι «ερυθρόλευκοι» ανοίγουν το σκορ στο 21΄ και πριηγούνται 1-0. Τραγικό το λάθος του γκολκίπερ των Σέρβων, Κλιάιτς, που ενώ φάνηκε να μπλοκάρει τη μπάλα του έφυγε μέσα από τα χέρια

22:05Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός στο 21΄ με τον Καρσελά

22:03Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Πάνω κάτω η μπάλα στο πρώτο 20λεπτο, με τον Ολυμπιακό να ψάχνει την καλή αντεπίθεση για να σκοράρει

21:58Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Φοβερή επέμβαση του Καπίνο σε κεφαλιά του Τζόρτζεβιτς στο 14΄

21:45Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Ξεκίνησε το ματς στο Καραϊσκάκη

21:27Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

21:03Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Με διάταξη 4-2-3-1 θα παραταχθούν οι «ερυθρόλευκοι», που θα έχουν δύο αλλαγές σε σχέση με το πρώτο ματς. Ο Σιώπης μένει στον πάγκο και ξεκινά ο Βούκοβιτς, ενώ θέση στο αρχικό σχήμα έχει και ο Φορτούνης, που δεν είχε παίξει στο Βελιγράδι.

21:00Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Στον πάγκο βρίσκονται οι Γιαννιώτης, Ελαμπντελαουΐ, Σιώπης, Εμενίκε, Ζντιέλαρ, Πάρντο και Σεμπά.

20:59Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Ας δούμε την ενδεκάδα που θα παρατάξει ο Χάσι: Καπίνο, Φιγκέιρας, Βούκοβιτς, Ρέτσος, Κούτρης, Ρομαό, Οτζίτζα, Μάριν, Φορτούνης, Καρσελά, Μπεν.

20:53Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017

Στις 21:45 θα ξεκινήσει ο δεύτερος αγώνας ανάμεσα στον Ολυμπιακό και στην Παρτιζάν, με τους «ερυθρόλευκους» να βρίσκονται «αγκαλιά» με το «εισιτήριο» για τα play off του Champions League μετά τη νίκη τους με 3-1 στο Βελιγράδι.

20:52Τετάρτη 02 Αυγούστου 2017