Τετάρτη, 24 Μαΐου 2017 21:00
Updated:22:26
INTIME SPORTS/ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Στιγμιότυπο του αγώνα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής των play off ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και στην ΑΕΚ

22:26Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Τέλος στο ματς. Ο Παναθηναϊκός επικρατεί με 1-0 της ΑΕΚ με το γκολ-πέναλτι του Λέτο στο 62΄. Πρώτη νίκη για το «τριφύλλι» στα play off.

21:54Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

«Απαντά» ο Ουζουνίδης βάζει στο ματς τον Παναγιώτη Βλαχοδήμο στην θέση του Κλωναρίδη

21:53Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ στο 64΄. Ο Αλμέιδα παίρνει την θέση του Αϊντάρεβιτς

21:52Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Ο Παναθηναϊκός ανοίγει το σκορ με το πέναλτι του Αργεντινού. Με βάση την εικόνα του ματς δίκαια προηγείται το «τριφύλλι»

21:51Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

1-0 ο Λέτο στο 62΄

21:50Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Χέρι του Γκάλο σε προσπάθεια του Χατζηγιοβάννη

Πέναλτι ο Παναθηναϊκός στο 60΄

21:44Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Κίτρινη ο Χουλτ στο 54λ  για θέατρο. Λανθασμένη η απόφαση του Ζαχαριάδη, καθώς ο Σουηδός έμπαινε μόνος του κι ανατράπηκε από τον Ανέστη έξω από την περιοχή.

21:34Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στο ματς

21:17Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Λίγο πριν το φινάλε ο Βράνιες είδε κίτρινη κάρτα

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο Απόστολος Νικολαΐδης. Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 0-0

21:13Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Ευκαιρία για την ΑΕΚ στο 43΄ με τον Μάνταλο να σουτάρει από καλή θέση στην περιοχή και η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

21:12Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Πέντε λεπτά για το ημίχρονο. Το 0-0 παραμένει

21:04Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

21:02Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Στην κόντρα η ΑΕΚ έφτασε πολύ κοντά στο 0-1 με τον Χριστοδουλόπουλο να βγαίνει τετ-α-τετ με τον Βλαχοδήμο, αλλά το πλασέ που επιχείρησε απόκρουσε σωτήρια ο γκολκίπερ του Παναθηναϊκού.

21:01Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Δοκάρι για τον Παναθηναϊκό στο 30΄ από την κεφαλιά ττου Μολέδο

20:53Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Η ΑΕΚ απειλεί στο 23΄ με το δυνατό σουτ του Χριστοδουλόπουλου να φεύγει άουτ

20:51Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Τίποτα το ιδιαίτερο στη Λεωφόρο στα πρώτα 20 λεπτά. Παιχνίδι με πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή και χωρίς ευκαιρίες. Ο Παναθηναϊκός, πάντως, δείχνει περισσότερο πάθος στις διεκδικήσεις της μπάλας

20:48Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Κίτρινη κάρτα ο Γαλανόπουλος και ο Μολέδο που αντέδρασε στο σκληρό φάουλ του αμυντικού μέσου της Ένωσης

20:37Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Πρώτο σουτ στο ματς για τον Παναθηναϊκό με τον Λουντ να προσπαθεί να αιφνιδιάσει έξω από την περιοχή τον Ανέστη στο 7΄. Η μπάλα λίγο άουτ.

20:31Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Το ματς στο «Απόστολος Νικολαΐδης» ξεκίνησε

20:29Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης

20:28Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα. Οι δύο ομάδες μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

20:17Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Ο Μανόλο Χιμένεθ παρατάσει τους: Ανέστη, Βράνιες, Τσιγκρίνσκι, Γκάλο, Ντίντακ, Αϊντάρεβιτς, Γιόχανσον, Γαλανόπουλο, Μάνταλο, Χριστοδουλόπουλο, Αραούχο

20:16Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Βλαχοδήμος, Κουτρουμπής, Μολέδο, Μαρινάκης, Χουλτ, Κουρμπέλης, Ζέκα, Λουντ, Χατζηγιοβάνης, Κλωναρίδης, Λέτο

Την περασμένη Κυριακή η Ένωση επικράτησε με 1-0 των «πρασίνων» στο ΟΑΚΑ χάρις σε γκολ του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου στο 85΄

20:15Τετάρτη 24 Μαΐου 2017

Το αθηναϊκό ντέρμπι στο «Απόστολος Νικολαΐδης» ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των play off

20:14Τετάρτη 24 Μαΐου 2017